Showing all 9 results

Show sidebar
Затвори

Auto Fan – Соларен разладувачки уред за автомобил

499.00 ден
Auto Fan е со соларно напојување со вентилатор кој ја одржува свежината во паркираното возило. Соларниот разладувачки уред е пренослив
Затвори

Bluetooth AUX уред за автомобил

399.00 ден
Bluetooth/AUX уредот овозможува Вашиот автомобил да биде достапен за секој Bluetooth уред. Доволно е само да имате влез за AUX
Bluetooth уред
Затвори

Bluetooth уред

399.00 ден
Bluetooth уред за во кола промотивно достапен за само 399 ден + бесплатна достава. ☎️Нарачајте во инбокс или на 078
-12%
Затвори

ELEMENT Универзално Радио за во кола

1,099.00 ден1,149.00 ден
USB модел – 1099ден, Bluetooth модел – 1299 ден. Функции: AUX, Bluetooth, Radio, SD, USB. ELEMENT Универзалното Радио покрај FM
Затвори

Pops-a-dent – Сет за санирање вдлабнатини на автомобил

599.00 ден
Сега можете да ги извлечете ги вдлабнатините на вашиот автомобил со помош на оваа вакуум справа! При користење на овој
Безжична Bluetooth слушалка за мобилен
Затвори

Безжична Bluetooth слушалка за мобилен

449.00 ден
Отсега можете слободно да зборувате без да ви се здрви раката од држење на вашиот мобилен телефон? Ослободете ги рацете
Sold out
Вакум правосмукалка за во автомобил
Затвори

Вакум правосмукалка за во автомобил

549.00 ден
Моќна, компактна и лесна за користење. Се уклучува директно во приклучокот за запалка. Напонот е 12V а кабелот е долг
-27%
Затвори

Вентилатор за греење и за ладење – AEROTERMA SI

1,099.00 ден 799.00 ден
Одличен за одмрзнување и одмаглување на ветробранското стакло. Идеалното решение за вашиот автомобил за греење, но и за ладење. Може
-25%
Затвори

Вентилатор за греење и ладење

999.00 ден 749.00 ден
Идеалното решение за вашиот автомобил е вентилаторот за ладење и греење. Може да го користите преку лето и зима благодарение