Showing 1–20 of 29 results

Show sidebar
-44%
Затвори

8.5″ LCD таблет за пишување

899.00 ден 499.00 ден
Користењето на таблетот за пишување секојдневно може да ви заштеди многу хартија. Има копче со кое може да избришете се
-38%
Затвори

Bluetooth безжичен звучник KTS-935

1,599.00 ден 999.00 ден
KTS-935 bluetooth звучникот има приклучок за микрофон и можете да го користите за караоке забави. Звучникот можете да го поврзувате
-18%
Затвори

E-Table – масичка за лаптоп

899.00 ден 739.00 ден
Сакате удобност додека гледате некој филм со вечера, додека појадувате, додека работите со филџан кафе, тогаш E-Table е прав погодок
-12%
Затвори

ELEMENT Универзално Радио за во кола

1,099.00 ден1,149.00 ден
USB модел – 1099ден, Bluetooth модел – 1299 ден. Функции: AUX, Bluetooth, Radio, SD, USB. ELEMENT Универзалното Радио покрај FM
-17%
Затвори

GT рачен часовник + гратис (паричник и каиш)

599.00 ден 499.00 ден
Ремчето на часовникот е изработено од гума-силикон, одговара за сите возрасти затоа што има седум различни должини за закопчување. Механизмот
-32%
Handy Heater - мини греалка
Затвори

Handy Heater – мини греалка

1,099.00 ден 749.00 ден
Handy Heater не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штекер. Може да затопли простор до 23м2. Спецификации: 400w,
-46%
Затвори

HD Vision очила (2 пара)

549.00 ден 299.00 ден
HD Vision очилата овозможуваат гледање со подобрена боја и јасност. Во пакетот се вклучени два пара (црна и жолта боја
-50%
Затвори

JBH Bluetooth звучник

899.00 ден 449.00 ден
Спецификации: Вградена 18650 батерија Моќност од 5W Јачина на звук од 4 ’’ 4Ω Капацитет на батерија: 1200mAh Времетраење на
-22%
Затвори

Pro Wax 100 Апарат за топење на восок

899.00 ден 699.00 ден
Pro Wax 100 Апаратот за топење на восок е одличен за приватна и професионална употреба, температурата на апаратот може да
-45%
Затвори

Royal Posture – магнетeн појас за грб

999.00 ден 549.00 ден
Појасот е наменет за да го држи вашето тело исправено и да ги спречи несаканите искривувања на рбетниот столб, како
-55%
Затвори

Shiatsu 3D масажер

3,199.00 ден 1,449.00 ден
Шиатсу е една од најважните техники на масирање . 3D масажерот ја имитира токму шиатсу масажата. Со користење на масажерот
-58%
Затвори

Shoes under – Организатор за обувки

599.00 ден 249.00 ден
Практичен организатор за 12 пара обувки. Идеален е за организирање и заштита на вашите обувки од прашина, влага или бубачки.
-33%
Затвори

Snake bit extender – Додаток за штафцигер

599.00 ден 399.00 ден
Со својата должина од 30 см ги прави невозможните работни места возможни. Може да се ротира на било која страна
-18%
TOBI - Рачна пегла на пареа
Затвори

TOBI – Рачна пегла на пареа

1,099.00 ден 899.00 ден
TOBI – Рачна пегла на пареа, одлична за домашна употреба и за патувања. Испеглајте ја вашата омилената облека веднаш. Со
-58%
Затвори

WONDERARMS фитнес справата

1,199.00 ден 499.00 ден
Со помош на оваа иновативна справа со леснотија ќе ги затегнете и раздвижите бицепс и трицепс мусклуите на рацете, рамењата,
-34%
Безжична LED светилка во форма на прекидач
Затвори

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

499.00 ден 329.00 ден
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било
-25%
Затвори

Вентилатор за греење и ладење

999.00 ден 749.00 ден
Идеалното решение за вашиот автомобил е вентилаторот за ладење и греење. Може да го користите преку лето и зима благодарение
-29%
Затвори

Водоотпорен часовник + гратис паричник

699.00 ден 499.00 ден
Достапен во две варијанти – Водоотопрен модел со вградено LED светло – Дијаметар на куќиште: 5cm(50mm) – Должина на ремче:
-50%
Затвори

Дигитален преносен PowerBank

999.00 ден 499.00 ден
Дигитален преносен PowerBank со 3 USB излези кој служи како екстерна батерија за Вашиот смартфон. Ги полни сите уреди кои
-36%
Затвори

Електрична четка за исправување на коса

779.00 ден 499.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка