Showing all 4 results

Show sidebar
-25%
Ever Brite LED Ламба
Затвори

Ever Brite LED Ламба

599.00 ден 449.00 ден
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ГРАД! Неверојатната Ever Brite LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење се полни од
Затвори

LED соларни дискови

849.00 ден
LED соларните дискови се многу едноставни за користење,и не бараат никакви батерии, електрична енергија или други посебни инсталации. Акумулираат и
-30%
Безжична LED светилка во форма на прекидач
Затвори

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

499.00 ден 349.00 ден
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било
Безжични LED светилки со далечински управувач
Затвори

Безжични LED светилки со далечински управувач

599.00 ден
Овие безжични зидни светилки можат да се управуваат со далечински управувач на должина од 13 до 15 метри. Има опција