Showing 1–12 of 13 results

Show sidebar
Затвори

2 во 1 – Алуминиумски паричник со вграден полнач

499.00 ден
2 во 1 – Алуминиумски паричник со вграден полнач е водоотпорен, непропустлив и отпорен на удар. Направен е од алуминиум
Затвори

GT рачен часовник

499.00 ден
Ремчето на часовникот е изработено од гума-силикон, одговара за сите возрасти затоа што има седум различни должини за закопчување. Механизмот
Затвори

Smart часовник

1,199.00 ден
Smart часовник со сим картичка и камера Bluetooth: Bluetooth 3.0 Екран: 1.3 inch TFT LCD, 240×240 pixels Музика/Видео: MP3, WAV,
-13%
USB запалка
Затвори

USB запалка

399.00 ден 349.00 ден
Запалката се полни на струја, а можете и преку вашиот лап топ или персонален компјутер, како и од power bank.
Затвори

Бел GT рачен часовник

499.00 ден
Ремчето на часовникот е изработено од гума-силикон, одговара за сите возрасти затоа што има седум различни должини за закопчување. Механизмот
Затвори

Водоотпорен машки часовник OS-105

599.00 ден
– Водоотопрен модел – Дијаметар на куќиште: 5cm – Должина на ремче: 26cm
Затвори

Машки часовник OS-100

499.00 ден
Дијаметар на куќиште: 5cm Должина на ремче:26cm
Затвори

Машки часовник OS-101

499.00 ден
Дијаметар на куќиште: 5cm Должина на ремче:26cm
Затвори

Машки часовник OS-102

499.00 ден
Дијаметар на куќиште: 5cm Должина на ремче:26cm
Sold out
Затвори

Машки часовник OS-103

Дијаметар на куќиште: 5cm Должина на ремче:26cm
Затвори

Машки часовник OS-104

499.00 ден
Дијаметар на куќиште: 5cm Должина на ремче:26cm
Sold out
Паричник и полнач за мобилен телефон 2 во 1
Затвори

Паричник и полнач за мобилен телефон 2 во 1

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ГРАД! Отсега ќе можете да го полните вашиот мобилен телефон или таблет преку вашиот паричник. Sonic