Showing 1–12 of 17 results

Show sidebar
-15%
EMS Стимулатор за зацврстување на стомачни
Затвори

EMS Стимулатор за зацврстување на стомачни

649.00 ден 549.00 ден
Сега можете да ги оформете вашите стомачни мускули без напорно вежбање. ЕМС (електрична мускулна стимулација) е технологија која директно испраќа
NOVA Фен за коса
Затвори

NOVA Фен за коса

549.00 ден
Одличниот модел на фен за коса од брендот NOVA сега достапен и кај нас. – Моќност: 1500W – Број на
NOVA Фен за коса 850W
Затвори

NOVA Фен за коса 850W

449.00 ден
Со компактниот фен кој е одличен за патувања можете да ја исушете вашата коса поефикасно каде и да сте. Има
Затвори

Pro Wax 100 Апарат за топење на восок

799.00 ден
Pro Wax 100 Апаратот за топење на восок е одличен за приватна и професионална употреба, температурата на апаратот може да
Hot
Relax &tone - масажер
Затвори

Relax &tone – масажер

699.00 ден
-Лесно за употреба – 5 глави за различни масажи -заштита при случаен контакт со косаМасажерот ги намалува вашите проблеми со:
Затвори

Revoflex Xtreme – Фитнес справа за вежбање

599.00 ден
Revoflex Xtreme е нов модел на фитнес справа наменета за интезивно, но и лесно вежбање. Доволно е само 15 минути
Затвори

ROZIA 5 во 1- Сет за мажи

899.00 ден
Изгледајте секогаш уредно, отстранете ги несаканите влакнести површини, обликувајте делови од брадата, косата и сл. Не предизвикува иритација или сува
Solo Тример
Затвори

Solo Тример

599.00 ден
Solo Тример, уредот кој го посакува секој маж. -Ви претставуваме идеално решение за оформување и обликување на вашата брада. Отсега
Затвори

ZIP-SOX Чорапи за проширени вени

499.00 ден
ZIP-SOX чорапите се лесни за користење, ја смируваат и ја ревитализираат ногата и ја враќаат живоста во вашиот чекор! Имаат
Безжична машинка за потстрижување
Затвори

Безжична машинка за потстрижување

449.00 ден
Безжична машинка за потстрижување од брендот Nova за 449 денари,вршиме достава низ цела Македонија. Подесива по висина од 0.5mm до
Затвори

Влечка за масажа и пилинг за стапалата

449.00 ден
Масажата од овoj масажер папучa ги прави вашите стапала да се незаменливи. Тој содржи околу 1000 меки влакна на врвот
-23%
Електрична четка за исправување на коса
Затвори

Електрична четка за исправување на коса

779.00 ден 599.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка