Showing all 18 results

Show sidebar
-24%
Gyro Bowl ротирачкиот детски сад
Затвори

Gyro Bowl ротирачкиот детски сад

329.00 ден 249.00 ден
Специјално дизајниран сад за вашите најмили. Независно од положбата и држењето на садот од страна на вашето детенце, внатрешноста на
-17%
Talking Tom - Детска играчка
Затвори

Talking Tom – Детска играчка

599.00 ден 499.00 ден
Светскиот хит, најомилената играчка на вашето дете Talking Tom ќе ви донесе бесконечна забава во вашиот дом. Паметната интерактивна играчка е
Голем Talking Tom - детска играчка
Затвори

Голем Talking Tom – детска играчка

649.00 ден
Talking Tom ќе ви донесе бесконечна забава во вашиот дом. Паметната интерактивна играчка е висока 30 cm. и има функција
Sold out
Детска играчка - Гумена кравичка
Затвори

Детска играчка – Гумена кравичка

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА! Гумена кравичка, најомилената играчка на вашето дете. Достапна во повеќе бои.
Sold out
Детска лулашка
Затвори

Детска лулашка

1,199.00 ден
Детска лулашка за незаборавна забава на вашите најмили. Погодна за возраст 1+ година. Максимална тежина до 25 кг. Освен сигурносниот
Sold out
Детско столче + хранилка (2 во 1)
Затвори

Детско столче + хранилка (2 во 1)

Изработено од високо квалитетна пластика со меко музичко седиште. Послужавникот може да се вади, а столчето е лесно и детето
Едукативна детска масичка
Затвори

Едукативна детска масичка

599.00 ден
Едукативни детски масички Дора, Спајдермен, Мики и Мини Маус, Фрозен, Коли. На самите масички се впишани таблица со множење, броеви
-44%Sold out
Затвори

Магична табла

899.00 ден 499.00 ден
Магичната табла е најновиот начин за цртање, скицирање, учење, играње и решавање задачи преку забавен и интересен начин. Екранот на
Затвори

Памучно детско боди – 50% мама и тато

349.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години
Затвори

Памучно детско боди – Баба и Дедо

349.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години
Затвори

Памучно детско боди – Главен

349.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години
Затвори

Памучно детско боди – Главна

349.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години
Затвори

Памучно детско боди – Кога ме имаш мене имаш се

349.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години
Затвори

Памучно детско боди – Мама и Тато

349.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години
Затвори

Памучно детско боди – Сонце

349.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години
Затвори

Памучно детско боди – Срце на тета

349.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години
Затвори

Памучно детско боди- Масажа

349.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години
Сет за новороденче
Затвори

Сет за новороденче

399.00 ден
За нашите најмили. Сетот е достапен по промотивна цена од 399 ден. + бесплатна достава низ цела Македонија. 100% памучни