Showing 1–12 of 48 results

Show sidebar
-13%
Затвори

Arctic Air – Уред за ладење, навлажнување и прочистување на воздухот

1,499.00 ден 1,299.00 ден
Arctic Air е едноставен за употреба и супер-тивок разладувач кој го лади воздухот во секоја просторија во вашиот дом. Има
-43%
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Затвори

Dust Daddy – додаток за правосмукалка

349.00 ден 199.00 ден
Много лесно и едноставно чисти помеѓу ролетни, мали и тесни отвори, копчиња од тастатура, најтешко достапни места во автомобил и
-25%
Ever Brite LED Ламба
Затвори

Ever Brite LED Ламба

599.00 ден 449.00 ден
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ГРАД! Неверојатната Ever Brite LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење се полни од
-25%
Flex tape – супер силна водоотпорната лента
Затвори

Flex tape – супер силна водоотпорната лента

399.00 ден 299.00 ден
Flex tape – супер силна водоотпорната лента, одлична за брзо покривање на пукнатини, празнини и дупки. Се работи за супер
-18%
Flippin' Fantastic калап за палачинки
Затвори

Flippin’ Fantastic калап за палачинки

549.00 ден 449.00 ден
Едноставен, лесен и забавен начин за правење на палачинки. Само поставете го Flippin Fantastic во заграна тава и направете ги
Flyscreen Мрежа за прозорци против комарци
Затвори

Flyscreen Мрежа за прозорци против комарци

299.00 ден
При монтирање потребно е да ја избришете областа каде што ќе ја лепите лепливата трака за да биде чиста и
Handy Heater - мини греалка
Затвори

Handy Heater – мини греалка

999.00 ден
Handy Heater не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штекер. Може да затопли простор до 23м2. Спецификации: 400w,
-13%
Lazy Bag - Воздушна софа
Затвори

Lazy Bag – Воздушна софа

749.00 ден 649.00 ден
Воздушната софа можете да ја наполнете со воздух за само неколку секунди и тоа без пумпа, доволно е само да
Затвори

LED соларни дискови

849.00 ден
LED соларните дискови се многу едноставни за користење,и не бараат никакви батерии, електрична енергија или други посебни инсталации. Акумулираат и
-14%
Nicer Dicer Plus сецко
Затвори

Nicer Dicer Plus сецко

699.00 ден 599.00 ден
Во сетот се вклучени 6 различни додатоци за сецкање со кој храната може да ја сечете на многу различни начини.
Sold out
Perfect Fries - Сецко за совршено исецкан компир
Затвори

Perfect Fries – Сецко за совршено исецкан компир

399.00 ден
Слободно можете да го користите за сечење на компир, тиквички како и друг вид за зеленчук. Сечењето компир со раце
-14%Sold out
Pintar Facil -Сет за бојадисување
Затвори

Pintar Facil -Сет за бојадисување

699.00 ден 599.00 ден
Овој сет и изработен од издржлив материјал со навистина уникатен дизајн. Едностано треба да го наполнете ролерот со боја и