Showing 1–20 of 53 results

Show sidebar
Sold out
Затвори

Arctic Air – Уред за ладење, навлажнување и прочистување на воздухот

Arctic Air е едноставен за употреба и супер-тивок разладувач кој го лади воздухот во секоја просторија во вашиот дом. Има
-43%
Dust Daddy - додаток за правосмукалка
Затвори

Dust Daddy – додаток за правосмукалка

349.00 ден 199.00 ден
Много лесно и едноставно чисти помеѓу ролетни, мали и тесни отвори, копчиња од тастатура, најтешко достапни места во автомобил и
-25%
Ever Brite LED Ламба
Затвори

Ever Brite LED Ламба

599.00 ден 449.00 ден
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ГРАД! Неверојатната Ever Brite LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење се полни од
-17%
Затвори

Flame Heater – мини греалка

1,199.00 ден 999.00 ден
Flame Heater греалката не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штеќер. Може да затопли простор до 20м2. Спецификации:
-25%
Flex tape – супер силна водоотпорната лента
Затвори

Flex tape – супер силна водоотпорната лента

399.00 ден 299.00 ден
Flex tape – супер силна водоотпорната лента, одлична за брзо покривање на пукнатини, празнини и дупки. Се работи за супер
-18%
Flippin' Fantastic калап за палачинки
Затвори

Flippin’ Fantastic калап за палачинки

549.00 ден 449.00 ден
Едноставен, лесен и забавен начин за правење на палачинки. Само поставете го Flippin Fantastic во заграна тава и направете ги
Flyscreen Мрежа за прозорци против комарци
Затвори

Flyscreen Мрежа за прозорци против комарци

299.00 ден
При монтирање потребно е да ја избришете областа каде што ќе ја лепите лепливата трака за да биде чиста и
-32%
Handy Heater - мини греалка
Затвори

Handy Heater – мини греалка

1,099.00 ден 749.00 ден
Handy Heater не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штекер. Може да затопли простор до 23м2. Спецификации: 400w,
Затвори

JOIE Lemon Juicer

319.00 ден
Мала, практична и лесно одржлива алатка која треба да ја има во секоја кујна.
-13%
Lazy Bag - Воздушна софа
Затвори

Lazy Bag – Воздушна софа

749.00 ден 649.00 ден
Воздушната софа можете да ја наполнете со воздух за само неколку секунди и тоа без пумпа, доволно е само да
Затвори

LED соларни дискови

849.00 ден
LED соларните дискови се многу едноставни за користење,и не бараат никакви батерии, електрична енергија или други посебни инсталации. Акумулираат и
-14%
Nicer Dicer Plus сецко
Затвори

Nicer Dicer Plus сецко

699.00 ден 599.00 ден
Во сетот се вклучени 6 различни додатоци за сецкање со кој храната може да ја сечете на многу различни начини.
Sold out
Perfect Fries - Сецко за совршено исецкан компир
Затвори

Perfect Fries – Сецко за совршено исецкан компир

399.00 ден
Слободно можете да го користите за сечење на компир, тиквички како и друг вид за зеленчук. Сечењето компир со раце
-14%Sold out
Pintar Facil -Сет за бојадисување
Затвори

Pintar Facil -Сет за бојадисување

699.00 ден 599.00 ден
Овој сет и изработен од издржлив материјал со навистина уникатен дизајн. Едностано треба да го наполнете ролерот со боја и
RGB LED самолеплива лента во боја
Затвори

RGB LED самолеплива лента во боја

499.00 ден
Лентата е долга 5 метри, можете да ја сечете доколку ви е предолга, самолеплива е, водотпорна и обложена со силикон
-27%
Riddex Plus уред против инсекти, комарци и штетници
Затвори

Riddex Plus уред против инсекти, комарци и штетници

549.00 ден 399.00 ден
Ослободете се од разните инсекти, комарци, лебарки, глувци и други штетници. Работи на струја користејќи ултра-соничен и електро- vibrawave технологија
-58%
Затвори

Shoes under – Организатор за обувки

599.00 ден 249.00 ден
Практичен организатор за 12 пара обувки. Идеален е за организирање и заштита на вашите обувки од прашина, влага или бубачки.
-33%
Затвори

Snake bit extender – Додаток за штафцигер

599.00 ден 399.00 ден
Со својата должина од 30 см ги прави невозможните работни места возможни. Може да се ротира на било која страна
-18%
TOBI - Рачна пегла на пареа
Затвори

TOBI – Рачна пегла на пареа

1,099.00 ден 899.00 ден
TOBI – Рачна пегла на пареа, одлична за домашна употреба и за патувања. Испеглајте ја вашата омилената облека веднаш. Со