Последни производи

  TERMOMAX TX32T (MUHLER)

  2,699.00 ден
  • Уникатен дизајн на елегантна чешма за кујна • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C •

  TERMOMAX TX30W (MUHLER)

  2,699.00 ден
  • Уникатен дизајн на елегантна чешма за кујна • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C •

  MUHLER FWH R3017T

  2,799.00 ден
  Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода Флексибилна (

  MUHLER FWH R3018W

  2,799.00 ден
  • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
  За вашиот дом

   TERMOMAX TX32T (MUHLER)

   2,699.00 ден
   • Уникатен дизајн на елегантна чешма за кујна • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C •

   TERMOMAX TX30W (MUHLER)

   2,699.00 ден
   • Уникатен дизајн на елегантна чешма за кујна • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C •

   MUHLER FWH R3017T

   2,799.00 ден
   Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода Флексибилна (

   MUHLER FWH R3018W

   2,799.00 ден
   • Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода
   Технологија

    Безжични слушалки P15

    649.00 ден
    Одличен дизајн и функционалност Овозможуваат да уживате во музиката и слободно да конвертирате помеѓу режим на музика и телефонски повици

    Слушалки Gm-002

    699.00 ден
    Професионални  слушалки со микрофон со висока чувствителност и технологија за намалување на бучавата во позадина. Удобен и стабилен држач  што

    Минијатурна камера Nano HD cam

    699.00 ден
    Врвна минијатурна камера со широк агол на снимање,HD резолуција и одлични технички карактеристики. Висок квалитет на видео снимките и фотографиите.

    Xiaomi Mi Watch беж

    6,990.00 ден
    12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА Display Type AMOLED Key Features Build in GPS, Water Resistance Of 5 Atm, 17 Professional Workout Modes
    НЕГА И УБАВИНА

     Безжична машинка 5во1 Muhler MC-448

     1,799.00 ден
     • Безжична машинка за коса 5 во 1 • Машинка за коса • Додаток за нос • Додаток за тело

     Сет од 5 фитнес ластици

     499.00 ден
     Погодни за ефикасно тренирање на мускулите на бутовите,задникот и рацете. Достапни во 5 различни нивоа на оптеретувања Зајакнува: стомачни мускули

     Еластичен појас за колено

     499.00 ден
     Појас за колено изработен од висококвалитетен еластичен материјал кој му обезбедува потпора на коленото, но не го ограничува неговото движење.

     Масажер за истегнување на грб

     499.00 ден
     Специјално дизајниран за ублажување на болката во грбот. Ефикасен и пренослив уред, кој лесно може да помогне во ублажување на
     ПЕЧАТЕНИ ЧАШИ

      Принтана чаша Super Mom- Жена Мајка Кралица

      299.00 ден
      Принтана чаша Super Mom- Жена Мајка Кралица Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена

      Чаша Среќна Нова година- Жена, мајка, кралица

      299.00 ден
      Принтана чаша Среќна Нова 2021 година Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена

      Чаша Среќна Нова година

      299.00 ден
      Принтана чаша Среќна Нова 2021 година Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена

      Чаша Среќна Нова година на најдобриот дедо

      299.00 ден
      Чаша Среќна нова година на најдобриот дедо Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена
      ПОПУЛАРНИ ПРОДУКТИ