Последни производи

  Сет од 5 фитнес ластици

  499.00 ден
  Погодни за ефикасно тренирање на мускулите на бутовите,задникот и рацете. Достапни во 5 различни нивоа на оптеретувања Зајакнува: стомачни мускули

  Pvc изолир трака

  399.00 ден
  Леплива водоотпорна трака за агли Револуционерната водоотпорна трака лесно можете да ја залепите на било кој агол и секаде каде

  Еластичен појас за колено

  499.00 ден
  Појас за колено изработен од висококвалитетен еластичен материјал кој му обезбедува потпора на коленото, но не го ограничува неговото движење.

  Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење

  499.00 ден
  Сет од 4 анти-вибрациски подлоги за машина за перење кои спречуваат до 95% од вибрациите, непријатен звук како и движење
  За вашиот дом

   Pvc изолир трака

   399.00 ден
   Леплива водоотпорна трака за агли Револуционерната водоотпорна трака лесно можете да ја залепите на било кој агол и секаде каде

   Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење

   499.00 ден
   Сет од 4 анти-вибрациски подлоги за машина за перење кои спречуваат до 95% од вибрациите, непријатен звук како и движење

   Апарат за јуфки

   1,199.00 ден
   -Наменет за изработка на јуфки, шпагети и други тестенини – Подесување на дебелината на тестото – Можност за поставување на

   Организер за над тоалетна школка

   1,199.00 ден
   Материјал: метал Овозможува максимално искористување на просторот
   Технологија

    Минијатурна камера Nano HD cam

    699.00 ден
    Врвна минијатурна камера со широк агол на снимање,HD резолуција и одлични технички карактеристики. Висок квалитет на видео снимките и фотографиите.

    Xiaomi Mi Watch беж

    6,990.00 ден
    12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА Display Type AMOLED Key Features Build in GPS, Water Resistance Of 5 Atm, 17 Professional Workout Modes

    Xiaomi Mi Watch (Navy blue)

    6,990.00 ден
    12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА 39-Inch 326 Ppi High-Resolution Display 32g Lightweight Design Over 100 Select Watch Faces 12nm High-End Gps Chip

    Xiaomi Mi Watch (Black)

    6,990.00 ден
    12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА 39-Inch 326 Ppi High-Resolution Display 32g Lightweight Design Over 100 Select Watch Faces 12nm High-End Gps Chip
    НЕГА И УБАВИНА

     Сет од 5 фитнес ластици

     499.00 ден
     Погодни за ефикасно тренирање на мускулите на бутовите,задникот и рацете. Достапни во 5 различни нивоа на оптеретувања Зајакнува: стомачни мускули

     Еластичен појас за колено

     499.00 ден
     Појас за колено изработен од висококвалитетен еластичен материјал кој му обезбедува потпора на коленото, но не го ограничува неговото движење.

     Масажер за истегнување на грб

     499.00 ден
     Специјално дизајниран за ублажување на болката во грбот. Ефикасен и пренослив уред, кој лесно може да помогне во ублажување на

     Стерилизатор за четки за заби Pure Lite

     699.00 ден
     Убиј до 98,1% од бактериите на твојата четка за заби Безбедно и ефикасно оружје против бактерии и микроби Заштити ја
     ПЕЧАТЕНИ ЧАШИ

      Принтана чаша Super Mom- Жена Мајка Кралица

      299.00 ден
      Принтана чаша Super Mom- Жена Мајка Кралица Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена

      Чаша Среќна Нова година- Жена, мајка, кралица

      299.00 ден
      Принтана чаша Среќна Нова 2021 година Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена

      Чаша Среќна Нова година

      299.00 ден
      Принтана чаша Среќна Нова 2021 година Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена

      Чаша Среќна Нова година на најдобриот дедо

      299.00 ден
      Чаша Среќна нова година на најдобриот дедо Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена
      ПОПУЛАРНИ ПРОДУКТИ