Стандардна достава

Прикажувам 1–40 од 168 резултати

Патнички куфер

1,199.00 ден
Кабински куфер со тркалца кои ротираат 360 степени, обезбедувавајќи супер лесно управување, како и сигурност при патувањето. Материјал: ABS Димензии:

Држач за мобилен телефон за на ретровизор

299.00 ден
Погоден е за речиси сите модели на мобилни телефони. Може да ротира за 360 степени и слободно да ги прилагодува

Електрична тава за палачинки

799.00 ден
Лесен и практичен за употреба: Овој електричен производител на палачинки има внатрешен прилагодлив термостат, лесно е да се контролира температурата

Aleksa Pink столица за биро

2,999.00 ден
Столче за биро со наслон од мрежа и модерен ергономски дизајн. Црвста конструкција. Mеханизам со рачка за подесување на висината

Гејминг столица

5,499.00 ден
Гејмерски стол со едноставен и анатомски дизајн. Квалитетна еко-кожа облога на седиште и наслон. Две перничиња подесиви по висина и

Премиум рачна преса за цедење на овошје

2,899.00 ден
• Премиум рачна преса за цедење на овошје • Боја: Црна/Хром • Материјал: леано железо • Безбедна е за миење

Детска трамболина

3,999.00 ден
Тркалезна трамболина со дијаметар од 1,3m. Куќиште со заштитна мрежа изработено од издржлив мрежен материјал. Затворање со патент 6 ногарки

Креативен сет за деца

599.00 ден
Креативен сет со 168 делови. Сетот вклучува секакви боички и фломастери, а има и училишни додатоци. Иако комплетот е многу

Преносна маса за кампување со 2 столчиња

1,499.00 ден
Преклопна преносна маса за кампување со две столчиња, лесна за употреба и одржување и носење, планинарење на отворено, пикник и

Голема торбица за патување

1,199.00 ден
Голема торбица што се преклопува, изработена од висококвалитетна Димензии: 90 x 50 x 30cm Оксфордска ткаенина, удобна, отпорна на гребење

Компактен теренски ранец

749.00 ден
Овој ранец е изработен од квалитетна полиестерска ткаенина, издржлив и водоотпорен. Капацитетот е 30l. Димензија 28*45,5*30CM (Ш*В*Д). Повеќе прегради Повеќе

Блендер – преработувач на храна RAF

1,099.00 ден
Овој кујнски преработувач на храна може да сецка, меша, пасира, мешаразлични состојки и секој пат добивате совршен вкус. Подготвувањето вкусни

Кристален епилатор

249.00 ден
Несаканите влакна на телото може лесно да се отстранат безболно и без бричење. Епилаторот со кристали е сосема безбеден за

Турбо ротирачка четка за возила

1,199.00 ден
Комплет за миење автомобили 3 во 1. Ротирачката глава од 360 степени која е флексибилна и која ротира под движечката

Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух Raf

2,999.00 ден
Одлична замена на класичните фритези за кои е потребна голема количина на масло за готвење и во кои храната е

Кристална Led столна ламба

499.00 ден
LED столната светилка изработена од акрилен кристал што проектира прекрасен дијамантски модел со прекршување на светлината. Може да биде одличен

Средство против мувла

249.00 ден
Сосема нов и висококвалитетен спреј против мувла. Моќната формула овозможува лесно да се отстрани мувлата од плочкиte, фугите, околу прозореците,

Тротинет со Led светлечки тркала

849.00 ден
Направен од висококвалитетен челик, овој тротинет со три тркала е доволно стабилен за да се справи со нерамнини, ито така

Led ламба против инсекти

1,199.00 ден
Лед ламбата е со две UV лед светилки со моќни ултравиолетови зраци кои привлекуваат муви, комарци и други летечки инсекти

Монтажен чевларник на 6 нивоа

599.00 ден
Одличен производ со кој ќе го решите нередот со обувки во Вашиот дом, а притоа чевлите ќе Ви бидат организирани

Детска играчка фрлач на авион

319.00 ден
Оваа играчка е изработена од квалитетен и издржлив материјал. Главното тело на едрилицата за фрлање е направено од мека EPP

Масло од ѓумбир за раст на коса – 7days Ginger

299.00 ден
Масло за забрзан раст на коса Клинички докажани дејства Раст до 10000 нови влакна Видливи резултати по 20 дена примена

Balance bike – Баланс велосипед

999.00 ден
Првиот велосипед на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на

Супер апсорбирачка подлога за во бања

249.00 ден
Нема повеќе да се грижите за постојано менување на влажни крпи и патосници. Супер апсорбирачката патосница има вградена врвна нелизгачка

Преносна мини машина за перење алишта

1,999.00 ден
Оваа преклопна преносна машина за перење ви овозможува едноставно и брзо да ги исперете Вашите алишта. Машината за перење користи

Мултифункционален кујнски апарат и кафемат 3 во 1

2,999.00 ден
Овој разновиден уред ќе Ви овозможи брзо и лесно да го приготвите Вашиот омилен оброк и кафе. Рерната има тајмер

Стол за во вода на надувување

599.00 ден
Овој стол е внимателно дизајниран да ги задоволи твоите највисоки стандарди за удобност и квалитет. Комбинира издржливост и удобност за

Штитник од сонце за шофершајбна

599.00 ден
Ефикасно решение за заштита од сончевите зраци кое се поставува од внатрешната страна на шофершајбната. Алуминиумски тапацир кој ефикасно ги

Детска фонтана

849.00 ден
Одлична забава за Вашите најмили во топлите летни денови. Лесно пренослива и има стандарден приклучок за црево. Димензии 170cm. Достапна

Базен Bestway со метална конструкција 221x150x43cm

4,999.00 ден
Лесна и едноставна монтажа. Метална конструкција. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој

Базен Bestway 152x38cm

1,999.00 ден
Лесна и едноставна монтажа. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ,

Единечна метална закачалка – црна

599.00 ден
Конструкцијата која е изработена од високо издржливи метални профили, отпорна на гребење со прилагодлива висина. Димензии: 80x45x140-150cm

IKEA Tarno Маса

1,899.00 ден
Код на производ: 700.954.29 Карактеристики на производот > Материјал: багремово дрво, челик > Боја: кафено-црна Димензии на производот: > Должина:

IKEA Tarno столче

1,799.00 ден
Код на производ:900.954.28 Карактеристики на производот > Материјал: багремово дрво, челик > Боја: кафено-црна > Ширина: 39 cm > Длабочина:

Триаголна закачалка на тркалца

749.00 ден
Најнов модел на монтажна закачалка кој ќе Ви заштеди многу простор. Идеално решение за сушење на Вашите алишта особено за

Организер за прибор за јадење

299.00 ден499.00 ден
Уникатен дизајн кој создава повеќе простор во вашата фиока, а притоа го отстранува нередот. Индивидуални, наредени прегради за различен прибор

Острач за ножеви

199.00 ден
Острач за ножеви со 3 отвори Едноставен кујнски алат, изработен од квалитетни метеријали за брзо острење на тапи ножеви Повлечете

Детски шатор со тунел-игрална

1,599.00 ден
Сет од детска игрална со шатор поврзана со тунел. Благодарение на трите поврзани делови, може да се користи како шатор,

Bluetooth телесна вага со 12 функции

649.00 ден
Инелигентната вага која не само што ја мери Вашата тежина, туку и телесните масти, висцералните масти и мускулната и коскената

Универзални штитници од сонце за автомобил 1+1

399.00 ден
Погоден за сите автомобили Одлично е доколку на задното седиште возите дете. Штитниците за сонце ќе ја намалат силната сончева