Се прикажуваат сите 2 резултати

Преносен водоотпорен звучник

999.00 ден
Водоотпорен звучник со моќност од 15W. Безжичен и лесно преносен, одличен за вашиот дом, тераса или патување. Овозможува неверојатни 12