Се прикажуваат сите 19 резултати

ТРИЦИКЛ ЛК1

5,589.00 ден
• Достапен во тиркизна, беж, црвена и плава боја. • Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг. • Седиште

Tons Garden Тенда шатор

13,599.00 ден
Шифра: 10070 зелена Големина 3,5×2,6 m

Хранилка Kikka boo – Multi 3 in 1

7,499.00 ден
• Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка. • Погодна за деца кои

Чадор за сонце Garden 2.7 м

2,729.00 ден2,799.00 ден
аШифра: 9521 Беж 9522 Кафеава 9523 Сива Дијаметар: 2.7 m

Чадор за сонце Garden 3m

11,299.00 ден
Шифра 9524 Беж 9525 Сива Диаметар: 3m

Чадор за сонце со лед светилки Garden

7,799.00 ден
Шифра: 9041 – крем 9042 – кафеава 9043 – сива 9044 -темно црвена Димензија: 300 см Материјал: Полиестер LED осветлување

Чадор за сонце Garden 300 cm

4,799.00 ден
Шифра: 6796 – беж 6797 – темно црвен Големина: 300 см Материјал: Полиестер

Ергономско перниче со мемори пена Bear Kikka boo

699.00 ден
Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата, со јадро направено од вискоеластична мемори пена која нуди идеална поддршка

Ранец Kikka Boo – Ava

649.00 ден
• Ранец за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн. • Широк главен џеб за лесен пристап. • 1

Ранец Kikka Boo – Caira

• Мултифункционален ранец за додатоци за бебиња. • Лесно се закачува на рачката на количката. • Подлога за пресоблекување •

Ранец Kikka Boo – Ivy

1,899.00 ден
• Мултифункционална торба за додатоци за бебиња; • Вклучено подлога за пресоблекување. • Лесно се закачува на рачката на количката.

Сталажа за сушење шишиња

1,049.00 ден
Шифра: 550222 – беж 550225 – зелена • Идеален сталак за сушење шишиња, чаши, вентили, делови од пумпа и многу

Перниче ергономско со мемори пена срце

599.00 ден
550253 сиво 550254 бело 550255 беж 550256 минт Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на

Анатомско столче за во када

399.00 ден
Шифра: 550061 – розево 550062 – зелено 550063 – беж • Столчето е за 18 + месечна возраст • Димензии:

Анатомско корито хипо

1,499.00 ден
Шифра: 550031 сино 550032 беж • Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на

Нокшир нелизгачки хипо

599.00 ден
Шифра: 550027 – сина 550029 – зелена 550030 – крем Нокширчето е за 18 + месечна возраст. Димензии на нокшир:

Памучно детско боди – Сонце

249.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години

Памучно детско боди – 50% мама и тато

249.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години

Магнетна Mрежа против комарци

299.00 ден
Magic Mash мрежата се монтира брзо и лесно и ги блокира сите видови на инсекти . Димензии – 100cm x