Се прикажуваат сите 10 резултати

Нишалка двосед

Original price was: 5,899.00 ден.Current price is: 5,099.00 ден.
Нишалка двосед Должина: 140 см Ширина: 110 см Висина: 152 см Носивост 220kg

Хамок нишалка

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 599.00 ден.
Хамок нишалката е изработена со врвен материјал и има издржливост до 200кг. Нуди чувство на мекост и супериорна издржливост, како

Маса на расклопување

2,099.00 ден
Маса 80 х80cm црвена боја маса-22507 портокалова боја маса-22510 зелена боја маса-22508 кафеава боја маса-22511 сина боја маса-22509

Стол за градина

црвена боја: столица-20449 портокалова боја: столица-20447 зелена боја: столица-20446 кафеава боја: столица-22497 сина боја: столица-20448

Сет маса + 4 столици

1 х Маса 80 х80cm 4х столици црвена боја: столица-20449 маса-22507 портокалова боја: столица-20447 маса-22510 зелена боја: столица-20446 маса-22508 кафеава

Детски стол Премиум

619.00 ден
Шифра: 156821 Димензии 43х38х56 cm Tежина: 1.5 кг

Автомобил на акумулатор – Land Rover HL 1638

9,599.00 ден
Шифра: 31983 – црна 31984 – портокалова • Модерниот автомобилот “Land Rover- HL 1638 ” ќе им овозможи на малите

Детски велосипед

4,890.00 ден
Шифра: 7888102 – портокалов 7888103 – виолетов • Мускулно зајакнување, физичка активност, хоби и забава на едно место со овој

Детски тротинет со седиште

1,799.00 ден
Шифра: 7888010 – плав 7888012 – зелен 7888013 – портокалов • Наменет за деца до 25 kg. кога се користи

Маица ФРУТ ORIGINAL T / SCREEN STAR

299.00 ден
Материјал: 100% памук Грамажа: 140/145 gr/m2