Се прикажуваат сите 34 резултати

ТРИЦИКЛ НИКИ КИКАБУ

6,629.00 ден
• Мултифункционален трицикл со желенза конструкција 3 во 1 што се трансформира во велосипед на три тркала. • Прилагодлива висина

ТРИЦИКЛ 306

1,199.00 ден
• Tрициклот е дизајниран да ги подобри почетните вештини на детето поврзани со управувањето и координацијата на движењата на рацете

Патнички куфер

1,199.00 ден
Кабински куфер со тркалца кои ротираат 360 степени, обезбедувавајќи супер лесно управување, како и сигурност при патувањето. Материјал: ABS Димензии:

Тротинет со Led светлечки тркала

849.00 ден
Направен од висококвалитетен челик, овој тротинет со три тркала е доволно стабилен за да се справи со нерамнини, ито така

Детски шатор – замок

1,249.00 ден
Детски шатор во форма на замок, одлична забава за вашите најмили. Пластична конструкција која лесно се монтира. шатор од полиестер.

Детска маса за цртање со проектор

699.00 ден
Одлична забава за вашето малечко со различни можности, од одлична забава до интелектуален и емоционален развој Свртете ги светлата, вклучете

Детски стол

699.00 ден
Димензии:58x38x63cm 10086 зелен 10126 розев

Базен 86cmX86cm

699.00 ден
3057100 розев 30571000 зелен • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките

Спортски ранец

449.00 ден
Лесен и удобен за секаков тип на активности. Нека започне вашиот ден полн со виталност додека Вашите раце се слободни

Тротинет 3во1

2,199.00 ден
Три намени, три забави, спакувани во еден практичен и модерен детски тротинет. Може вие да го туркате детето при прошетка

Мултифункционална маса

449.00 ден
Компактна и прилагодлива. Може да ја користите во било кој дел од домот дневна соба, спална соба, трпезарија, или во

Хранилка Kikka boo – Multi 3 in 1

7,499.00 ден
• Удобна хранилка која лесно се трансформира во стол со послужавник и столче со масичка. • Погодна за деца кои

LED огледало за шминкање

449.00 ден
LED огледало за шминкање со 22 светилки. LED светилки имаат задача да симулираат дневна светлина, која лесно може да се

Термос за две шишиња – Kikka Boo

549.00 ден
Шифра: 550299 – розева 550300 – зелена 550301 – плава • Термос кој нуди практично закопчување и затворање со патент.

Термос за едно шише – Kikka Boo

399.00 ден
Шифра: 550296 – розева 550297 – зелена 550298 – плава • Термос кој нуди практично закопчување и затворање со патент.

Детски сет за маникир Bear Kikka Boo

509.00 ден
Шифра: 550088 – розева 550089 – зелена 550090 – сина • Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува

Столче за капење Kikka Boo Hipo

1,199.00 ден
Шифра: 550056 – сино 550057 – розево • Столчето е наменето за деца од 7-16 месеци може да поднесе тежина

Мотор на акумулатор – CH 8820

8,499.00 ден
Шифра: 31975 – црна 31976 – розева 31977 – бела • Започнете го патувањето во новиот ” Мотор – CH

Ракавица глодалка Kikka Boo

349.00 ден
Шифра: 550400 – розева 550401 – зелена 550402 – плава • Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува

Лигавче силиконско Kikka Boo

319.00 ден
Шифра: 550381 – жолто 550382 – плаво 550383 – зелено 550381 – розево • Практично силиконско лигавче со џебче за

Сталажа за сушење шишиња Kikka Boo – Tulip

499.00 ден
Шифра: 550372 – розева 550373 – сива 550374 – зелена • Идеален сталак за сушење шишиња, чаши, вентили, делови од

Сет четка и чешел со природно влакно – Kikka Boo

449.00 ден
Шифра: 550963 – розева 550964 – зелена 550965 – плава • Комплет чешел и четка, погоден за дневна нега за

Трицикл Rocket

6,799.00 ден
Еден од најудобните модели на трицикли со високо квалитетно и многу удобно, големо седиште кое може да се спушти наназад

Трицикл LK-04

4,590.00 ден
Еден од најудобните модели на трицикли со многу удобно, големо седиште. Наменет за дечиња до 25 кг. Мек, удобен, квалитетен

Анатомско столче за во када

399.00 ден
Шифра: 550061 – розево 550062 – зелено 550063 – беж • Столчето е за 18 + месечна возраст • Димензии:

Детско корито Kikka Boo

1,849.00 ден
Шифра: 550033 – розева 550034 – плава 550305 – зелена • Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена

Детска играчка телефон

649.00 ден
Шифра: 31235 розев Играчка која поттикнува дечињата да креираат сопствена игра. • Играчка која поттикнува дечињата да креираат сопствена игра.

Апарат за дезинфекција и вертикално пеглање со пареа

799.00 ден
Моќен вертикален уред на пареа кој е лесен и компактен. Дизајниран за брзо пеглање на различни типовина ткаенини, површини. Ja

Памучно детско боди – Мама и Тато

249.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години

Памучно детско боди- Масажа

249.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години

Памучно детско боди – Срце на тета

249.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години

Памучно детско боди – Главна

249.00 ден
Достапни 3 големини: 0-1 година 1-2 години 2-3 години

Lazy Bag – Воздушна софа

499.00 ден
Воздушната софа можете да ја наполнете со воздух за само неколку секунди и тоа без пумпа, доволно е само да