Се прикажуваат сите 4 резултати

Патнички куфер

1,199.00 ден
Кабински куфер со тркалца кои ротираат 360 степени, обезбедувавајќи супер лесно управување, како и сигурност при патувањето. Материјал: ABS Димензии:

Филтер за вода Piccolo

1,799.00 ден2,399.00 ден
Филтеро Пиколо е наменет за физичко – хемиско филтрирање на вода. Се состои од куќиште кое се монтира на самата

Bluetooth безжичен звучник KTS-935

799.00 ден
KTS-935 bluetooth звучникот има приклучок за микрофон и можете да го користите за караоке забави. Звучникот можете да го поврзувате