Се прикажуваат сите 3 резултати

Закачалка

1,099.00 ден
Димензии : Висина: 20см Ширина: 69см Длабочина: 17см Шифра: Z-04 Боја: бела и сонома

Мултифункционална маса

399.00 ден
Компактна и прилагодлива. Може да ја користите во било кој дел од домот дневна соба, спална соба, трпезарија, или во

Кујнска полица Елио

899.00 ден
Димензии: Должина: 43.2cm Ширина: 9cm Висина: 60cm Дебелина на иверка: 16мм Изработена од висококвалитетна оплеменета иверка. Достапна во три варијанти: