Прикажувам 1–40 од 41 резултати

MaxPuls Тајфун 3kW

3,499.00 ден
Шифра:10609 Напон: 220-240V~ 50Hz Моќност: 3KW Степен на моќност: 40/1500/3000 W Проток на воздух: 286m3/h наменето до 30 метри квадратни

MaxPuls керамички тајфун

Original price was: 5,899.00 ден.Current price is: 5,499.00 ден.
Шифра:10612 Напон: 220-240V~ 50Hz Моќност: 5KW Степен на моќност: 50/3300/5000 W Проток на воздух: 588m3/h Наменето до 48 метри квадратни

MaxPuls MP-ID004 Ударна бормашина + СЕТ алати

Original price was: 3,899.00 ден.Current price is: 2,399.00 ден.
Напон: 230V-50Hz Моќност: 500W Вртежи: 0-3000/min Футер: 13mm + Сите додатоци прикажани на сликата во куферчето. Гаранција 1 година Шифра

Max Puls MP-CD07 Батериска штрафилица

1,899.00 ден
Литиумска Батерија 12,8V Вртежи: 0-650/min Време на полнење: 3-5 часа Безклучен футер: 1-10 мм Вртежен момент: 19+1 Шифра: 8343 Гаранција

Сет клучеви комбинирани – елипса 12 парчиња 6-22mm

749.00 ден
Сет клучеви комбинирани – елипса 12 парчиња 6-22mm

Греалка за лепење цевки MaxPuls МP-PMW03

1,199.00 ден
Напон и моќнос:220V-240V Работна температура :260°C Површинска температура :0°- 300°C Делови:ф20 ф25 ф32 Качување температура : <15 min Работен опсег

Koмпресор MaxPuls 25L 1.5kW

8,899.00 ден
Моќност: 2hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min Цилиндри: 1 Гаранција 1 година Шифра 4400

Сет за фарбање MaxPuls АТ010

1,399.00 ден
Конектор: 1.4″ Дизна: Ø 1.5mm Резервоар за фарбање: 600ml Резервоар за чистење: 850ml Црево: 3.8″ID Должина на црево: 5m Гаранција

Kружна шлајферка MaxPuls МP-RSA21

2,399.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 430W Вртежи: 6000-12000rpm Тежина: 1.45 kg Основна плоча: 125mm Дијаметар: 2mm Гаранција 1 година Шифра 8683

Aголна брусилка MaxPuls МP-AG10

1,599.00 ден
Напон: 230 V Фреквенција: 50 Hz Моќност: 600 W Вртежи: 11.000 min-1 Дијаметар на диск: 115mm Вретено: М14 Гаранција 1

Брусалица MaxPuls 1200w AG 28 MP

2,299.00 ден
Брусалица MaxPuls 1200w AG 28 MP Гаранција 1 година Шифра 8952

Полирка MaxPuls MP-PC014

4,899.00 ден
Напон: 220-240V Фреквенција: 50-60Hz Моќност: 1400W Вртежи: 1500-3800rpm Големина на сунѓер: 180mm ПВЦ кабел, VDE приклучок Гаранција 1 година Шифра

Убодна пила MaxPuls MP-JS06

1,899.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 570W Вртежи: 800-3000spm Должина на удар: 17.5mm Сечење во: » метал: 6mm » дрво: 65mm Агол на

Реципрочна пила MaxPuls MP-RS06

3,199.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 800W Вртежи: 800-3000rpm Работен од на сечилото: 22mm Сечење на алуминиум : 20mm метал: 10m дрво: 115mm

Електричен дувач MaxPuls MP-EB02

899.00 ден
Волтажа :230V-50Hz Јачина: 400W Mерна прецизност: + 0.1 Брзина без оптоварување: 1300 rpm Mоќ на вшмукување: 2.5 m3 / min.

Фен MaxPuls MP-HG11

1,099.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 2000W Додатоци: 5 Гаранција 1 година Шифра 8576

Рачен миксер MaxPuls MP-HM005

Original price was: 5,899.00 ден.Current price is: 4,799.00 ден.
Напон: 230V~50Hz Моќност: 1400W Вртежи:1°0-500 min 2°0-700/min Гаранција 1 година Шифра 6578

Батериска бормашина MaxPuls МP-CDL022 + 2 батерии

Original price was: 4,599.00 ден.Current price is: 3,899.00 ден.
Брзина:0-400/ 0-1500/min Футер:10mm Номинален напон:12V Поставки за вртежен момент:21+1 Максимален вртежен момент:22nm Полнач: >>Прим:220-240V 46W >>Сек:12.6V 2.5A Батерија:1xLi-ion 1500mAh Врема

Батериска бормашина MaxPuls MP-CDL009

Original price was: 3,199.00 ден.Current price is: 2,399.00 ден.
Брзина:0-700/min Футер:10mm Номинален напон:14.4V Поставки за вртежен момент:15+1 Максимален вртежен момент:12nm Полнач: >Прим:100-240 1 година гаранција Шифра 9507

Електричен ударен чекан MaxPuls MP- HD004

Original price was: 3,899.00 ден.Current price is: 3,099.00 ден.
Напон: 230V~50Hz Моќност: 620W Вртежи: 0-870/min Дупчење во: » дрво: 13mm » бетон: 16mm Ударна енергија: 2,15Ј Футер: SDS+ 1

Електричен ударен чекан MaxPuls MP- HD007

3,599.00 ден
Напон: 230V~50Hz Moќност: 800W Вртежи: 0-900/min Удари:3000/min Ударна енергија: 2,7Ј Дупчење во: » дрво: 30mm » бетон: 26mm Тежина:3,3kg Футер:

Ударна бормашина MaxPuls MP-ID026

2,099.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 850W Вртежи: 0-2800/min Дупчење во: » метал: 10mm » дрво: 30mm » бетон: 13mm Футер: 1.5-13mm 1

Ударна бормашина MaxPuls MP-ID15

1,699.00 ден
Напон: 220~240 V Фреквенција: 50 Hz Моќност: 710 W Вртежи: 0-2700/min Футер: 13mm Капацитет: Метал: 13mm Дрво: 13mm Бетон: 25mm

Сет клучеви рачвасти – елипса 8 парчиња 6-22mm MaxPlus

599.00 ден
• 8 парчиња 6-22mm • Шифра на производот: 6647 1 година гаранција

Полнач за акумулатор MaxPuls МBC-06E

2,249.00 ден
Полнач за акумулатор Напон: 230V-50Hz Моќност: 75W Наизменична волтажа: 6/12V Нормално полнење: 5А Осигурач: 10А Капацитет на ампеража: 20-75Ah Класа

Машина за перење под висок притисок MaxPuls MP-HPC004

Original price was: 5,899.00 ден.Current price is: 5,149.00 ден.
Напон: 230V-50Hz Моќност: 1650W Работен притисок: 7MPa(70bar) Дозволен притисок: 10.5MPa(105bar) Работен проток: 5.7l/min Максимален проток: 7.1l/min Макс. дозволен притисок на

Компресор MaxPuls 50L 1.75kW

Original price was: 13,899.00 ден.Current price is: 10,949.00 ден.
Моќност: 2hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min Цилиндри: 1 1 година гаранција Шифра 4401

Шлајферка MaxPuls МP-SA018

Original price was: 2,899.00 ден.Current price is: 1,999.00 ден.
Напон: 230V-50Hz Моќност: 260W Вртежи: 13.000/min Плоча: 90x187mm Шмиргла: 90х229mm Шмиргла Торба за прашина 1 година гаранција Шифра 6967

Eлектрична пила MaxPuls МP-ECS022

4,699.00 ден
Напон: 230V-50Hz Моќност: 2200W Вртежи: 7.000/min Должина на меч: 400mm Брзина на ланец: 12m/s Тип на пила: OREGON 1 година

Штрафилица MaxPuls MP-ES50

2,699.00 ден
Напон: 230V-50Hz Моќност: 520W Вртежи: 0-4500/min Бит: 1/4” Бетон завртка: 6mm Метална завртка: 5mm Хекс футер 1 година гаранција Шифра

Штрафилица MaxPuls MP-ID30

1,599.00 ден
Напон: 230V-50Hz Моќност: 400W Вртежи: 0-3400/min Дупчење во: 10mm 1 година гаранција

Батериски штрафцигер MaxPuls МP-CDCL04

899.00 ден
Батерија: 3.6V Li-Lon/1300mAh Вртежи: 180/min Време на полнење: 1 час Безклучен футер: 6.35mm 1 година гаранција

Батериска бормашина MaxPuls МP-CDL025

Original price was: 6,899.00 ден.Current price is: 5,799.00 ден.
Батерија: 18V / 1300 mAh Li-ion Вртежи: 1. 0-350/мин 2. 0-1250/мин Вртежи во момент: 16+1 Време на полнење: 1 час

Штрафилица MaxPuls MP-CDD05 – 280W

1,499.00 ден
Штрафилица Напон: 230V-50Hz Моќност: 280W Вртежи: 0-750/min Дупчење во: метал:10mm дрво:20mm Футер: 1.5-10mm Вртежен момент: 23+1 1 година гаранција Шифра

Батериска бормашина MaxPuls MP-CDL021

2,899.00 ден
Брзина:0-400/ 0-1500/min Футер:10mm Номинален напон:12V Поставки за вртежен момент:21+1 Максимален вртежен момент:22nm Полнач: >>Прим:220-240V 46W >>Сек:12.6V 2.5A Батерија:1xLi-ion 1500mAh Врема

Убодна пила MaxPuls MP-JS008

2,599.00 ден
Тежина 1400.0 гр. Шифра: 5982 Моќност: 350W Вртежи: 3000/мин Сечење во: -метал 6мм -дрво 55мм -пластика 20мм Гаранција: 6 месеци Шифра

Столен циркулар MaxPuls MP-MS020

5,199.00 ден
Max Puls Столен циркулар Напон: 230V~50Hz Моќност: 900W Вртежи во празен од: 5.500rpm Поставки за вртежен момент: 21+1 Дијаметар на

Eлектричен ударен чекан MaxPuls МP-HD14

4,899.00 ден
Електричен ударен чекан Напон: 230V-50Hz Моќност: 1200W Вртежи: 900/min Дупчење во: 28mm Ударна енергија: 5.0J Футер: SDS+ 1 година гаранција

Eлектричен ударен чекан MaxPuls МP-HD09

4,199.00 ден
Напон: 230V-50Hz Моќност: 1050W Вртежи: 950/min Дупчење во: 26mm Ударна енергија: 4.5J Футер: SDS+ 1 година гаранција Шифра 8340

Циркуларна пила MaxPuls MP-CS024

3,599.00 ден
Тежина 2200.0 гр. MaxPuls Циркуларна пила за дрво Шифра: 6689 Напон: 230V-50Hz Моќност: 1400W Вртежи: 4800/мин Длабочина на сечење: – под агол