Се прикажуваат сите 3 резултати

RAIDER RD-ID28 Ударна Дупчалка + СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

2,099.00 ден
Моќност 810 вати Вртежи 0-2800/минута Дупчење во: метал 13мм дрво25мм бетон 16мм футер 13мм Регулатор на вртежи реверс Самозатегнувачки футер

Батериска бормашина RD-CD12WL 18V + СЕТ метро, прободник, фазомер, имбуси 5пар., скалпер и изолир

1,999.00 ден
Батерија: 18V/1200mAh Ni-Cd Вртежи: 0-550/мин Време на полнење: 3-5 часа Футер: 0.8-10mm Максимален момент на затегање: 15 Нм Контрола на

Аголна брусилка RD-AG34 650W + СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

1,899.00 ден
Големина на дискот: 125 мм Брзина без товар: 11000min-1 Заклучување вретено Тежина: 1,92 кг. Гаранција 1 година