Прикажувам 1–40 од 68 резултати

RAF Кварцна греалка

649.00 ден
Потенциометар со две нивоа на јачина на греење Вградена рачка со која може да ја преместувате дури и кога е

Греалка на гас

6,999.00 ден
‘- Греалка на гас LPG – 4200W – Италијански премиум дизајн – Заштита од протекување – Сензор за превртување –

Dynamic вертикален калорифер 2000W

Original price was: 1,149.00 ден.Current price is: 999.00 ден.
Шифра:10574 Моќност 2000 W 2 степени на моќност 1000 W/2000 W Променлив термостат Заштита од прегревање Индикатор на работа

MaxPuls Тајфун 3kW

3,499.00 ден
Шифра:10609 Напон: 220-240V~ 50Hz Моќност: 3KW Степен на моќност: 40/1500/3000 W Проток на воздух: 286m3/h наменето до 30 метри квадратни

MaxPuls керамички тајфун

Original price was: 5,899.00 ден.Current price is: 5,499.00 ден.
Шифра:10612 Напон: 220-240V~ 50Hz Моќност: 5KW Степен на моќност: 50/3300/5000 W Проток на воздух: 588m3/h Наменето до 48 метри квадратни

Dynamic PTC греалка 2000W

Original price was: 3,249.00 ден.Current price is: 2,999.00 ден.
Шифра:10572 Моќност: 2000 W Напон: 220-240 V Фреквенција (50-60 Hz) Прилагодив термостат Заштита од прегревање Боја: Сива

Dynamic Вертикална греалка со LED дисплеј

Original price was: 3,699.00 ден.Current price is: 2,599.00 ден.
Шифра:10573 Поддесив термостат LED дисплеј Два степени на загревање: 750/1500W Заштита од прегревање Работи на струја

Dynamic вертикален калорифер плав

799.00 ден
Шифра:10582 Моќност: 2000W 2 степени на моќност 220x130x270mm Вентилатор Термо регулатор Заштита од прегреаност Боја: плава

Dynamic вертикален калорифер жолт

799.00 ден
Шифра:10580 Моќност: 2000W 2 степени на моќност 220x130x270mm Вентилатор Термо регулатор Заштита од прегреаност Боја: жолта

Dynamic вертикален калорифер црвен

799.00 ден
Шифра:10581 Моќност: 2000W 2 степени на моќност 220x130x270mm Вентилатор Термо регулатор Заштита од прегреаност Боја: црвена

Dynamic маслен радијатор со 7 ребра

2,099.00 ден
Шифра:10569 Моќност: 700W Напон:220-240 V 7 ребра Прилагодлива контрола на термостатот Заштита од прегревање ON/OFF Боја:бела

Вертикална греалка

999.00 ден
ST HL-105VNP Вeртикална Греалка 2000W 2 нивоа на греење 1000/2000W заштита од прегревање прилагодлив термостат светлосен индикатор Шифра: 70795 Гаранција

Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид

Original price was: 4,899.00 ден.Current price is: 3,299.00 ден.
ST PN-2500 2.5KW Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид Бела боја 2 степени на работа (1 kW/2

Вертикална Хоризонтална Греалка

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 849.00 ден.
ST FH-06HVNP Ексклузивна Вeртикална/Хоризонтална Греалка Два мода на физичко поставување – легната и исправена 2000W 2 нивоа на греење 1000/2000W

Греалка конвектор ST CHG-2000NP

Original price was: 2,899.00 ден.Current price is: 1,899.00 ден.
ST CHG-2000NP Греалка конвектор 2000W прилагодлив термостат две нивоа 1000/2000W алуминиумски греач автоматска контрола на температурата заштита од прегревање Шифра:

Панелна греалка Конвектор со електронски термостат

Original price was: 6,899.00 ден.Current price is: 5,199.00 ден.
Atlantic F119 2.500W + KIT Панелна греалка Конвектор со електронски термостат Нов модерен ултра тенок дизајн 5 нивоа на работа

Хоризонтална греалка

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 849.00 ден.
ST HL-117HNP Хоризонтална греалка 2000W 2 нивоа на греење 1000/2000W заштита од прегревање прилагодлив термостат светлосен индикатор Шифра: 70794 Гаранција

Ѕидна греалка за во бања

Original price was: 2,899.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.
ST BH-1200QNP Superior Technology Ѕидна греалка за во бања Кварцна 1200W IP24 стандард вклучување со повлекување 2/3 кварцни елементи Шифра:

Греалка конвектор ST CHG-8000NP

Original price was: 3,899.00 ден.Current price is: 2,099.00 ден.
ST CHG-8000NP Греалка конвектор 2000W Прилагодлив термостат Три нивоа 750/1250/2000W Алуминиумски греач Автоматска контрола на температурата Заштита од прегревање Шифра: 74725

Ексклузивна PTC греалка

Original price was: 2,899.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.
ST PTC-1500NP Ексклузивна PTC греалка тип на греач – вискоквалитетен PTC керамички греач 1500W два режима на работа 750/1500W заштита

Маслен радијатор ST OR-2513FNP

Original price was: 6,899.00 ден.Current price is: 4,599.00 ден.
ST OR-2513FNP Маслен радијатор Италијански инженеринг 13 ребра Турбо внентилатор 2500W заштита од превртување тркалца Шифра: 70793 Гаранција (дена): 360

Електричен регистар за бања

Original price was: 5,899.00 ден.Current price is: 4,099.00 ден.
ST BRG-450NP Електричен регистар за бања Бела боја Моќност 450W Термостат со ЛЦД Дисплеј 12 реда цевки Водоотпорност и отпорност

PTC греалка

Original price was: 3,899.00 ден.Current price is: 2,749.00 ден.
ST TPTC-T3000NP Ексклузивна PTC греалка во форма на Тајфун модел тип на греач – вискоквалитетен PTC керамички греач 3000W три

Кварцна греалка ST QH-002NP

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 649.00 ден.
ST QH-002NP Кварцна греалка 800W два режима на работа 400W или 800W заштита од прегревање Секогаш ладно куќиште Интегрирана рачка

Панелна греалка конвектор со електронски термостат

Original price was: 6,899.00 ден.Current price is: 4,999.00 ден.
Atlantic F119 2.000W + KIT Панелна греалка Конвектор со електронски термостат Нов модерен ултра тенок дизајн 5 нивоа на работа

Маслен радијатор ST OR-2511FNP

Original price was: 5,899.00 ден.Current price is: 4,149.00 ден.
ST OR-2511FNP Маслен радијатор Италијански инженеринг 11 ребра Турбо внентилатор 2500W заштита од превртување тркалца Шифра: 72698 Гаранција (дена): 360

Кварцна греалка SAMDAN 4003

Original price was: 2,499.00 ден.Current price is: 1,799.00 ден.
SAMDAN 4003 Кварцна греалка 2200W 1x кварцен греач 2200W две нивоа на работа Не го суши воздухот Термостат Идеална за

Вентилаторска греалка ROWENTA SO2210F0

Original price was: 3,899.00 ден.Current price is: 2,399.00 ден.
ROWENTA SO2210F0 Вентилаторска греалка црна боја 2000W два мода на работа 1000/2000W 59дб бучност механички термостат за простории до 25м2

Греалка за бања De Longhi CALDOBAGNO HBC3052T

Original price was: 7,899.00 ден.Current price is: 5,049.00 ден.
Водоотпорна IP21 стандард Моќност 2400W Тајмер 24 часа Погодна за бања до 20м2 Функција против замрзнување Интегриран собен термостат Вентилатор

SENCOR Конвектор SCF 2003

1,549.00 ден
  • Боја: бела
  • 3 степени на греење – 750/1250/2000 W
  • Заштита од прегревање
  • Максимална моќност 2000 W
  • Брза и лесна монтажа за на зид
  • Постојано контролиран термостат
  • Индикатор за светло на сијалицата за греење
  • Интегрирана рачка за лесно пренесување на уредот
  • 2 години гаранција

Ексклузивна PTC греалка

1,199.00 ден
ST PTC-1500NP тип на греач – вискоквалитетен PTC керамички греач 1500W два режима на работа 750/1500W заштита од прегревање интегрирана

Електричен камин со камчиња

Original price was: 8,199.00 ден.Current price is: 7,199.00 ден.
ST FPB-11BNP Ефект на пламен со можност за менување интензитет ЛЕД осветлување Моќност 2000W темперно заоблено стакло напред далечински управувач

Тајфун греалка

Original price was: 3,899.00 ден.Current price is: 2,699.00 ден.
ST TH-T30NP Црвена боја отпорна на топлина Моќност 3000W 2 брзини на греење Вентилатор мод Термостатска контрола Заштита од прегревање

Електричен камин со ногарки

Original price was: 4,699.00 ден.Current price is: 4,399.00 ден.
ST FP-220NP Шифра: 72704 Моќност 2000W Два мода на работа 1000W и 2000W Ефект на пламен Безбедносен термостат За простории

Maxpuls Тајфун на плин MP-GH30 30kW

Original price was: 9,899.00 ден.Current price is: 8,699.00 ден.
Шифра: 8258 Напон: 230V~50Hz Moќност: 30kW Издувна моќ:750m3/h Затоплува:310m3 Тежина:6,2kg Гаранција: 1 година Димензии 490x250x355mm

Dynamic Плинска греалка ПЕЧУРКА

Original price was: 13,399.00 ден.Current price is: 12,999.00 ден.
Шифра 5895 База: 454mm x 86mm(H) Резервоар: 378mm x 780mm(H) Горилник: 262mm x 540mm(H) Решетка за пламен: 260mm x 220mm(H)

Maxpuls Хепа филтер за MP-AVC002

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 349.00 ден.

Maxpuls Правосмукалка MP-AVC002

2,499.00 ден
Шифра 6498 Напон:230V~50Hz Моќност:1000W Капацитет на собирање:18l Проток на вакум:17~18Kpa Должина на кабел: 3m Вшмуквање на пепел, прашина, покрупни честички

Maxpuls Правосмукалка MP-AVC004

2,899.00 ден
Шифра 9355 Напон:230V~50Hz Моќност:1200W Капацитет на собирање:30l Проток на вакум:15.5Kpa Должина на кабел: 1.5m Вшмуквање на пепел, прашина, покрупни честички

Maxpuls Тајфун на плин MP-GH15

Original price was: 6,799.00 ден.Current price is: 5,999.00 ден.
Шифра 8257 Напон: 230V~50Hz Moќност: 15kW Издувна моќ:300m3/h Затоплува:116m3 Тежина:4,6kg Гаранција 1 година Димензии 390x215x290mm