Се прикажуваат сите 31 резултати

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 299.00 ден.
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било

Задно соларно светло за велосипед

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 319.00 ден.
Моќна лед светилка за безбедност на велосипед Задно светло за велосипед Боја на светлина: Црвена. Место на поставување: Делот позади

Играчка за милениче

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 579.00 ден.
Поминете квалитетно време со Вашето домашно милениче користејќи ја оваа играчка. Одлично за секое милениче

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 199.00 ден.
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било

Сталажа за обувки

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 379.00 ден.
Сталажа за обувки која е лесно пренослива, едноставна за склопување и расклуповање. Изградена е од јаки метални шипки и пластични

Водоотпорен часовник + гратис паричник

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 399.00 ден.
Достапен во две варијанти – Водоотопрен модел со вградено LED светло – Дијаметар на куќиште: 5cm(50mm) – Должина на ремче:

GT рачен часовник + гратис (паричник и каиш)

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 399.00 ден.
Ремчето на часовникот е изработено од гума-силикон, одговара за сите возрасти затоа што има седум различни должини за закопчување. Механизмот

Дигитален преносен PowerBank

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 399.00 ден.
Дигитален преносен PowerBank со 3 USB излези кој служи како екстерна батерија за Вашиот смартфон. Ги полни сите уреди кои

JBH Bluetooth звучник

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 349.00 ден.
Спецификации: Вградена 18650 батерија Моќност од 5W Јачина на звук од 4 ’’ 4Ω Капацитет на батерија: 1200mAh Времетраење на

8.5″ LCD таблет за пишување

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 319.00 ден.
Користењето на таблетот за пишување секојдневно може да ви заштеди многу хартија. Има копче со кое може да избришете се

Обликувач за веѓи

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 299.00 ден.
Создадете совршени, рамномерно обликувани веѓи за неколку секунди со обликувачот за веѓите! Само со шаблоните за веѓи и пудра во

Вентилатор за греење и ладење

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 649.00 ден.
Идеалното решение за вашиот автомобил е вентилаторот за ладење и греење. Може да го користите преку лето и зима благодарение

Bluetooth безжичен звучник KTS-935

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 799.00 ден.
KTS-935 bluetooth звучникот има приклучок за микрофон и можете да го користите за караоке забави. Звучникот можете да го поврзувате

Shiatsu 3D масажер

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 899.00 ден.
Шиатсу е една од најважните техники на масирање . 3D масажерот ја имитира токму шиатсу масажата. Со користење на масажерот

Royal Posture – магнетeн појас за грб

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 449.00 ден.
Појасот е наменет за да го држи вашето тело исправено и да ги спречи несаканите искривувања на рбетниот столб, како

ELEMENT Универзално Радио за во кола

USB модел – 1099ден, Bluetooth модел – 1299 ден. Функции: AUX, Bluetooth, Radio, SD, USB. ELEMENT Универзалното Радио покрај FM

Магична табла

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 379.00 ден.
Магичната табла е најновиот начин за цртање, скицирање, учење, играње и решавање задачи преку забавен и интересен начин. Екранот на

Пенкало за гравирање

Original price was: 449.00 ден.Current price is: 199.00 ден.
Mожете да ги гравирате сите ваши важни предмети. Заштедете пари време и бидете креативни и уживајтe. Пенкалото за гравирање ви

Pro Wax 100 Апарат за топење на восок + гратис восок

Original price was: 599.00 ден.Current price is: 449.00 ден.
Pro Wax 100 Апаратот за топење на восок е одличен за приватна и професионална употреба, температурата на апаратот може да

Snake bit extender – Додаток за штафцигер

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 299.00 ден.
Со својата должина од 30 см ги прави невозможните работни места возможни. Може да се ротира на било која страна

Shoes under – Организатор за обувки

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 99.00 ден.
Практичен организатор за 12 пара обувки. Идеален е за организирање и заштита на вашите обувки од прашина, влага или бубачки.

E-Table – масичка за лаптоп

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 599.00 ден.
Сакате удобност додека гледате некој филм со вечера, додека појадувате, додека работите со филџан кафе, тогаш E-Table е прав погодок

Инстант избелувач на заби

Original price was: 389.00 ден.Current price is: 299.00 ден.
Совршен за избелување на вашите заби, кој можете да го користите во домашни услови. Инстант избелувачот на заби е лесен

Магична шолја за кафе

Original price was: 449.00 ден.Current price is: 299.00 ден.
Лесно се одржува и чисти, заштедува време и енергија, како за подготовка така и за миење на шолјата. Матријалот на

Магнетен елек за потпора на грбот

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 299.00 ден.
Магнетниот елек за потпора на грбот ви помага при правилно движење на вашето тело, како и корекција на позаицијата на

Handy Heater – мини греалка

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 699.00 ден.
Handy Heater не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штекер. Може да затопли простор до 23м2. Спецификации: 400w,

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 199.00 ден.
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било

HD Vision очила (2 пара)

Original price was: 449.00 ден.Current price is: 199.00 ден.
HD Vision очилата овозможуваат гледање со подобрена боја и јасност. Во пакетот се вклучени два пара (црна и жолта боја

TOBI – Рачна пегла на пареа

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 699.00 ден.
TOBI – Рачна пегла на пареа, одлична за домашна употреба и за патувања. Испеглајте ја вашата омилената облека веднаш. Со

Сигурносен паричник (1+1 гратис)

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 199.00 ден.
Овој стилски и неверојатен паричник е лесен, тенок, функционален и сигурносен. Наменет е за мажи и за жени и достапен

Електрична четка за исправување на коса

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 399.00 ден.
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка