Се прикажуваат сите 28 резултати

Прилагодлив држач за чаши за во автомобил

499.00 ден
Прилагодлив држач за чаши кој ви овозможува да поставиш две чаши или шишиња истовремено. На држачот можете да му ја

Сет од 10 пластични ланци за снег

449.00 ден
Ланци за снег изработени од цврста пластика во вид на стеги за полесна монтажа за секоја гума. Сетот содржи 10

Штитник од сонце за шофершајбна

599.00 ден
Ефикасно решение за заштита од сончевите зраци кое се поставува од внатрешната страна на шофершајбната. Алуминиумски тапацир кој ефикасно ги

Држач за очила за во автомобил

249.00 ден
Закачете ги Вашите очила со помош на овој држач на кој можете да ги закачите речиси сите видови на очила,

Полнач за во автомобил + двоен USB влез

249.00 ден
3во1 полнач за во автомобил со голема предност за вртење и подесување на аголот на излезот.

Мултифункционален организер за автомобил

299.00 ден
Главната карактеристика на овој организер за автомобилско седиште е тоа што може да ги чува ладните пијалоци на совршена температура.

Организер за во автомобил

799.00 ден
Со својот модерен дизајн совршено се вклопува во секој автомобил. Организерот е практичен, со бројни корисни прегради, наменет за задниот

Двоен вентилатор

599.00 ден
Ултра тивок вентилатор идеален за жешките летни денови. Погоден за автомобили, автобуси, камиони итн. Се монтира со супер издржлива пеленка

Сет од 46парчиња Dr Socket

899.00 ден
Изработен од висококвалитетен челик 46 парчиња Се користи за затегнување или олабавување, применливо за повеќето завртки, навртки, во одржување на

Пена за чистење автомобил

279.00 ден
Брзо и лесно обезбедува хигиена во воздухот во Вашиот автомобил или дом. Ги елиминира непријатните миризби и не предизвикува алергиски

Греач за седиште

649.00 ден
Греач за седиште наменет за ладните зимски денови. Работи на 12V

Сигурносно детско седиште за во автомобил

699.00 ден
Меко и удобно седиште за деца кое нуди висока заштита Може да се постави на седиште во кола и на

Компресор за воздух

749.00 ден
Модерен и мал дизајн, создаден за секојдневна употреба. Може да се чува во мал простор или простор за складирање. Приклучете

Вентилатор за автомобил

499.00 ден
Идеален за жешките летни денови . Погоден за автомобили, автобуси, камиони, комбе итн. Се монтира со леплива лента Се приклучува

Штитници од сонце за автомобил 1+1

249.00 ден
Заштитете го вашиот автомобил од сонцето и UV зраците, истовремено задржувајќи ја видливоста низ прозорците на автомобилот За пријатно возење

Силиконска перница со гратис навлака

399.00 ден
Силиконско перниче кое го прави и најтврдото столче удобно за седење. Помага при остранувањето на болката и вкочанетоста кога седите

Анатомски потпирач за грб 1+1

249.00 ден
Помага при држењето правилна положба на грбот додека ги извршувате вашите обврски. Обезбедува дополнителна поддршка на грбот, помага за подобрување

Scratch Dini отстранувачот на гребнатини од автомобил

349.00 ден
Отстранува секаков вид на гребнатини Функционален на сите бои Лесен за употреба Одличен за автомобили, велосипеди, чамци и друго Scratch

2 во 1 заштитна церада од замрзнување на шофершајбна, но и заштита од сонце

299.00 ден
Со заштитната церада снегот и ниските температури повеќе нема да ви претставуваат проблем. Одлична е и за користење во лето

Вентилатор за греење и за ладење – AEROTERMA SI

699.00 ден
Одличен за одмрзнување и одмаглување на ветробранското стакло. Идеалното решение за вашиот автомобил за греење, но и за ладење. Може

Pops-a-dent – Сет за санирање вдлабнатини на автомобил

499.00 ден
Сега можете да ги извлечете ги вдлабнатините на вашиот автомобил со помош на оваа вакуум справа! При користење на овој

Вентилатор за греење и ладење

649.00 ден
Идеалното решение за вашиот автомобил е вентилаторот за ладење и греење. Може да го користите преку лето и зима благодарение

ELEMENT Универзално Радио за во кола

USB модел – 1099ден, Bluetooth модел – 1299 ден. Функции: AUX, Bluetooth, Radio, SD, USB. ELEMENT Универзалното Радио покрај FM

Auto Fan – Соларен разладувачки уред за автомобил

399.00 ден
Auto Fan е со соларно напојување со вентилатор кој ја одржува свежината во паркираното возило. Соларниот разладувачки уред е пренослив

Bluetooth AUX уред за автомобил

249.00 ден
Bluetooth/AUX уредот овозможува Вашиот автомобил да биде достапен за секој Bluetooth уред. Доволно е само да имате влез за AUX

Безжична Bluetooth слушалка за мобилен

349.00 ден
Отсега можете слободно да зборувате без да ви се здрви раката од држење на вашиот мобилен телефон? Ослободете ги рацете

Bluetooth уред за автомобил

299.00 ден
Bluetooth уред за во кола промотивно достапен за само 399 ден + бесплатна достава. ☎️Нарачајте во инбокс или на 078

Вакум правосмукалка за во автомобил

449.00 ден
Моќна, компактна и лесна за користење. Се уклучува директно во приклучокот за запалка. Напонот е 12V а кабелот е долг