Се прикажуваат сите 19 резултати

Караоке звучник Kts 1096 + гратис микрофон

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 899.00 ден.
Големина на звучници: 3″ x2 Излезна моќност: 5Wx2 Фреквентен одговор: 100Hz-20KHz Сигнал: 85dB USB полнење: DC5V Капацитет на батерија: 1200mAh

Безжичен звучник KTS 822S+ гратис микрофон

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.
Излезна моќност : 5W Фреквентен одговор: 150Hz-18KHz Капацитет на батеријата: 800 mAh Максимална поддршка за меморија: 32 GB Време на

Караоке звучник PK-09(L) + гратис микрофон

Original price was: 2,899.00 ден.Current price is: 2,599.00 ден.
Лесно пренослив звучник од 8“ Јачина: 16W USB/TF Radio FM функција Bluetooth функција AUX Вградена екстра силна литиумска батерија Безжичен

Безжичен звучник KTS-1180+ гратис микрофон

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.
Големина на звучниците: 4” x 2 Mоќност: 5w x 2 FM: 87,5-108,0 Mhz. USB полнење: DC5V. Максимална поддршка за меморија

Безжичен караоке звучник со микрофон KTS-1048

Original price was: 1,899.00 ден.Current price is: 1,299.00 ден.
Bluetooth поврзување Моќност 10W Батерија: 1200mAh Фрекфенција: 100Hz-20KHz Димезии: 18 x 17.9 x 41 cm FM функција која овозможува да

Безжичен звучник KTS-1200+ гратис микрофон

Original price was: 4,899.00 ден.Current price is: 3,899.00 ден.
Удобна рачка за носење Спецификации: Вluеtооth врска до 10м UЅB порт AUX: 3,5 mm приклучок за аудио опрема (ТВ, компјутер,

Безжичен звучник KTS-1341 + безжичен микрофон

Original price was: 3,899.00 ден.Current price is: 3,299.00 ден.
Моќноста на звучникот 20Wx2 Големина: 8″ Време за полнење 2-3h Време на работа 5-6h 75% волумен Батерија 2400 mAh Поддржува

LED сијалица со Bluetooth

Original price was: 699.00 ден.Current price is: 399.00 ден.
Сијалицијата има вграден стерео звучник. Можете да ја  поврзете со Вашиот телефон или таблет со Bluetooth и да ја слушате

Bluetooth безжичен звучник KTS-935

Original price was: 1,199.00 ден.Current price is: 799.00 ден.
KTS-935 bluetooth звучникот има приклучок за микрофон и можете да го користите за караоке забави. Звучникот можете да го поврзувате

JBH Bluetooth звучник

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 349.00 ден.
Спецификации: Вградена 18650 батерија Моќност од 5W Јачина на звук од 4 ’’ 4Ω Капацитет на батерија: 1200mAh Времетраење на

Bluetooth Shock Proof звучник

1,699.00 ден
Звучникот можете да го поврзувате со вашиот смартфон или лап топ – Моќноста на звучникот е 20w – Димензии: висина

Преносен Bluetooth звучник

499.00 ден
Звучникот можете да го поврзувате со вашиот смартфон или лап топ – Можете да слушате и радио преку него. –

Bluetooth безжичен звучник KTS-935

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 799.00 ден.
KTS-935 bluetooth звучникот има приклучок за микрофон и можете да го користите за караоке забави. Звучникот можете да го поврзувате

Bluetooth безжичен звучник MN-03 + гратис микрофон

1,399.00 ден
Пренослив Bluetooth звучник работи со USB, AUX, Bluetooth, подржува мемориска картичка, водоотпорен, со него е влучен и далински управувач. Фрекфенција:

Водоотпорен Bluetooth звучник

349.00 ден
Водоотпорен Bluetooth звучник сега достапен по цена од 449 денaри Со поврзување на водоотпорниот Bluetooth звучник со Вашиот мобилен телефон,

Bluetooth безжичен звучник (MH-23-BT)

Покрај Bluetooth поврзување, за користење на овој звучник има и USB приклучок, AUX, како и слот за microSD картичка, а

Bluetooth звучник + гратис микрофон

1,399.00 ден
Време е за караоке Bluetooth безжичен звучник + гратис микрофон + гратис бесплатна достава за 1499 денари. Нарачајте во инбокс

LED bluetooth мини звучник

299.00 ден
‘- Функционира на растојание до 10 метри. – Времетраење на батеријата при работа до 5 часа. – Димензии: 60x60x50mm. –

LED bluetooth мини звучник

‘- Функционира на растојание до 10 метри. – Времетраење на батеријата при работа до 5 часа. – Димензии: 60x60x50mm. –