Се прикажуваат сите 5 резултати

3 во 1 сет за снимање со мобилен телефон

Original price was: 899.00 ден.Current price is: 599.00 ден.
Овој компактен и пренослив сет за снимање со мобилен телефон е идеален за креирање на квалитетни видеа и слики каде

Држач за мобилен телефон за на ретровизор

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 299.00 ден.
Погоден е за речиси сите модели на мобилни телефони. Може да ротира за 360 степени и слободно да ги прилагодува

ЛЕД мултифункционален држач за мобилен

Original price was: 799.00 ден.Current price is: 449.00 ден.
• Димензии: 16 x 6.5 x 3.5цм • Материјал: ABS + силикон + метал • Целосно прилагодливо вртење на 360

Lazy Holder – Држач за мобилен телефон

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 199.00 ден.
Држачот се прилагодува во секоја положба, според Ваша желба со 360 степени ротација. Совршен е за користење на мобилните телефони

Држач за мобилен телефон за во кола, 3 во 1

239.00 ден
Во пакетот добивате држач за мобилен телефон кој може да се монтира на шофершајбна, на шалт-табла, како и на парното.