Се прикажуваат сите 12 резултати

Метална закачалка АНКАРА

Original price was: 1,989.00 ден.Current price is: 1,289.00 ден.
Димензија: 69×32.5x34cm Метална конструкција Обоена со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење. Шифра: MK-ZK-ANK-01

Закачалка за на ѕид Лили

Original price was: 2,599.00 ден.Current price is: 1,499.00 ден.
Промотивно производот го добивате склопен. Закачалката е изработена од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со PVC трака Боја: Бела

Сет од закачалка и чевларник

Original price was: 3,999.00 ден.Current price is: 2,999.00 ден.
Промотивно производите ги добивате склопени. Боја: Бела Производот е изработен од висококвалитетна оплеменета иверка 16mm и оков Димензии: Закачалка: ширина:100cm,

Декоративна метална закачалка

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 599.00 ден.
Висококвалитетна декоративна метална закачалка која ќе ви додаде едноставен но елегантен допир во вашиот дом. Лесна за монтирање и одржување.

Закачалка за на ѕид АКИРА Атлантик

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 799.00 ден.
MK21-12-02 Димензија: 18x80x11cm Материјал: Иверица 1ва класа ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Закачалка

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.
Димензии : Висина: 20см Ширина: 69см Длабочина: 17см Шифра: Z-04 Боја: бела и сонома

Метална полица бела

Original price was: 4,299.00 ден.Current price is: 3,799.00 ден.
MK15-01-01 Димензии: 66x34x160cm Длабочина на полиците: 30cm Растојание помеѓу полиците: 33.5cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили. Горната

Метална закачалка бела

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 1,290.00 ден.
MK21-01-01 Димензија: 104×137х48cm Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.

Закачалка за на ѕид Тара

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 999.00 ден.
Закачалката е изработена од високо квалитетно оплеменета иверица 16мм кантирана со АБС трака. Производот го добивате склопен. Шифра: 1004 Димензии

Закачалка со метална конструкција

Original price was: 3,999.00 ден.Current price is: 3,490.00 ден.
Димензија: 160×66х34cm Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати.

Претсобје Felis сонома

Original price was: 5,299.00 ден.Current price is: 4,799.00 ден.
Минимален и едноставен дизајн кој совршено би ви прилегал во Вашиот дом Изработена од оплеменета иверка со дебелина 25мм, и

Претсобје Felis

Original price was: 5,299.00 ден.Current price is: 4,799.00 ден.
Минимален и едноставен дизајн кој совршено би ви прилегал во Вашиот дом Изработена од оплеменета иверка со дебелина 25мм, и