Се прикажуваат сите 37 резултати

30% попуст за третман за длабинско чистење, освежување и разубавување на Вашето лице “Hydra Clean“ во институтот за убавина

1,400.00 ден
Добивате: • Длабинско чистење на лицето со единстевениот метод на „Termo Clean“ електродата. • Освежување на Вашето лице. • Моделантна-релаксирачка масажа со нежна

Масло од ѓумбир за раст на коса – 7days Ginger

299.00 ден
Масло за забрзан раст на коса Клинички докажани дејства Раст до 10000 нови влакна Видливи резултати по 20 дена примена

Депилатор за тело

1,199.00 ден
Висока моќност и висока ефикасност Производот користи хипоалергично сечило од нерѓосувачки челик, кое е погодно за целото тело. Не зафаќа

2 во 1 тример и обликувач на веѓи

549.00 ден
Комплетно решение за нега на вашето тело Погоден за пазуви, нозе веѓи и цело тело. Напон: 220-240V, 50/60HZ 4 часа

LED светилки за огледало

519.00 ден
ЛЕД светла со 10 сијалици може да се комбинираат по желба, рамномерно ја пополнуваат светлината од повеќе агли. Ви овозможуваат

Тример за жени Kemei

399.00 ден
Мотор со голема брзина на ротација, нож од нерѓосувачки челик. Сечилото може лесно да се инсталира/одмонтира, главата е со тројни

Dexe шампон против седа коса

299.00 ден
• 10 кесички по 10мл • Шампон со уникатна формула и полна со природни состојки кој за само 10 мин.

Безжичен виткач за коса

1,299.00 ден
• Вградена батерија од 5000 mAh (до 75 мин.) • Лесно се вклопува во вашата чанта. Совршен за патување •

Керамичко фигаро – Curling Iron Tripple Barrel

699.00 ден
Керамичко фигаро – Curling Iron Tripple Barrel Подесување на температурата од 170 – 220 степени

Сет за маникир и педикир Mercedes 2000

1,399.00 ден
Ротација до 20.000 вртежи во минута Брзината на електричната турпија за нокти може да се прилагоди во опсег од 0-20000

LED огледало за шминкање

449.00 ден
LED огледало за шминкање со 22 светилки. LED светилки имаат задача да симулираат дневна светлина, која лесно може да се

UV ламба за сушење нокти

749.00 ден
Совршено решение за прекрасен маникир и педикир Елегантен дизајн. Безбедна и лесна за употреба. Моќност 48W

SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

949.00 ден
Боја: Црна/Виолетова Лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C Мала цевка со дијаметар 19мм

SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

649.00 ден
Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла

SENCOR Фигаро за коса SHS 7401WH

1,599.00 ден
2 температури Копче за ладен воздух Индикаторско светло 3 додатоци кои се менуваат Штипки за виткање (дијаметар 18 mm, работна

SENCOR Пегла за коса SHI 3100VT

1,699.00 ден
5 температури 150/170/190/220/230 ° C Титаниумска површина на металните плочки Тенок дизајн Должина на кабел 180 cm Дигитален дисплеј Време

SENCOR Пегла за коса SHI 131

699.00 ден
Боја: Темно сива Апарат за рамнење на косата Погоден и за кратка коса Грејна плоча од керамика и турмалин Рамномерно

SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

699.00 ден
Боја: Црна Лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C 2 години гаранција

SENCOR Фен SHD 108VT

1,249.00 ден
Боја: црна/виолетова 2 брзини,3 нивоа на температура Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет Вклучен е насочувач за

Фен за коса

799.00 ден
Superior Technology Фен за коса Црн со сребрена линија 2400W 2 брзини 3 температури копче за ладен воздух концентратор DC

Четка за сушење и фенирање на коса

599.00 ден
Со електричната четка можете истовремено да ја сушите и обликувате косата. Вашата коса ќе има свиленкаст и природен сјај. Ќе

Четка за чистење и масажа на лице

449.00 ден
Длабоко исчистете ја и освежете ја кожата. Ја чисти кожата и нежно ги отстранува мртвите клетки. Доаѓа во сет со

Фигаро Nova

399.00 ден
Со помош на ова фигаро можете сами да ја стилизирате косата и ќе имате прекрасни локни во секое време. Не

Сет за нокти Salon Shaper

299.00 ден
Со пет прецизни изработени глави за нокти во еднa aлатка Ротација со голема брзина, доволно моќна за да ги исечете

Електрична четка за исправување на коса

399.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка

Depilatory Heater Konsung

399.00 ден
Едноставен за домашна употреба. Ги отстранува несаканите вланка на рацете, нозете, дланките, лактите, пазувите, бикини зона итн. Совршен е и

Стегач за глужд

199.00 ден
Стегач за глужд наменет за третман при свиткување и истегнување на глуждот . Помага во спречување на повторни повреди. Помага

NOVA 3 во 1 пегла, преса и фигаро

449.00 ден
Доколку сакате права или навиткана коса за неколку минути тогаш ова е вистинското решение за вас. Со притискање на само

Обликувач за веѓи

299.00 ден
Создадете совршени, рамномерно обликувани веѓи за неколку секунди со обликувачот за веѓите! Само со шаблоните за веѓи и пудра во

Pro Wax 100 Апарат за топење на восок + гратис восок

449.00 ден
Pro Wax 100 Апаратот за топење на восок е одличен за приватна и професионална употреба, температурата на апаратот може да

NOVA Фен за коса 850W

349.00 ден
Со компактниот фен кој е одличен за патувања можете да ја исушете вашата коса поефикасно каде и да сте. Има

NOVA Фен за коса

449.00 ден
Одличниот модел на фен за коса од брендот NOVA сега достапен и кај нас. – Моќност: 1500W – Број на

Магнетен елек за потпора на грбот

299.00 ден
Магнетниот елек за потпора на грбот ви помага при правилно движење на вашето тело, како и корекција на позаицијата на

Relax &tone – масажер

599.00 ден
-Лесно за употреба – 5 глави за различни масажи -заштита при случаен контакт со косаМасажерот ги намалува вашите проблеми со:

EMS Стимулатор за зацврстување на стомачни

249.00 ден
Сега можете да ги оформете вашите стомачни мускули без напорно вежбање. ЕМС (електрична мускулна стимулација) е технологија која директно испраќа

Футрола за на рака за мобилен телефон

299.00 ден
Футрола за на рака за вашиот мобилен телефон. Достапни во димензии за телефони од 3.5 до 5 инчни екрани, во

Електрична четка за исправување на коса

399.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка