Прикажувам 1–40 од 75 резултати

Спидометар за велосипед

549.00 ден
Мери извозени километри. Покажува брзина на возење, дистанца, време и сл. Голема прецизност. Издржлив. Водоотпорен. Материјал: Пластика. Екран: ЛЦД Димензии:

Дигитален часовник со аларм

549.00 ден
Дигитален Led часовник Достапна боја: сива Покажува температура, час, дата, време. Опција аларм. Димензија 18 х 20 cm

Мини фото студио

1,099.00 ден
Кутија за изработка на професионални фотографии 20cm. Мини фото студиото е многу практично и лесно за поставување (монтажа и демонтажа).

Eндоскопска водотпорна камера

749.00 ден
Eндоскопска водотпорна камера со 6 LED диоди за расветлување Можете да ја користите за наоѓање и елеминирање на различни дефекти

HD USB Нинтендо со 660 игри

1,599.00 ден
Одличен уред за забава кај сите генерации со 660 игри. USB конзолата со игри се вклучува дирекно во HDMI влезот

Cooler

679.00 ден
Одговара за 9″-17″ 5 прилагодливи висини 140 mm прилагодлив тивок вентлатор 2 USB порта Апликација за ладење на работната површина

Надворешна WIFI камера

2,399.00 ден
Кукиште од специјална легура, отпорна на дожд прашина итн. Ја инсталирате за само 5 минути преку апликација. Со сензор за

Камера / видео рекордер

899.00 ден
LCD екран со големина 2,4″ дисплеј со висока дефиниција Видео максимална резолуција HD (1280*720) Видео формат AVI Максимална резолуција на

3D Камера

1,599.00 ден
Приклучок: E27 Пиксели: 200 W Агол на камерата: 360° Боја на светлина: Бела Острина: 1080 P Материјал: пластика Големина: 13,5cm*7,5cm

WiFi smart камера со три антени

1,499.00 ден
Резолуција: 720 p (1280 * 720). Снимач: 1/10,2 cm CMOS. Видео за компресија: H.264, двоен флукс. Аудио за компресија: G.726.

Безжични слушалки P15

649.00 ден
Одличен дизајн и функционалност Овозможуваат да уживате во музиката и слободно да конвертирате помеѓу режим на музика и телефонски повици

Слушалки Gm-002

699.00 ден
Професионални  слушалки со микрофон со висока чувствителност и технологија за намалување на бучавата во позадина. Удобен и стабилен држач  што

Минијатурна камера Nano HD cam

699.00 ден
Врвна минијатурна камера со широк агол на снимање,HD резолуција и одлични технички карактеристики. Висок квалитет на видео снимките и фотографиите.

Xiaomi Mi Watch беж

6,990.00 ден
12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА Display Type AMOLED Key Features Build in GPS, Water Resistance Of 5 Atm, 17 Professional Workout Modes

Xiaomi Mi Watch (Navy blue)

6,990.00 ден
12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА 39-Inch 326 Ppi High-Resolution Display 32g Lightweight Design Over 100 Select Watch Faces 12nm High-End Gps Chip

Xiaomi Mi Watch (Black)

6,990.00 ден
12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА 39-Inch 326 Ppi High-Resolution Display 32g Lightweight Design Over 100 Select Watch Faces 12nm High-End Gps Chip

Xiaomi Redmi Note 9 3GB/ 64GB Midnight Grey

10,990.00 ден
Operating system Android Screen size 6.5″ Number of SIM card slots 2 Processor MTK Number of cores Octa Core Processor

Xiaomi Redmi 9 64GB Purple

8,990.00 ден
Гаранција 24 месеци Network: GSM/HSPA/LTE Dimensions:163.3x77x9.1 mm Weight: 198 g Sim: Dual SIM Display Type: IPS LCD Display Size: 6.53″,

Xiaomi Redmi 9 64GB Carbon Grey

8,990.00 ден
Гаранција: 24 месеци Network: Technology: GSM / HSPA / LTE Speed: HSPA 42.2/5.76 Mbps, LTE-A BODY: Dimensions: 163.3 x 77

Инвертер Tesla TT51EX21-1832IA

35,999.00 ден
Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) Максимален капацитет на ладење: 5910 W Максимален капацитет на греење: 6070 W Просечна моќност: 5100/5100

Инвертер Tesla TT34EX81-1232IAW

21,999.00 ден
Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) Максимален капацитет на ладење: 3770 W Максимален капацитет на греење: 3810 W Просечна моќност: 3400/3420

Инвертер Tesla TT34EX21-1232IA

22,999.00 ден
Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1/4.0) Максимален капацитет на ладење: 3770 W Максимален капацитет на греење: 3810 W Просечна моќност: 3400/3420

Безжични слушалки P47

599.00 ден
Вграден Bluetooth за лесна конекција со bt уред Лесни за управување, со копчиња за контрола на волумен и менување на

JBL Everest JB950 безжични слушалки

499.00 ден
JBL JB950 обезбедува стабилен квалитет на звукот и извонреден бас. Овие слушалки може да се користи за слушање на музика

Електрична четка за заби

399.00 ден
Електричната четка за заби има помала глава и е многу полесно да допре до местата на кои може да се

Блутут слушалка

449.00 ден
Блутут слушалка која ви нуди целосна безжична слобода. Дизајнирана е во минималистички стил што ви овозможува комотно искуство додека ја

Mp3 Led магична топка

799.00 ден
Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова Функција: MP3 и USB и Bluetooth

LED сијалица со Bluetooth

449.00 ден
Сијалицијата има вграден стерео звучник. Можете да ја  поврзете со Вашиот телефон или таблет со Bluetooth и да ја слушате

Безжичен кароке звучник

619.00 ден
Моќност: 5W Времетраење на батерија 3-4часа Полнење на батерија 2-3 часа Димензии: 15 x9,3 x22,5 cm Bluetooth, Usb, AUX, Micro

Sup Game Box конзолата со 400 вградени игри

799.00 ден
Конзолата има вградена литиумска батерија. До 6 часа континуирана игра. Можете да ја поврзувате со вашиот телевизор, како и компјутерски

Bluetooth Smart Watch

1,449.00 ден
Совршен дизајн, водоотпорен и отпорен на удари. Не е само спортски часовник, туку вистински smart watch со податочни мултифункции за

Sup Game Box конзолата со 400 вградени игри

999.00 ден
Sup Game Box конзолата со 400 вградени игри + гратис уште еден џоистик Конзолата има вградена литиумска батерија. До 6

Bluetooth Tracker “iTag”

399.00 ден
Bluetooth Tracker “iTag” е дел од најновата технологија со ниска моќност, преку употреба на “itracing” софтвер, мобилни телефони и други

Преносен водоотпорен звучник

1,099.00 ден
Водоотпорен звучник со моќност од 15W. Безжичен и лесно преносен, одличен за вашиот дом, тераса или патување. Овозможува неверојатни 12

Сигурносен ранец + QUANTUM Power Bank 2200mAh

1,399.00 ден
Секојдневно се случуваат голем број на кражби на паричници, како и разни работи кои се наоѓаат во ранците. Со овој

Караоке микрофон со вграден Hi Fi звучник

549.00 ден
Караоке микрофон со звучник и Bluetooth – електронски уред за забава за деца и возрасни Монжост за подесување на: Treble,

M4 смарт спортска нараквица

599.00 ден
Капацитет на батеријата: 90 mAh Работното време достигнува 7 ~ 10 дена Време на полнење: околу 3H Резолуција: 240RGB *

Haier BREEZE AS35S2SF2FA-CL/1U35S2SM1FA WiFi, ИНВЕРТЕР Клима

32,999.00 ден
ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени Вграден WiFi Скриен Дисплеј 5 години гаранција на компресор

ST TAC-18INV32 SIBERIA, 18000 BTU ИНВЕРТЕР

29,999.00 ден
Superior Technology 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер компресор SANYO Ладење 5.13KW и Греење 5.23KW Скриен Дисплеј SEER за ладење 6.3 SCOP

Midea MB-12N8D0-I / MB-12N8D0-O, MISSION FullDC QUATTRO

28,999.00 ден
MISSION FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 12000BTU 3500W на ладење