Се прикажуваат сите 29 резултати

Dynamic Вертикален калорифер 2000W

1,149.00 ден
Шифра: 10579 Моќност: 1000/2000 W Напон: 220-240 V Фреквенција (50-60 Hz) Заштита од прегревање Боја: Бела

Dynamic вертикален калорифер со тајмер

1,599.00 ден
Шифра:10570 Моќност: 1000/2000 W Напон: 220-240 V Фреквенција (50-60 Hz) Тајмер 24h Заштита од прегревање Боја: Бела

Дигитален апарат за мерење на крвен притисок

1,099.00 ден
Со поставување на надлактица апаратот ги мери и сигнализира сите неправилности при работа на срцето. Апаратот при мерење треба да

MUHLER FWH-R3030T

2,799.00 ден
• Топла вода за неколку секунди од 30 до 60 °C • Дигитален ЛЕД дисплеј со температура на загреаната вода

Dynamic Панелна греалка

3,599.00 ден
Шифра: 8256 Боја: бела Јачина: 2500 W Автоматска регулација на температурата Термостат Заштита од прегревање Сигнална лампа Тркалца вклучени

Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид

3,399.00 ден
ST PN-2000 2KW Панелен конвектор со тркалца и држачи за на ѕид Бела боја 2 степени на работа (1 kW/2

Ѕидна греалка за во бања ST BFH-2000K TOWEL

2,399.00 ден
ST BFH-2000K TOWEL Ѕидна Греалка за во бања Вентилаторска IP24 стандард 2000W сушач за пешкири прилагодлив термостат две нивоа на

Спортска потпора за колена Neeby

649.00 ден
Ефикасната и ергономска заштита на коленото го олеснува движењето, спортот и рекреацијата. Го штити и поддржува коленото Тенок, еластичен и

Куфер

1,599.00 ден
Мал пластичен куфер Модел 1902 Ј-1 Димензии 55см х 35см х 20см 4 ротирачки тркала Рачка на извлекување Механизам за

Air Cooler WAT8-158 (02A)

2,299.00 ден
Моќност 60w Напон 220-240V~50Hz 3 брзини Состав: метал, пластика, гума Шифра 177562

Детски базен 188 cm

1,549.00 ден
Шифра: 3058431 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Четка за миленичиња 2во1

999.00 ден
Повеќето миленичиња се преплашени од звукот на фенот за коса, бидејќи децибелити е преоптоварувачки за нив. Оваа четка има вграден

Мека играчка растиметар маче Kikka Boo – Kit the cat

789.00 ден
Шифра: 55974 • Фамилијата Kikka Boo – Kit the cat играчки за бебиња се забавни, слатки и произведени од екстра

Стерилизатор со сушење Twill Kikka Boo

4,099.00 ден
Шифра: 550098 – розева 550099 – зелена • Производ изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, проектиран за потребите на

Сет за нега во несесер – Kikka Boo

1,199.00 ден
Шифра: 550388 • Сет за нега на бебе од 8 парчиња кој го нуди она што му е потребно на

Led ламба во форма на месечина

649.00 ден
Led ламбата во форма на месечина е амбинтално светло за секој дом. Погодна за украсување на просторијата, користете ја како

Magic Wisdom Ball

399.00 ден
Magic Wisdom Ball топката е полна со магични мудрости. Развијте ја вашата фантазија и составете риба, пингвин или папагал. Одлична

Magic Tracks

599.00 ден
Magic Tracks – патеката за тркање е сет кој вклучува патека и автомобил за возење. Патеката може да се витка

Тобоган – Peppa Pig

599.00 ден
Музичкиот тобоган со светлечки ефекти и омилениот лик на вашето најмило – Peppa Pig претставува неверојатна забава и задоволство за

Зимски ланци за автомобил

949.00 ден1,299.00 ден
30 155×12, 560×12, 165/70×12, 175/70×12, 125×15, 135×14, 140×13, 145×13, 150×12, 150-65×345, 155/70×13, 155/65×14, 175/60×30, 185/55×13 40 135×15, 145×14, 155×13, 600×12,

SENCOR Будилник SRC 136B

1,349.00 ден
Радио будилник Боја: црна PLL FM радио 0,6 ” LED дисплеј (1,5 см) Можност до 20 мемориски станици Hi /

Принтана чаша Drift King

299.00 ден
Принтана чаша Drift King Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена

IKEA Tjusig Декоративна закачалка / црна

1,299.00 ден
Код на производ: 802.917.07 Карактеристики на производот > Материјал: медијапан > Боја: црна Димензии на производот: > Ширина: 19 cm

Плакар за чевли

1,399.00 ден
Плакарот содржи 12 полици и ви овозможува да складирате повеќе од 24 парчиња чевли. Повеќенаменскиот плакар можете да го користите

Мултифункционален гардеробер

1,199.00 ден
Овој преносен гардеробер има идеален простор за складирање на сите видови на костуми, фустани, јакни или кошули. Доволно полици за

Заштитна марама со печатен дизајн

299.00 ден
Заштитете се на креативен начин со заштитни марами на кои може да се испечати дизајн по ваша желба. Марамите се

Печатена маичка Superdad

549.00 ден
Печатена маичка Superdad Материјал: полиестер Вршиме принтање на Ваш текст/дизајн/фотографија по иста цена