Прикажувам 1–40 од 225 резултати

Детска алка против комарци

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 199.00 ден.
Оваа детска алка против комарци е одличен начин да ги заштитите вашите најмили од нивните убоди. Таа е изработена од

ТРИЦИКЛ НИКИ КИКАБУ

8,290.00 ден
• Мултифункционален трицикл со желенза конструкција 3 во 1 што се трансформира во велосипед на три тркала. • Прилагодлива висина

ТРИЦИКЛ 306

1,199.00 ден
• Tрициклот е дизајниран да ги подобри почетните вештини на детето поврзани со управувањето и координацијата на движењата на рацете

ТРИЦИКЛ ЛК4

3,889.00 ден
• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг. • прилагодлива висина на рачката за управување. • Големо дупло

ТРИЦИКЛ 2013

1,699.00 ден
• Трициклот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување. • Трицикал идеален за вашите најмили кој има LED

ТРИЦИКЛ ЏИОВИ КИКАБУ

Original price was: 8,689.00 ден.Current price is: 7,389.00 ден.
• Мултифункционален трицикл со железна конструкција 3 во 1 што се трансформира во велосипед на три тркала. • Трицикл со

ТРИЦИКЛ ЛК5 6199H

6,489.00 ден
• Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг. • Седиште кое се врти на двете страни- кон мајката и

ТРИЦИКЛ ЛК1

5,589.00 ден
• Достапен во тиркизна, беж, црвена и плава боја. • Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25кг. • Седиште

ТРИЦИКЛ ЛК РОКЕТ

5,989.00 ден
• Достапен во плава, зелена и виолетова боја. • Наменет за дечиња кои самостојно седат до 25 кг. • Седиште

ТРИЦИКЛ 903

1,499.00 ден
• Tрициклот е дизајниран да ги подобри почетните вештини на детето поврзани со управувањето и координацијата на движењата на рацете

ТРИЦИКЛ КРУЗЕР

1,549.00 ден
Трициклот му овозможува на детето физичка активност и мускулно зајакнување. Трицикал e идеален за вашите најмили кој има LED светлo.

Едукативна детска играчка – Мали патки

599.00 ден
Оваа играчка им овозможува бескрајна забава на малечките со три слатки пајчиња и уникатна патека по која се движат. Самата

Детска трамболина

Original price was: 4,499.00 ден.Current price is: 3,999.00 ден.
Тркалезна трамболина со дијаметар од 1,3m. Куќиште со заштитна мрежа изработено од издржлив мрежен материјал. Затворање со патент 6 ногарки

Креативен сет за деца

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 599.00 ден.
Креативен сет со 168 делови. Сетот вклучува секакви боички и фломастери, а има и училишни додатоци. Иако комплетот е многу

Тротинет со Led светлечки тркала

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 849.00 ден.
Направен од висококвалитетен челик, овој тротинет со три тркала е доволно стабилен за да се справи со нерамнини, ито така

Детска играчка фрлач на авион

Original price was: 499.00 ден.Current price is: 319.00 ден.
Оваа играчка е изработена од квалитетен и издржлив материјал. Главното тело на едрилицата за фрлање е направено од мека EPP

Balance bike – Баланс велосипед

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 999.00 ден.
Првиот велосипед на детето кој ќе му помогне да го развие потребното балансирање на две тркала за понатамошно возење на

Детска фонтана

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 849.00 ден.
Одлична забава за Вашите најмили во топлите летни денови. Лесно пренослива и има стандарден приклучок за црево. Димензии 170cm. Достапна

Детски шатор со тунел-игрална

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,599.00 ден.
Сет од детска игрална со шатор поврзана со тунел. Благодарение на трите поврзани делови, може да се користи како шатор,

Детски шатор – замок

Original price was: 1,499.00 ден.Current price is: 1,249.00 ден.
Детски шатор во форма на замок, одлична забава за вашите најмили. Пластична конструкција која лесно се монтира. шатор од полиестер.

Трамболина 11034

Original price was: 7,999.00 ден.Current price is: 5,599.00 ден.
Шифра: 11034 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. Вратичката се

Трамболина 11033

Original price was: 18,999.00 ден.Current price is: 16,249.00 ден.
Шифра: 11033 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Вратичката

Трамболина 11032

Original price was: 15,999.00 ден.Current price is: 12,349.00 ден.
Шифра: 11032 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Вратичката

Трамболина 11031

Original price was: 12,999.00 ден.Current price is: 10,149.00 ден.
Шифра: 11031 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Вратичката

Трамболина 11030

Original price was: 9,999.00 ден.Current price is: 8,099.00 ден.
Шифра: 11030 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Вратичката

Трамболина 11029

Original price was: 8,499.00 ден.Current price is: 7,099.00 ден.
Шифра: 11029 Квалитетна детска трамбулина со заштитна мрежа, идеален реквизит за трошење на енергијата на децата преку забава. • Препорачано

Детска касичка-сеф за пари

Original price was: 1,399.00 ден.Current price is: 999.00 ден.
Детска сеф касичка со која штедењето никогаш не било поинтересно! Касичката има голем простор за складирање на пари. Нејзината технолошка

Електронско пикадо

Original price was: 2,599.00 ден.Current price is: 2,199.00 ден.
Електронско пикадо со 21 игра, на кое може да играат 1 – 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и

Куќичка шатор Frozen

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,599.00 ден.
Преносен шатор во облик на кукичка со прозорец кој може да се постави само за неколку минути. За внатрешна и

Детски шатор со тунел

Original price was: 2,699.00 ден.Current price is: 2,149.00 ден.
Прекрасен, функционален и преносен сет од детски шатори и игрална поврзани со тунел, создадено за авантури. Идеален за имагинативна и

Детски билјард

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 1,149.00 ден.
Друштвена спортска игра за сите љубители на билјардот Лесно склоплива и пренослива. Сетот содржи маса, 16 квалитетни топчиња,триаголник за топчињата,

Сет за фудбал

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 1,099.00 ден.
Сетот содржи 2 фудбалски гола со мрежа и една фудбалска топка. Димензии на статива: висина 60cm должина 85cm ширина 42cm

Сет за бокс

Original price was: 1,799.00 ден.Current price is: 1,349.00 ден.
Супер квалитетeн боксерски сет на постолје, одличен начин за подобрување на координацијата и техника. Во сетот се вклучени ракавици и сталак

Игрална

2,799.00 ден
Високо квалитетна заштитна детска игрална, погодна за да го оградите просторот за играње. Игралната има вратичка која се затвара со

Бебешка подлога со пијано

Original price was: 1,999.00 ден.Current price is: 1,599.00 ден.
Подлогата лесно се склопува и соржи мека рачка која му помага на бебето да стои или да се исправи. Производот

Детска ограда за играње

Original price was: 2,999.00 ден.Current price is: 2,549.00 ден.
Димензии 75см х 140см Лесно се склопува и расклопува Спакувана и лесна за носење модел 2008 С2

Детски базен кош со топчиња

Original price was: 1,599.00 ден.Current price is: 949.00 ден.
Сетот содржи базен  кош со 35 топчиња. модел 2009 У16

Детска маса за цртање со проектор

Original price was: 999.00 ден.Current price is: 699.00 ден.
Одлична забава за вашето малечко со различни можности, од одлична забава до интелектуален и емоционален развој Свртете ги светлата, вклучете

Плишана играчка – перница слонче

749.00 ден1,399.00 ден
Направена од висококвалитетен кадифен материјал полнета со памук. Оваа перница ќе му овозможи на Вашето бебе топлина, удобност и ќе

Dancing cactus детска музичка играчка

599.00 ден
Музичка играчка кактус Изработена е од високо квалитетни материјали од кои, мека кадифена ткаенина и квалитетна ABS пластика, пред се