Се прикажуваат сите 29 резултати

Детска алка против комарци

Original price was: 399.00 ден.Current price is: 199.00 ден.
Оваа детска алка против комарци е одличен начин да ги заштитите вашите најмили од нивните убоди. Таа е изработена од

Бебешка торба–кревет

1,299.00 ден
Мутифункионална и многу практична кревет-торба за бебиња. Се монтира за некоку секунди. Има многу прегради за носење на сите потребни

Метро за мерење на висина Kikka Boo – Love Rome

649.00 ден
Шифра: 55490 – црвена 55494 – плава • Фамилијата Kikka Boo – Love Rome играчки за бебиња се забавни, слатки

Вртелешка за креветче со проектор – Ouls Kikka Boo

1,699.00 ден
Музичка вртелешка за на креветче од Kikka Boo која делува доста стимулирачки и смирувачко на вашето бебе. Со самата игра

Термос за две шишиња – Kikka Boo

549.00 ден
Шифра: 550299 – розева 550300 – зелена 550301 – плава • Термос кој нуди практично закопчување и затворање со патент.

Ергономско перниче со мемори пена Bear Kikka boo

699.00 ден
Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата, со јадро направено од вискоеластична мемори пена која нуди идеална поддршка

Ранец Kikka Boo – Ava

649.00 ден
• Ранец за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн. • Широк главен џеб за лесен пристап. • 1

Термос за едно шише – Kikka Boo

399.00 ден
Шифра: 550296 – розева 550297 – зелена 550298 – плава • Термос кој нуди практично закопчување и затворање со патент.

Ранец Kikka Boo – Caira

• Мултифункционален ранец за додатоци за бебиња. • Лесно се закачува на рачката на количката. • Подлога за пресоблекување •

Ранец Kikka Boo – Ivy

1,899.00 ден
• Мултифункционална торба за додатоци за бебиња; • Вклучено подлога за пресоблекување. • Лесно се закачува на рачката на количката.

Торбица Kikka Boo – UNI

1,299.00 ден
• Се трансформира во подлога за пресоблекување • Mек и квалитетен материјал. • Копчиња на рачките со кои лесно се

Бебифон Kikka Boo – Foster

3,499.00 ден
Шифра: 550093 • LCD екран. • Технологија FHSS. • Опсег на отворено 270-300м. • Опсег во затворен простор 30-50м. •

Бебифон Kikka Boo – Echo

2,099.00 ден
Шифра: 550084 • Бебифон Echo 2.4 GHz. • Технологија FHSS. • Опсег на отворено 270-300м. • Опсег во затворен простор

Камера безжична Kikka boo – 24/7

2,799.00 ден
Шифра: 550054 • Wi-Fi видео-монитор за бебиња 24/7. • Пренос во живо преку телефон или таблет iOS/ Android,користејќи ја апликацијата

Грејач 3 во 1 Warmy Kikka Boo

1,899.00 ден
Шифра: 550100 • Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, за потребите на мајката. • Функција за

Детски сет за маникир Bear Kikka Boo

509.00 ден
Шифра: 550088 – розева 550089 – зелена 550090 – сина • Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува

Столче за капење Kikka Boo Hipo

1,199.00 ден
Шифра: 550056 – сино 550057 – розево • Столчето е наменето за деца од 7-16 месеци може да поднесе тежина

Мрежа за количка – Kikka Boo

319.00 ден
Шифра: 55535 • Лесно се монтира во сите позиции на количката во седечка и во лежечка положба. Идеална за сите

Ракавица глодалка Kikka Boo

349.00 ден
Шифра: 550400 – розева 550401 – зелена 550402 – плава • Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува

Лигавче силиконско Kikka Boo

319.00 ден
Шифра: 550381 – жолто 550382 – плаво 550383 – зелено 550381 – розево • Практично силиконско лигавче со џебче за

Сталажа за сушење шишиња Kikka Boo – Tulip

499.00 ден
Шифра: 550372 – розева 550373 – сива 550374 – зелена • Идеален сталак за сушење шишиња, чаши, вентили, делови од

Сет четка и чешел со природно влакно – Kikka Boo

449.00 ден
Шифра: 550963 – розева 550964 – зелена 550965 – плава • Комплет чешел и четка, погоден за дневна нега за

Сталажа за сушење шишиња

1,049.00 ден
Шифра: 550222 – беж 550225 – зелена • Идеален сталак за сушење шишиња, чаши, вентили, делови од пумпа и многу

Перниче ергономско со мемори пена зајаче

599.00 ден
• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на зајаче. • Со мемори пена. • Навлака

Перниче ергономско со мемори пена облак

599.00 ден
• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на облак. • Со мемори пена. • Навлака

Перниче ергономско со мемори пена срце

599.00 ден
550253 сиво 550254 бело 550255 беж 550256 минт Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на

Анатомско корито хипо

1,499.00 ден
Шифра: 550031 сино 550032 беж • Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на

Нокшир нелизгачки хипо

599.00 ден
Шифра: 550027 – сина 550029 – зелена 550030 – крем Нокширчето е за 18 + месечна возраст. Димензии на нокшир:

Адаптер за вц шолја хипо

459.00 ден
Шифра: 50004 Универзален адаптер за WC шоља Димензии на адаптер: 40x29x12cm