Се прикажуваат сите 4 резултати

Тротинет со Led светлечки тркала

Original price was: 1,299.00 ден.Current price is: 849.00 ден.
Направен од висококвалитетен челик, овој тротинет со три тркала е доволно стабилен за да се справи со нерамнини, ито така

Тротинет 3во1

2,199.00 ден
Три намени, три забави, спакувани во еден практичен и модерен детски тротинет. Може вие да го туркате детето при прошетка

Детски тротинет

2,599.00 ден
Ултра модерни и лесни! Шарени и забавни незаборавни моменти. Одличен сопатник на вашето дете во секоја пригода, дали било тоа

Детски тротинет со седиште

1,799.00 ден
Шифра: 7888010 – плав 7888012 – зелен 7888013 – портокалов • Наменет за деца до 25 kg. кога се користи