Прикажувам 1–40 од 549 резултати

Бамбус ролетни – темно кафена

549.00 ден899.00 ден
11883 – 60x160cm; 11884 – 80x160cm; 11885 – 100x160cm; 11886 – 120x160cm;

Бамбус ролетни – светло кафени

499.00 ден849.00 ден
11879 – 60x160cm; 11880 – 80x160cm; 11881 – 100x160cm; 11882 – 120x160cm;

Бамбус ролетни – natural

699.00 ден2,499.00 ден
11870 – 60x160cm; 11871 – 80x160cm; 11872 – 90x120cm; 11874 – 100x160cm; 11875 – 120x160cm; 11877 – 180x200cm; 11878 –

Бамбус ролетни

499.00 ден2,099.00 ден
11850 – 60x120cm; 11851 – 60x180cm; 11852 – 60x200cm; 11853 – 60x220cm; 11854 – 70x120cm; 11855 – 70x180cm; 11856 – 80x200cm; 11857 –

Аголна полица (28 x 120см)

1,299.00 ден
Оваа полица е практична за складирање во различни простории како бања, кујна, спална соба, дневна соба, ходник, тераса и други.

Автоматска машина за турско кафе

1,499.00 ден
Автоматската машина ви овозможува брзо приготвување на турско кафе со неколку чекори, заштедувајќи време и напор. Можност за прилагодување на

Шкафче организер со полици

1,399.00 ден
Може да се користи за складирање во бања или кујна. Производот може да се монтира на ѕид. Опремено со вратички

Организер за на ѕид на 4 нивоа

1,399.00 ден
Организерот за на ѕид на 4 нивоа го максимизира вертикалниот простор и ефикасно ги користи неискористените површини. Обезбедува простор за

Повеќенаменски организер за во бања

1,399.00 ден
Мултифункционален организер за во бања со извонреден и уникатен дизајн. Погодна за складирање на детергенти, пешкири, тоалет хартија, козметика и

Организер на тркалца во бела боја

799.00 ден
Организерот на тркалца е практичен начин за организирање на вашиот дом, особено во кујната и купатилото. Тој ви овозможува да

Преклопна сушара

749.00 ден
Сушарата на преклопување е одлично решение за домови со ограничен простор, бидејќи обезбедува компактно и практично решение за сушење на

Повеќенаменска сталажа

999.00 ден1,599.00 ден
Промотивно производот го добивате склопен. Боја: Бела Изработени од висококвалитетна оплеменета иверка 16mm и оков Димензии: Полица 01: висина 80cm,

MUHLER MH-7333W

2,599.00 ден
Електрична славина за топла и ладна вода Непосредна употреба Практично решение за секој дом Брзо загревање и заштеда на енергија

MUHLER MH-7233T

2,599.00 ден
Електрична славина за топла и ладна вода Непосредна употреба Практично решение за секој дом Брзо загревање и заштеда на енергија

MUHLER MH-7033T

2,599.00 ден
Електрична славина за топла и ладна вода Непосредна употреба Практично решение за секој дом Брзо загревање и заштеда на енергија

Флексибилно црево за проточни чешми FXS22

699.00 ден
Надворешна обвивка од нерѓосувачки челик + силикон Силиконска внатрешна обвивка Дијаметар 22 мм Должина 465 mm Погоден за модели: MUHLER

Флексибилно црево за проточни чешми FXS18

599.00 ден
Надворешна обвивка од нерѓосувачки челик + силикон Силиконска внатрешна обвивка Дијаметар 18 мм Должина 465 mm Погоден за модели: FWH-3010T,

Diplomat QF-99S

5,099.00 ден
Електрична славина за топла и ладна вода Непосредна употреба Практично решение за секој дом Брзо загревање и заштеда на енергија

TERMOMAX TX57FS

2,749.00 ден
Електрична славина за топла и ладна вода Непосредна употреба Практично решение за секој дом Брзо загревање и заштеда на енергија

TERMOMAX TX55FS

2,749.00 ден
Електрична славина за топла и ладна вода Непосредна употреба Практично решение за секој дом Брзо загревање и заштеда на енергија

TERMOMAX TX53WD

2,599.00 ден
Електрична славина за топла и ладна вода Непосредна употреба Практично решение за секој дом Брзо загревање и заштеда на енергија

TERMOMAX TX52TD

2,599.00 ден
Електрична славина за топла и ладна вода Непосредна употреба Практично решение за секој дом Брзо загревање и заштеда на енергија

TERMOMAX TX50T

2,549.00 ден
Електрична славина за топла и ладна вода Непосредна употреба Практично решение за секој дом Брзо загревање и заштеда на енергија

RAF Апарат за правење крофни

1,149.00 ден
RAF апаратот за крофнички ви овозможува брзо и лесно спремање на мали крофнички. За неколку минути вие ќе можете да

Апарат за палачинки RAF

1,499.00 ден
RAF Апарат за палачинки со дијаметар од 31 cm за екстра големи палачинки Нелеплива рамна површина со рамномерно загревање Лесен

Блендер и соковник RAF

899.00 ден
Создадете исклучително поздрава исхрана без никаков напор правејќи хранливо смути исполнето со корисни состојки, милкшејкови, сосови и разновидни свежи сокови.

Електрична тава за палачинки

799.00 ден
Лесен и практичен за употреба: Овој електричен производител на палачинки има внатрешен прилагодлив термостат, лесно е да се контролира температурата

Премиум рачна преса за цедење на овошје

2,899.00 ден
• Премиум рачна преса за цедење на овошје • Боја: Црна/Хром • Материјал: леано железо • Безбедна е за миење

Блендер – преработувач на храна RAF

1,099.00 ден
Овој кујнски преработувач на храна може да сецка, меша, пасира, мешаразлични состојки и секој пат добивате совршен вкус. Подготвувањето вкусни

Air Fryer Апарат за готвење со топол воздух Raf

2,999.00 ден
Одлична замена на класичните фритези за кои е потребна голема количина на масло за готвење и во кои храната е

Средство против мувла

249.00 ден
Сосема нов и висококвалитетен спреј против мувла. Моќната формула овозможува лесно да се отстрани мувлата од плочкиte, фугите, околу прозореците,

Led ламба против инсекти

1,199.00 ден
Лед ламбата е со две UV лед светилки со моќни ултравиолетови зраци кои привлекуваат муви, комарци и други летечки инсекти

Монтажен чевларник на 6 нивоа

599.00 ден
Одличен производ со кој ќе го решите нередот со обувки во Вашиот дом, а притоа чевлите ќе Ви бидат организирани

Супер апсорбирачка подлога за во бања

249.00 ден
Нема повеќе да се грижите за постојано менување на влажни крпи и патосници. Супер апсорбирачката патосница има вградена врвна нелизгачка

Преносна мини машина за перење алишта

1,999.00 ден
Оваа преклопна преносна машина за перење ви овозможува едноставно и брзо да ги исперете Вашите алишта. Машината за перење користи

Мултифункционален кујнски апарат и кафемат 3 во 1

2,999.00 ден
Овој разновиден уред ќе Ви овозможи брзо и лесно да го приготвите Вашиот омилен оброк и кафе. Рерната има тајмер

Стол за во вода на надувување

599.00 ден
Овој стол е внимателно дизајниран да ги задоволи твоите највисоки стандарди за удобност и квалитет. Комбинира издржливост и удобност за

Базен Bestway со метална конструкција 221x150x43cm

4,999.00 ден
Лесна и едноставна монтажа. Метална конструкција. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој

Базен Bestway 152x38cm

1,999.00 ден
Лесна и едноставна монтажа. Дното и страните на овој базен се изработени од три слоја: внатрешен надворешен слој од ПВЦ,

Единечна метална закачалка – црна

599.00 ден
Конструкцијата која е изработена од високо издржливи метални профили, отпорна на гребење со прилагодлива висина. Димензии: 80x45x140-150cm