Showing 1–40 of 422 results

Pvc изолир трака

399.00 ден
Леплива водоотпорна трака за агли Револуционерната водоотпорна трака лесно можете да ја залепите на било кој агол и секаде каде

Сет анти-вибрациски подлоги за машина за перење

499.00 ден
Сет од 4 анти-вибрациски подлоги за машина за перење кои спречуваат до 95% од вибрациите, непријатен звук како и движење

Апарат за јуфки

1,199.00 ден
-Наменет за изработка на јуфки, шпагети и други тестенини – Подесување на дебелината на тестото – Можност за поставување на

Организер за над тоалетна школка

1,199.00 ден
Материјал: метал Овозможува максимално искористување на просторот

Нутри Блендер-Nutrition Blade

1,899.00 ден
Ќе ги претвори овошјето, зеленчукот, јаткастите плодови, семињата и мешункастиот зеленчук во здрави пијалаци кои ќе бидат секојдневно вклучени во

Рачна машина за мелење 32

2,499.00 ден
Величина: 32 Рачна машина за мелење на месо и зеленчук. Практична и соодветна за брза подготовка. Безбедна и едноставна употреба.

Рачна машина за мелење

649.00 ден1,899.00 ден
Практична рачна машина за мелење, соодветна за брза подготовка на состојките. Едноставно се поставува на било која рамна подлога. Без

Стабилна острилка за ножеви Bladero

549.00 ден
Трикратниот систем и врвните материјали ги прават ножевите никогаш полесни и побезбедни за острење. Нема повеќе мачење и уништување на

Вентилатор FS 30

1,299.00 ден
Моќност 35w Напон 220-240V~50Hz 3 брзини Ротација 180C Состав: метал, пластика, гума Шифра 177565

Вентилатор FS 40

1,399.00 ден
Моќност 45w Напон 220-240V~50Hz 3 брзини Ротација 180C Состав: метал, пластика, гума Шифра 177566

Подвижна клима – Разладувач на воздух FKL-JH20

3,499.00 ден
Моќност 80w Напон 220-240V~50Hz 3 брзини Резервоар за вода 4л Состав: метал, пластика, гума Шифра 177563

Air Cooler FKL-JH12R

5,999.00 ден
FKL-JH12R Моќност 80w 3 брзини Тајмер Усмерувач на воздух Далечинско оправување Резервоар за вода 7л Лед екран Состав: метал, пластика,

Tons Garden 9542 Сет клупи и маса на расклопување

7,399.00 ден
Димензии: Маса: 200 x 80 x 76 cm Клупа: 200 x 25 x 45 cm

Tons Garden 9543 Сет клупи и маса на расклопување

9,499.00 ден
Димензии: Маса: 200 x 80 x 76 cm Клупа: 200 x 25 x 45 cm

Сет маса со столици Madura бел

3,499.00 ден
Шифра: 162796 Димензии на маса: 60 x 45 x 45 cm Димензии на стол: 44 х 48 х 80 cm

Сет маса со столици Madura црн

3,499.00 ден
Шифра: 180508 Димензии на маса: 60 x 45 x 45 cm Димензии на стол: 44 х 48 х 80 cm

Сет маса со столици Akita бел

4,999.00 ден
Шифра: 176616 Во сетот се вкучени: маса х 1, стол х 2 Димензии на маса: 59 x 47 x 40

Сет маса со столици Tree бел

5,499.00 ден
Шифра: 176617 Во сетот се вкучени: маса х 1, стол х 2 Димензии на маса: 53 x 53 x 40

Столче хамок 9074

1,799.00 ден
Димензии: Ширина: 100 см Должина: 130 см

Нишалка 9071

1,099.00 ден
Димензии: Ширина: 80 см Должина: 200 см

Нишалка 9072

1,099.00 ден
Димензии: Ширина: 80 см Должина: 200 см Боја: плаво/ зелена

Air Cooler Blu Breeze

999.00 ден
Компактен и пренослив уред што ќе троши малку енергија. Доволно е мал за да се смести на која било површина

Arctic Air Ultra уред за ладење, навлажнување и прочистување на воздухот

699.00 ден
Arctic Air е едноставен за употреба и супер-тивок разладувач кој го лади воздухот во секоја просторија во вашиот дом. Има

Нишалка Tons Garden

5,399.00 ден
Нишалка тросед со тежина од 14 kg Носивост: 180 кг Должина: 170 см Ширина: 110 см Висина: 153 см Шифра

Dynamic подвижна клима 7392

4,599.00 ден
Напон: 220-240V 50Hz Моќност: 60W Проток на воздух 25м кубни/мин Капацитет на сад за вода: 10л Потрошувачка на вода: 300

Dynamic подвижна клима 7391

3,399.00 ден
Напон: 220-240V 50Hz Моќност: 60W Брзини на вентилаторот: 3(ниска,средна и висока) Oсцилирачки перки со 3 брзини Преграда за вода: 3.5л

Базен Bestway 3.66m x 76cm

5,999.00 ден
Димензии: 3.66m x 76cm Производител: Bestway Идеален за одлична забава во текот на летото. Одличен за вашиот двор или градина.

Детски базен Bestway 1.83m x 51cm

1,999.00 ден
Димензии: 1.83m x 51cm Производител: Bestway Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.68m x 46cm

1,499.00 ден
Димензии: 1.68m x 46cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.47m x 33cm

1,099.00 ден
Димензии: 1.47m x 33cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.14m x 25cm

949.00 ден
Димензии: 1.14m x 25cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Фигура 3Д гумена

399.00 ден
• Гумена фигура со која што ви е загарантирана забавата на вашите дечиња. • Делфин, тигар или дино нека избере

Базен виножито тобоган

4,549.00 ден
Шифра: 3057453 • Децата сакаат да играат, тие може да уживаат со часови во тоа. • Прекрасен базен на надувување за

Базен дино тобоган

3,549.00 ден
Шифра: 3057444 • Децата сакаат да играат, тие може да уживаат со часови во тоа. • Прекрасен базен на надувување кој

Базен 114cmX25cm

699.00 ден
• Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за вас и вашите најмили за

Гума дубак со покрив жаба

599.00 ден
Шифра: 3056584 • Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, овие базенти се одлични