Прикажувам 1–40 од 57 резултати

Сет од 5 пакетчиња комбинирани мултифункционални таблети

769.00 ден
Мултифункционална таблетиза третман на водата во базените, со повеќе наменско дејство: – дезинфекција >80% со активен хлор – флокулација на

Базен со 3 прстени 159cmX159Х50cm

2,599.00 ден
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови. • Изработен

Базен со 3 прстени 163cmX107Х46cm

1,949.00 ден
• Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови. • Изработен

Базен со 3 прстени 114cmX25cm

649.00 ден
Шифра: 3059416 • Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава.

Базен (122cmX25cm) со гума и топка

749.00 ден
3059460 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови. •

Базен 147cmX33cm

999.00 ден
3057422 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови. •

Базен 166cmX100cm

1,299.00 ден
3057403 • Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава. •

Тобоган Дино 201cmX170cmХ84cm

3,849.00 ден
Шифра 3057165 • Изненадете ги вашите најмили со овој тобоган и 3 пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките

Тобоган 218cmX188cm

4,299.00 ден
Шифра 3057162 • Изненадете ги вашите најмили со овој тобоган и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни

Гума дубак со покрив 102X86cm

1,499.00 ден
Шифра 3057123 • Дизајниран е со намена да го заштити вашето дете од сончевите зраци, мазни дупки на нозете за

Базен 86cmX86cm

799.00 ден
3057100 розев 30571000 зелен • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките

Базен 396cmX84cm

8,299.00 ден
Шифра 3028143 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Прекривка за базен 366cmX25cm

1,299.00 ден
Шифра: 3028031 • Заштитете го вашиот базен од прашина и инсекти со оваа прекривка. • Наменет за базени со рамки.

Базен 366cmX99cm

19,999.00 ден
Шифра:  3026716 Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови. Изработен

Црево за подочистачка

2,149.00 ден2,449.00 ден
Црево за подочистачка

Телескопски рачки за подочистачка

1,349.00 ден3,599.00 ден
Телескопски рачки за подочистачка

Средство против алги и габи

299.00 ден
Еколошко средство кое успешно ги уништува алгите, габите и поедини групи на дерматофити.

Средство за регулирање на pH вредноста во базен

299.00 ден
Флу pH минус е идеално средство за регулирање на pH вредноста во бараните граници на водата во Вашиот базен.

Сет од 3 пакетчиња комбинирани мултифункционални таблети

599.00 ден
Мултифункционална таблетиза третман на водата во базените, со повеќе наменско дејство: – дезинфекција >80% со активен хлор – флокулација на

Пловечки термометар (фигури)

549.00 ден
Термометар за базен, украсен со разни животински фигури. Изработен е од пластика, отпорен на хемикалии кои се користат за дезинфекција

Мини тестер за контрола на квалитетот на вода во базен

649.00 ден
Мини тестер за контрола на квалитетот на водата во вашиот базен (Бром, Хлор и рН) Секојдневно е потребно да ги

Овална глава за подочистачка

1,699.00 ден
Четка наменета за чистење на сите типови на базени. Четката е изработена од висококвалитетна пластика, со зелена боја. На главата

Повеќеаголна базенска четка

1,549.00 ден
Четка наменета за чистење на сите типови на базени. Формата прави секој агол да биде лесно достапен, а со тоа

Подочистачка глава

899.00 ден
Глава за подочистачка наменета за чистење на сите типови базени, за подови и ѕидови. Правоаголната форма и поставеноста на четките

Сончев термометар пловечки

1,299.00 ден
Пловечки електронски термометар со сопствено напојување. Наменет е за употреба во базени. Лесен е за употреба. Дава можност за избор

Сунѓер за чистење со резервоар

649.00 ден
Главата е изработена од висококвалитетна пластика со заменлив сунѓер. Сунѓерот има абразивен слој на дното, за подобри резултати во чистењето,

Права голема базенска четка

649.00 ден
Четка за базен, наменета за чистење на сите типови базени, за подови и ѕидови. Четката има заоблени агли, за полесен

Челична четка 26cm

749.00 ден
Оваа четка е наменета за чистење на подови на базени со керамички плочки. Главата е изработена од висококвалитетна пластика, додека

Мрежа со алуминиумска рамка

699.00 ден
Мрежата е наменета за отстранување на површински нечистотии од вашиот базен, како инсекти, листови и други нерастворливи нечистотии кои се

Делукс пливачки термометар

349.00 ден
Термометарот е изработен од висококвалитетна пластика. Благодарение на својот дизајн, термометарот ја мери температурата подлабоко од површината на водата, со

Контејнер-диспанзер за мултифункционални таблети

549.00 ден
Контејнер “Диспанзер” за мултифункционални таблети. Изработен е од висококвалитетна пластика и е наменет за бавно и рамномерно растопувањена мултифункционалните таблети

Базен Bestway 3.66m x 76cm

5,999.00 ден
Димензии: 3.66m x 76cm Производител: Bestway Идеален за одлична забава во текот на летото. Одличен за вашиот двор или градина.

Детски базен Bestway 1.83m x 51cm

1,999.00 ден
Димензии: 1.83m x 51cm Производител: Bestway Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.68m x 46cm

1,499.00 ден
Димензии: 1.68m x 46cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.47m x 33cm

1,099.00 ден
Димензии: 1.47m x 33cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.14m x 25cm

949.00 ден
Димензии: 1.14m x 25cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Фигура 3Д гумена

399.00 ден
• Гумена фигура со која што ви е загарантирана забавата на вашите дечиња. • Делфин, тигар или дино нека избере

Базен виножито тобоган

4,799.00 ден
Шифра: 3057453 • Децата сакаат да играат, тие може да уживаат со часови во тоа. • Прекрасен базен на надувување за