Прикажувам 1–40 од 130 резултати

Електрично сецко

499.00 ден
Капацитет: 250 мл Напон на батеријата: 3.7V Струја: 6A Моќност: 45W Влезен напон: 5V Влезна струја: 1A Може да се

Сецко со регулатор на дебелина Safe Slice Mandoline

899.00 ден
Дизајниран да ги држи рацете и прстите подалеку од секачите, за полесен, побезбеден начин на сечење. Едноставно притиснете надолу за

Air Fryer LQ-3701 Апарат за готвење со топол воздух

3,399.00 ден
Моќност: 1300W – 500W Капацитет на корпа: 5 литри Прилагодлива температура: 80 – 200°C Интегриран тајмер од 30 минути Функција

Апарат за шеќерна волна – Cotton Candy Maker

1,499.00 ден
Уживајте во правењето шеќерна волна заедно со Вашите најмили благодарение на безденоста, стабилноста и едноставниот дизајн на овој апарат. Проѕирниот

Индукциско стаклокерамичко решо

1,699.00 ден
ST IHS-2001S Superior Technology Индукциско стаклокерамичко решо 2000W ЛЦД Дисплеј Siemens IGBT 15A 10 нивоа на моќност Заштита од прегревање

Кафемат MUHLER MCM 1583

4,599.00 ден
• Јачина на грејач 925 W. • Пумпа со притисок 15 bar • Подвижен резервоар за вода 1.8 литри. •

Апарат за еспресо Homa HCM 7517

6,099.00 ден
• Моќност: 1100 W. • Пумпа со притисок 20 bar • Подвижен резервоар за вода 1.2 литри, двоен метален филтер

Апарат за јуфки

1,199.00 ден
-Наменет за изработка на јуфки, шпагети и други тестенини – Подесување на дебелината на тестото – Можност за поставување на

Нутри Блендер-Nutrition Blade

2,099.00 ден3,099.00 ден
Ќе ги претвори овошјето, зеленчукот, јаткастите плодови, семињата и мешункастиот зеленчук во здрави пијалаци кои ќе бидат секојдневно вклучени во

Рачна машина за мелење 32

2,499.00 ден
Величина: 32 Големина на сито: 10mm Рачна машина за мелење на месо и зеленчук. Практична и соодветна за брза подготовка.

Рачна машина за мелење

649.00 ден1,899.00 ден
Практична рачна машина за мелење, соодветна за брза подготовка на состојките. Едноставно се поставува на било која рамна подлога. Без

Сет за готвење од 7 дела

1,399.00 ден
Пригответе ги Вашите омилени јадења во висококвалитетни тенџериња. Ергономски дизајн. Лесно и брзо чистење Сетот се состои од: 1 тава

Рачна преса за овошје

699.00 ден
Исцедете сок од портокали, лимони, лимета итн. Ваквиот начин на цедење овозможува зачувување на корисните својства на овошјето. Лесно за

Safe Slice сецко

849.00 ден
Safe Slice нуди побезбеден начин за сецкање и рендање. Без и едноставен за миење и одржување. Уникатниот дизајн спречува вашите

Мултифункционален сецко

849.00 ден
Издржлив и безбеден за употреба Лесно и прецизно работење Калено стакло за лесно миење и транспарентен поглед Супер моќен Мал

Рачен блендер 4 во 1

1,299.00 ден
Тивок и моќен мотор Ергономска рачка лесна за користење 2 брзини Одвојување на основата за лесно чистење Моќност 300w Производот

Електрична кујнска вага

399.00 ден
Направен е од високо квалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно користење. Прекрасен изглед, специјален површински третман. Oдличен за употреба Широк

Рачен миксер Scarlett

599.00 ден
Рачениот миксер Scarlett има 7 брзини и 2 пара мешалки: едните се за брашно, а другите за промешување на други

Мелница Nima

799.00 ден
Мултифункционална мелница за: кафе, јаткасти плодови, шеќер, зачини итн. Капацитет: 50 – 100g Моќност: 150W Лесна и едноставна употреба Капакот

Рачна преса за цедење на овошје

1,199.00 ден
Исцедете сок од портокали, лимони, лимета или цитруси брзо и ефикасено. Ваквиот начин на цедење овозможува зачувување на корисните својства

Миксер FABBYGO LSM-580

1,190.00 ден
Шифра: 200527 Моќност: 350 w 5 брзини Нето тежина на производ: 0.875 kg Бруто тежина на производ: 1.004 kg Материјал:

Електрично ѓезве бело FABBYGO FB-303A

999.00 ден
Моќност: 650 w Ротација: 360 C ON / OFF копче Нето тежина на производ: 0.500 kg 1 година гаранција

Електрично ѓезве FABBYGO INOKS RD220A

1,199.00 ден
Моќност: 800 w Ротација: 360 C ON / OFF копче Нето тежина на производ: 0.535 kg 1 година гаранција

Шејкер бел FABBYGO SB-102

1,099.00 ден
Моќност: 100 w 2 брзини Пластична чаша 450 ml. Нето тежина на производ: 0.916 kg Бруто тежина на производ: 1.1

Тостер FABBYGO ХЅ-808

849.00 ден
Моќност: 750 w Нелепливи плочи Индикаторска ламба Материјал: метал, пластика, стакло, гума 1 година гаранција

Термо бокал AKD-18

849.00 ден
Моќност: 1800 w Капацитет : 1,8 л. Материјал: метал, пластика, гума Автоматско исклучување 1 година гаранција

Тостер FABBYGO ХЅ-809

899.00 ден
Шифра: 167019 Моќност: 750 w Нелепливи плочи Индикаторска ламба Материјал: метал, пластика, стакло,гума 1 година гаранција

Шејкер инокс FABBYGO SB-102C

1,290.00 ден
Шифра: 200526 Моќност: 100 w 2 брзини Пластична чаша 450 ml Нето тежина на производ: 0.917 kg Бруто тежина на

Термо бокал AL-180GA

999.00 ден
Моќност: 1800 w Капацитет : 1,8 л. Материјал: метал, пластика, гума Автоматско исклучување

Миксер со постоље FABBYGO LSM-580W

1,790.00 ден
Шифра: 200528 Моќност: 350 w 5 брзини Димензии: Нето тежина на производ: 1.662 kg Бруто тежина на производ: 1.987 kg

Термо бокал GLB-CL 308

1,199.00 ден
Моќност: 1500 w Капацитет : 1,8 л. Материјал: стакло, метал, пластика, гума Автоматско исклучување

Електрична цедалка FABBYGO NE-106T

799.00 ден
Шифра: 200524 Моќност: 30 w Транспарентен сад Волумен на сад: 0.8 л. Нето тежина на производ:0.766 kg Бруто тежина на

SENCOR Блендер SNB 4300WH

4,699.00 ден
Боја: бела Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења . Може да се мие во машина

SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381

6,949.00 ден
Метална цевка Метален нож Сила 1500W Опција за цедење на рибизли Капацитет 1,65 кг/мин. 3 челични дискови за мешање Инокс

SENCOR Соковник SJE 1055 SS

3,549.00 ден
Соковник со квалитетно куќиште од inox Од нерѓосувачки челик за лесно и хигиенско одржување Моќност на моторот (max): 800 W

SENCOR Миксер SHM 5203

1,749.00 ден
Рачен миксер Приклучна сила: 300 W Прекинувач со 5 позиции Прекинувач за турбо Одвојена типка за исфрлање на додатокот Маталките

SENCOR Рачен пасатор SHB 4450WH

3,499.00 ден
Active Speed Button Технологија TITANIUM 6 Сечиво Екстра тивок 800 W Мотор Контрола на брзина Ергономична рачка Челичен приклучок кој

SENCOR Миксер SHM 5330

2,699.00 ден
 • Миксер со постоље
 • Приклучна сила: 300 W
 • Прекинувач со 5 позиции
 • Прекинувач за турбо
 • Одвојена типка за исфрлање на додатокот
 • Маталките се хромирани
 • Голем сад кој сам се движи
 • Додатоци погодни за во машина за садови
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција

SENCOR Стапчест блендер SHB 4110WH

1,449.00 ден
 • Моќност 400 W
 • Тивка работа на моторот
 • 2 брзини
 • Егрономска рачка
 • Челично сечило
 • Сад за миксирање со мерки, капацитет 500 мл
 • Боја – бела
 • Тежина – 0,9 kg
 • Гаранција 2 години

SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

849.00 ден
 • Боја: бела / зелена
 • 2 додатока за стискање
 • Автоматско стартување со работа
 • Автоматска промена на правецот на работа
 • Нелизгачка подлога
 • Отстранливи делови за полесно чистење
 • Моќност на моторот (max): 40 W
 • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
 • 2 години гаранција