Showing 1–40 of 72 results

Iskra ERO FST050

1,299.00 ден
HSS бургии (6 парчиња): 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 mm Бургии за бетон (6

Iskra ERO FST204

3,099.00 ден
HSS сврдли (35 парчиња): 4 x 1.5 / 4 x 2.0 / 4 x 2.5 / 3 x 3.0 /

ISKRA Сет алати од 94 дела ERO HTWR-94

1,599.00 ден
25 mm битови: (50 парчиња) Слот битови (SL): (11 парчиња) 3, 4, 4, 4,5, 5, 5, 5,5, 6, 6, 6.5,

Iskra Сет алати од 85 дела ERO HTWR-85

5,799.00 ден
– Крцкало: (2 парчиња) 6,35 mm (1/4″) и 12,5 mm (1/2 “) – 1/2 “сокети: (16 парчиња) 10, 11, 12,

Iskra Сет рачен алат ERO HTWR-65

4,099.00 ден
Сетот се состои од: -1/4” Наставки (12 парчиња): 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm;

ISKRA Сет рачни алати во куфер ERO 60

2,499.00 ден
Прилагодлив клуч: 200 mm (8 “) Универзален нож: 18 mm Дијагонала клешти: 150 mm (8 “) Комбинирани клешти: 150 mm

Iskra ERO HTS – 58 Сет штрафцигери со флексибилен додаток и клучеви

999.00 ден
HTS-58 Сет шрафцигери: Шрафцигер со прилагодливи додатоци Додатоци: инбус (H): 2 / 2.5 / 3/4/5 / 5.5 / 6 Крст

Iskra ERO 39

1,499.00 ден
• клешти: 150 mm (8 “) • Карпентер чекан: 227g (8 мл) • комунални нож: 18 mm • метар: 3

Iskra ERO HTS-18 Сет штрафцигери со ѕиден држач

899.00 ден
18-парчиња сет штрафцигери HTS-18 Со држач кој се монтира на ѕид, изработен од тврда пластика • 8 парчиња штрафцигери со

Iskra ERO HTS-8 – Сет од 8 штрафцигери

699.00 ден
Сет од штрафцигери со магнетна глава 8 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст • 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm

Iskra ERO HTS 6 – Сет штрафцигери

499.00 ден
6-парчиња сет на штрафцигери HTS-6 Сет од штрафцигери со магнетна глава 6 шрафцигера со магнетна главата Х. (+) крст •

Iskra Брз полнач за LI-ION батерии JHL482102200G + 2 год. гаранција

1,099.00 ден
• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Индикатор за полнење • Батериите се достапни одделно Пакување: блистер • Димензии

Iskra Li-ion Батерија BP27Li-20040 + 1 год. гаранција

4,099.00 ден
• Напон: 20V • Капацитет: 4,0 Ах • Екран за статус на полнење од 3 фази • Компатибилен со сите

Iskra Li-ion Батерија BP27Li-20020 + 1 год. гаранција

2,499.00 ден
• Напон: 20V • Капацитет: 2,0 Ах • Екран за статус на полнење од 3 фази • Компатибилен со сите

Iskra Батериска лампа IX-FL07 + 2 год. гаранција

1,099.00 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Време на траење: 400 мин • Тип на сијалицата: 3W LED

Iskra Батериска аголна брусилка IX-AG07 + 2 год. гаранција

3,899.00 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Брзина без оптоварување: 8000 / мин • Големина на дискот (максимум):

Iskra Акумулаторска циркуларна пила IX-CS07 + 2 год. гаранција

4,099.00 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Без оптоварување вртежи во минута: 3800 / мин • Дијаметар на

Iskra Батериска убодна пила IX-JS07 + 2 год. гаранција

3,099.00 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • мозочен удар – неактивен: 0-2700 / мин • Должина на мозочен

Iskra Акумулаторска штрафилица IX-TW07 + 2 год. гаранција

3,499.00 ден
АРТИКЛОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Брзина на мирување: 0-2400 / мин • Број на отчукувања: 0-3000

Iskra Батериска штрафилица IX-DR39 + 2 год. гаранција

2,099.00 ден
ПРОИЗВОДОТ СЕ ПРОДАВА БЕЗ БАТЕРИЈА • Напон: 20V • Брзина во мирување: – Одделение 1: 0-400 / мин – Одделение

Iskra батериска сабјеста пила – модел JOF 2ET 10.8 (ET1405) + 2 год. гаранција

4,349.00 ден
• Напон: 10,8V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина на сечење: 0-2100 / мин-1 • Сечење на: • 80

Iskra Батериски повеќенаменски алат ML-MD03-120 + 2 год. гаранција

3,099.00 ден
• Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина на мирување: 10,000-22,000 / мин-1 • Избор на брзина: 1-5

Iskra Батериски повеќенаменски алат ML-MD01-120 + 2 год. гаранција

3,099.00 ден
• Напон: 12V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина на мирување: 0-22,000 / мин-1 • Избирач на брзина: 0-10

Iskra Батериска штрафилица HL-SD15Li-1036 + 2 год. гаранција

1,599.00 ден
• Напон: 3.6V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина во мирување: 180 врт / мин • Вртежен момент: 3

Iskra Батериска штрафилица J0Z-CD01-180 + 2 год. гаранција

4,099.00 ден
• Напон: 18V • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah) • Брзина во мирување: – Одделение 1: 0-400 / мин-1 – Одделение

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92-144 + 2 год. гаранција

3,599.00 ден
• Напон: 14,4V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина на мирување: 0-700 / мин-1 • Фази на вртежен момент:

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92-180 + 2 год. гаранција

4,099.00 ден
• Напон: 18V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина на мирување: 0-700 / мин-1 • Фази на вртежен момент:

Iskra Батериска штрафилица ML-CD92-180S + 2 год. гаранција

6,099.00 ден
• Напон: 18V • Моќност: Li-ion батерија (1.5Ah) • Брзина во мирување: – Одделение 1: 0-400 / мин-1 – Одделение

Сет од 46парчиња Dr Socket

999.00 ден
Изработен од висококвалитетен челик 46 парчиња Се користи за затегнување или олабавување, применливо за повеќето завртки, навртки, во одржување на

Универзален клуч 48 во 1

699.00 ден
Tiger Wrench уникатно дизајнирана алатка што комбинира 48 алатки во едно и ја прави секоја поправка брза и лесна. Ротирачки

MaxPuls MP-ID004 Ударна бормашина + СЕТ алати

2,349.00 ден
Напон: 230V-50Hz Моќност: 500W Вртежи: 0-3000/min Футер: 13mm + Сите додатоци прикажани на сликата во куферчето. Гаранција 1 година

RAIDER RD-ID28 Ударна Дупчалка + СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

2,199.00 ден
Моќност 810 вати Вртежи 0-2800/минута Дупчење во: метал 13мм дрво25мм бетон 16мм футер 13мм Регулатор на вртежи реверс Самозатегнувачки футер

Батериска бормашина RD-CD12WL 18V + СЕТ метро, прободник, фазомер, имбуси 5пар., скалпер и изолир

2,099.00 ден
Батерија: 18V/1200mAh Ni-Cd Вртежи: 0-550/мин Време на полнење: 3-5 часа Футер: 0.8-10mm Максимален момент на затегање: 15 Нм Контрола на

Аголна брусилка RD-AG34 650W + СЕТ скалпер, прободник, чекан и фазомер

1,999.00 ден
Големина на дискот: 125 мм Брзина без товар: 11000min-1 Заклучување вретено Тежина: 1,92 кг. Гаранција 1 година

Max Puls MP-CD07 Батериска штрафилица + СЕТ метро, прободник, фазомер, имбуси 5пар. скалпер и изолир

1,999.00 ден
Литиумска Батерија 12,8V Вртежи: 0-650/min Време на полнење: 3-5 часа Безклучен футер: 1-10 мм Вртежен момент: 19+1 Гаранција 1 година

Сет клучеви комбинирани – елипса 12 парчиња 6-22mm

849.00 ден
Сет клучеви комбинирани – елипса 12 парчиња 6-22mm

Греалка за лепење цевки MaxPuls МP-PMW03

1,299.00 ден
Напон и моќнос:220V-240V Работна температура :260°C Површинска температура :0°- 300°C Делови:ф20 ф25 ф32 Качување температура : <15 min Работен опсег
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Koмпресор MaxPuls 25L 1.5kW

6,699.00 ден
Моќност: 2hp Вртежи: 2.800/min Притисок: 8bari Проток: 120l/min Цилиндри: 1 Гаранција 1 година

Сет за фарбање MaxPuls АТ010

1,499.00 ден
Конектор: 1.4″ Дизна: Ø 1.5mm Резервоар за фарбање: 600ml Резервоар за чистење: 850ml Црево: 3.8″ID Должина на црево: 5m Гаранција

Kружна шлајферка MaxPuls МP-RSA21

2,399.00 ден
Напон: 230V~50Hz Моќност: 430W Вртежи: 6000-12000rpm Тежина: 1.45 kg Основна плоча: 125mm Дијаметар: 2mm Гаранција 1 година