Showing all 27 results

Сталажа за обувки

899.00 ден 479.00 ден
Сталажа за обувки која е лесно пренослива, едноставна за склопување и расклуповање. Изградена е од јаки метални шипки и пластични

Водоотпорен часовник + гратис паричник

699.00 ден 499.00 ден
Достапен во две варијанти – Водоотопрен модел со вградено LED светло – Дијаметар на куќиште: 5cm(50mm) – Должина на ремче:
Купи на рати 180 денSelect options

GT рачен часовник + гратис (паричник и каиш)

599.00 ден 499.00 ден
Ремчето на часовникот е изработено од гума-силикон, одговара за сите возрасти затоа што има седум различни должини за закопчување. Механизмот
Купи на рати 180 денSelect options

Дигитален преносен PowerBank

999.00 ден 499.00 ден
Дигитален преносен PowerBank со 3 USB излези кој служи како екстерна батерија за Вашиот смартфон. Ги полни сите уреди кои

JBH Bluetooth звучник

899.00 ден 449.00 ден
Спецификации: Вградена 18650 батерија Моќност од 5W Јачина на звук од 4 ’’ 4Ω Капацитет на батерија: 1200mAh Времетраење на
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

8.5″ LCD таблет за пишување

899.00 ден 419.00 ден
Користењето на таблетот за пишување секојдневно може да ви заштеди многу хартија. Има копче со кое може да избришете се

Обликувач за веѓи

399.00 ден 349.00 ден
Создадете совршени, рамномерно обликувани веѓи за неколку секунди со обликувачот за веѓите! Само со шаблоните за веѓи и пудра во

Вентилатор за греење и ладење

999.00 ден 749.00 ден
Идеалното решение за вашиот автомобил е вентилаторот за ладење и греење. Може да го користите преку лето и зима благодарение

Bluetooth безжичен звучник KTS-935

1,599.00 ден 899.00 ден
KTS-935 bluetooth звучникот има приклучок за микрофон и можете да го користите за караоке забави. Звучникот можете да го поврзувате

Shiatsu 3D масажер

1,599.00 ден 1,449.00 ден
Шиатсу е една од најважните техники на масирање . 3D масажерот ја имитира токму шиатсу масажата. Со користење на масажерот

Royal Posture – магнетeн појас за грб

999.00 ден 549.00 ден
Појасот е наменет за да го држи вашето тело исправено и да ги спречи несаканите искривувања на рбетниот столб, како
Купи на рати 180 денSelect options

ELEMENT Универзално Радио за во кола

1,099.00 ден1,199.00 ден
USB модел – 1099ден, Bluetooth модел – 1299 ден. Функции: AUX, Bluetooth, Radio, SD, USB. ELEMENT Универзалното Радио покрај FM
Купи на рати 180 денSelect options

Магична табла

599.00 ден 479.00 ден
Магичната табла е најновиот начин за цртање, скицирање, учење, играње и решавање задачи преку забавен и интересен начин. Екранот на

Пенкало за гравирање

549.00 ден 299.00 ден
Mожете да ги гравирате сите ваши важни предмети. Заштедете пари време и бидете креативни и уживајтe. Пенкалото за гравирање ви

Pro Wax 100 Апарат за топење на восок + гратис восок

699.00 ден 579.00 ден
Pro Wax 100 Апаратот за топење на восок е одличен за приватна и професионална употреба, температурата на апаратот може да

Snake bit extender – Додаток за штафцигер

599.00 ден 399.00 ден
Со својата должина од 30 см ги прави невозможните работни места возможни. Може да се ротира на било која страна

Shoes under – Организатор за обувки

599.00 ден 199.00 ден
Практичен организатор за 12 пара обувки. Идеален е за организирање и заштита на вашите обувки од прашина, влага или бубачки.

E-Table – масичка за лаптоп

999.00 ден 799.00 ден
Сакате удобност додека гледате некој филм со вечера, додека појадувате, додека работите со филџан кафе, тогаш E-Table е прав погодок

Инстант избелувач на заби

489.00 ден 399.00 ден
Совршен за избелување на вашите заби, кој можете да го користите во домашни услови. Инстант избелувачот на заби е лесен

Магична шолја за кафе

549.00 ден 399.00 ден
Лесно се одржува и чисти, заштедува време и енергија, како за подготовка така и за миење на шолјата. Матријалот на

Магнетен елек за потпора на грбот

599.00 ден 449.00 ден
Магнетен елек за потпора на грбот достапен за само 599 ден. Магнетниот елек за потпора на грбот ви помага при
Купи на рати 180 денSelect options

Handy Heater – мини греалка

1,099.00 ден 699.00 ден
Handy Heater не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штекер. Може да затопли простор до 23м2. Спецификации: 400w,

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

499.00 ден 299.00 ден
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било

HD Vision очила (2 пара)

549.00 ден 299.00 ден
HD Vision очилата овозможуваат гледање со подобрена боја и јасност. Во пакетот се вклучени два пара (црна и жолта боја

TOBI – Рачна пегла на пареа

1,099.00 ден 799.00 ден
TOBI – Рачна пегла на пареа, одлична за домашна употреба и за патувања. Испеглајте ја вашата омилената облека веднаш. Со

Сигурносен паричник (1+1 гратис)

299.00 ден
Овој стилски и неверојатен паричник е лесен, тенок, функционален и сигурносен. Наменет е за мажи и за жени и достапен
Купи на рати 180 денSelect options

Електрична четка за исправување на коса

599.00 ден 499.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка