Showing all 12 results

Show sidebar
Затвори

2 во 1 заштитна церада од замрзнување на шофершајбна, но и заштита од сонце

399.00 ден
Со заштитната церада снегот и ниските температури повеќе нема да ви претставуваат проблем. Одлична е и за користење во лето
Sold out
Затвори

Auto Fan – Соларен разладувачки уред за автомобил

499.00 ден
Auto Fan е со соларно напојување со вентилатор кој ја одржува свежината во паркираното возило. Соларниот разладувачки уред е пренослив
Затвори

Bluetooth AUX уред за автомобил

399.00 ден
Bluetooth/AUX уредот овозможува Вашиот автомобил да биде достапен за секој Bluetooth уред. Доволно е само да имате влез за AUX
Bluetooth уред
Затвори

Bluetooth уред

399.00 ден
Bluetooth уред за во кола промотивно достапен за само 399 ден + бесплатна достава. ☎️Нарачајте во инбокс или на 078
-8%
Затвори

ELEMENT Универзално Радио за во кола

1,099.00 ден1,199.00 ден
USB модел – 1099ден, Bluetooth модел – 1299 ден. Функции: AUX, Bluetooth, Radio, SD, USB. ELEMENT Универзалното Радио покрај FM
Затвори

Pops-a-dent – Сет за санирање вдлабнатини на автомобил

599.00 ден
Сега можете да ги извлечете ги вдлабнатините на вашиот автомобил со помош на оваа вакуум справа! При користење на овој
Sold out
Затвори

Scratch Dini отстранувачот на гребнатини од автомобил

449.00 ден
Отстранува секаков вид на гребнатини Функционален на сите бои Лесен за употреба Одличен за автомобили, велосипеди, чамци и друго Scratch
Затвори

Анатомски потпирач за грб 1+1

399.00 ден
Помага при држењето правилна положба на грбот додека ги извршувате вашите обврски. Обезбедува дополнителна поддршка на грбот, помага за подобрување
Безжична Bluetooth слушалка за мобилен
Затвори

Безжична Bluetooth слушалка за мобилен

449.00 ден
Отсега можете слободно да зборувате без да ви се здрви раката од држење на вашиот мобилен телефон? Ослободете ги рацете
Затвори

Вакум правосмукалка за во автомобил

549.00 ден
Моќна, компактна и лесна за користење. Се уклучува директно во приклучокот за запалка. Напонот е 12V а кабелот е долг
-27%
Затвори

Вентилатор за греење и за ладење – AEROTERMA SI

1,099.00 ден 799.00 ден
Одличен за одмрзнување и одмаглување на ветробранското стакло. Идеалното решение за вашиот автомобил за греење, но и за ладење. Може
-25%
Затвори

Вентилатор за греење и ладење

999.00 ден 749.00 ден
Идеалното решение за вашиот автомобил е вентилаторот за ладење и греење. Може да го користите преку лето и зима благодарение