Showing 1–20 of 28 results

Show sidebar
-44%
Затвори

8.5″ LCD таблет за пишување

899.00 ден 499.00 ден
Користењето на таблетот за пишување секојдневно може да ви заштеди многу хартија. Има копче со кое може да избришете се
-38%
Затвори

Bluetooth безжичен звучник KTS-935

1,599.00 ден 999.00 ден
KTS-935 bluetooth звучникот има приклучок за микрофон и можете да го користите за караоке забави. Звучникот можете да го поврзувате
-15%
Затвори

E-Table – масичка за лаптоп

999.00 ден 849.00 ден
Сакате удобност додека гледате некој филм со вечера, додека појадувате, додека работите со филџан кафе, тогаш E-Table е прав погодок
-8%
Затвори

ELEMENT Универзално Радио за во кола

1,099.00 ден1,199.00 ден
USB модел – 1099ден, Bluetooth модел – 1299 ден. Функции: AUX, Bluetooth, Radio, SD, USB. ELEMENT Универзалното Радио покрај FM
-17%
Затвори

GT рачен часовник + гратис (паричник и каиш)

599.00 ден 499.00 ден
Ремчето на часовникот е изработено од гума-силикон, одговара за сите возрасти затоа што има седум различни должини за закопчување. Механизмот
-32%
Handy Heater - мини греалка
Затвори

Handy Heater – мини греалка

1,099.00 ден 749.00 ден
Handy Heater не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штекер. Може да затопли простор до 23м2. Спецификации: 400w,
-46%
Затвори

HD Vision очила (2 пара)

549.00 ден 299.00 ден
HD Vision очилата овозможуваат гледање со подобрена боја и јасност. Во пакетот се вклучени два пара (црна и жолта боја
-50%Sold out
Затвори

JBH Bluetooth звучник

899.00 ден 449.00 ден
Спецификации: Вградена 18650 батерија Моќност од 5W Јачина на звук од 4 ’’ 4Ω Капацитет на батерија: 1200mAh Времетраење на
Затвори

Pro Wax 100 Апарат за топење на восок

699.00 ден
Pro Wax 100 Апаратот за топење на восок е одличен за приватна и професионална употреба, температурата на апаратот може да
-45%
Затвори

Royal Posture – магнетeн појас за грб

999.00 ден 549.00 ден
Појасот е наменет за да го држи вашето тело исправено и да ги спречи несаканите искривувања на рбетниот столб, како
-55%
Затвори

Shiatsu 3D масажер

3,199.00 ден 1,449.00 ден
Шиатсу е една од најважните техники на масирање . 3D масажерот ја имитира токму шиатсу масажата. Со користење на масажерот
-58%
Затвори

Shoes under – Организатор за обувки

599.00 ден 249.00 ден
Практичен организатор за 12 пара обувки. Идеален е за организирање и заштита на вашите обувки од прашина, влага или бубачки.
-33%
Затвори

Snake bit extender – Додаток за штафцигер

599.00 ден 399.00 ден
Со својата должина од 30 см ги прави невозможните работни места возможни. Може да се ротира на било која страна
-18%
TOBI - Рачна пегла на пареа
Затвори

TOBI – Рачна пегла на пареа

1,099.00 ден 899.00 ден
TOBI – Рачна пегла на пареа, одлична за домашна употреба и за патувања. Испеглајте ја вашата омилената облека веднаш. Со
-40%
Безжична LED светилка во форма на прекидач
Затвори

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

499.00 ден 299.00 ден
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било
-25%
Затвори

Вентилатор за греење и ладење

999.00 ден 749.00 ден
Идеалното решение за вашиот автомобил е вентилаторот за ладење и греење. Може да го користите преку лето и зима благодарение
-29%Sold out
Затвори

Водоотпорен часовник + гратис паричник

699.00 ден 499.00 ден
Достапен во две варијанти – Водоотопрен модел со вградено LED светло – Дијаметар на куќиште: 5cm(50mm) – Должина на ремче:
-50%
Затвори

Дигитален преносен PowerBank

999.00 ден 499.00 ден
Дигитален преносен PowerBank со 3 USB излези кој служи како екстерна батерија за Вашиот смартфон. Ги полни сите уреди кои
Sold out
Затвори

Електрична четка за исправување на коса

599.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка
-18%
Затвори

Инстант избелувач на заби

489.00 ден 399.00 ден
Совршен за избелување на вашите заби, кој можете да го користите во домашни услови. Инстант избелувачот на заби е лесен