Showing 1–40 of 51 results

Тава бисер ф24

1,859.00 ден
• Димензии: 24х6,6х2,4 цм • Братство е во континуирана потрага по нови технологии и иновации со цел да ги задоволи барањата на

Вог тава ф28 – Братство Охрид

1,719.00 ден
• Дијаметар: ф28 • Со иновативна технологија на комбинирање на внатрешен слој од алуминиум со инокс 18/10 (3 СЛОЈА инокс,алуминиум, инокс) Братство

Тепсија ф26

659.00 ден
• Димензии: 26х4 цм • Соодветна е за печење во рерна на сите видови меса како и погодна е за пити и

Тенџере ф20 од 2,5л

1,449.00 ден
• Димензии: 20х10 цм • Ова тенџере е идеално како за пржење така и за варење на храната • Со неговиот дизајн, меѓу

Тенџере ф22 од 4л

1,619.00 ден
• Димензии: 22х11 цм • Ова тенџере е идеално како за пржење така и за варење на храната • Со неговиот дизајн, меѓу

Тенџере ф24 од 5л

1,889.00 ден
• Димензии: 24х12 цм • Ова тенџере е идеално како за пржење така и за варење на храната • Со неговиот дизајн, меѓу

Тенџере ф16 од 1,5л

1,069.00 ден
• Димензии: 16х8,5 цм • Неверојатно практичниот, елегантен дизајн со внимателно обрани детали ви овозможува да го добиете најдоброто од Вашите садови

Тенџере со една рачка ф20 од 2л

1,369.00 ден
• Димензии: 20х8 цм • Ова тенџере е идеално како за пржење така и за варење на храната • Со неговиот дизајн, меѓу

Тенџере плитко ф26 од 5л

1,859.00 ден
• Димензии: 26х10 цм • Еден од нашите најпродавани артикли е плиткото тенџере од 5л познато како и тенџере за сарма • Големината е

Тенџере бисер ф24 од 4,5л

2,239.00 ден
• Димензии: 20х12,6 цм • Најнова линија на Братство се  БИСЕР садовите произведени од инох 18/10 (произведен во ЕУ) по највисоки светски стандарди • За квалитетот

Тенџере бисер ф20 од 3л

1,679.00 ден
• Димензии: 20х12 цм • Најнова линија на Братство се  БИСЕР садовите произведени од инох 18/10 (произведен во ЕУ) по највисоки светски стандарди • За квалитетот

Правоаголна тава во висина од 8цм

3,949.00 ден
• Димензии: 65х53х8 цм • Правоаголна тава за ресторани и хотели • Подготвувајте вкусна и здрава храна во големи количини • Совршена за печење

Правоаголна тава во висина од 6,5цм

3,599.00 ден
• Димензии: 65х53х6,5 цм • Правоаголна тава за ресторани и хотели • Подготвувајте вкусна и здрава храна во големи количини • Совршена за печење

Правоаголна тава во висина од 4цм

2,899.00 ден
• Димензии: 65х53х4 цм • Правоаголна тава за ресторани и хотели • Подготвувајте вкусна и здрава храна во големи количини • Совршена за печење

Ѓувечара

2,949.00 ден
• Димензии: 50х34х10 цм • Изработена од висококвалитетен инокс 18/10 • Безвременски дизајн • Извонредни перформанси • Лесно одржување • Издржливост • Шифра на производот: 71731

Корпа за овошје

519.00 ден
• Димензии: 22х5 цм • Безвременска корпа за леб изработена од инох • Шифра на производот: 71332

Корпа за леб

499.00 ден
• Димензии: 5х22 цм • Безвременска корпа за леб изработена од инох • Шифра на производот: 71322

Лонец од 7л

2,099.00 ден
• Димензии: 24х17х7 цм • Безвременски дизајн – Братство садовите се 70 години синоним за производи со стил, вредност, традиција. Неверојатно практичен, елегантен

Лонец од 4,5л

1,549.00 ден
• Димензии: 20х15х4,5 цм • Безвременски дизајн – Братство садовите се 70 години синоним за производи со стил, вредност, традиција. Неверојатно практичен, елегантен

Лонец од 2л

1,249.00 ден
• Димензии: 16х12х2 цм • Безвременски дизајн – Братство садовите се 70 години синоним за производи со стил, вредност, традиција. Неверојатно практичен, елегантен

Лонец од 10л

2,599.00 ден
• Димензии: 28х16,5х10 цм • Безвременски дизајн – Братство садовите се 70 години синоним за производи со стил, вредност, традиција. Неверојатно практичен, елегантен

Гарнитура лонци

4,590.00 ден
• Гарнитура лонци од: – 2л – 4,5л – 7л • Соодветни за готвење на сите видови домашни јадења, манџи и слатки

Тепсија ф28

849.00 ден
• Димензии: 28х4,5 цм • Соодветна е за печење во рерна на сите видови меса како и погодна е за пити и

Тава со рачка ф26

1,329.00 ден
• Димензии: 26х5х2,5 цм • Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна

Тава со рачка ф24

1,099.00 ден
• Димензии: 24х4,7х2 цм • Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна

Тава со рачка ф20

1,049.00 ден
• Димензии: 20х4,5х1,25 цм • Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на плотна како и за печење во рерна

Тава со рачка и капак ф26

1,649.00 ден
• Димензии: 26х5х2,5 цм • Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во

Тава со рачка и капак ф24

1,499.00 ден
• Димензии: 24х4,7х1,2 цм • Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во

Тава со рачка и капак ф20

1,249.00 ден
• Димензии: 20х4,5х1,25 цм • Тава од најквалитетен инокс, може да се користи за пржење на рингла како и за печење во

Тава со висок капак

2,499.00 ден
• Димензии: 28х16х4 цм • Совршена тава за динстање на секаков вид на месо како и за готвење во рерна • Еден од

Правоаголна тава од 41цм

1,299.00 ден
• Димензии: 41х28х6,5 цм • Правоаголна тава за ресторани и хотели • Со изборот на Братство Инох садовите инвестирате во Вас и Вашите

Правоаголна тава од 42цм

1,649.00 ден
• Димензии: 42х36х7,5 цм • Правоаголна тава за ресторани и хотели • Со изборот на Братство Инох садовите инвестирате во Вас и Вашите

Послужавник од 35цм

487.00 ден
• Димензии: 35х21х1,2 цм • Елегантен мал послужавник совршен за послужување, но и за сервирање • Изработен од висококвалитетен инокс 18/10 • Елегантниот дизајн

Овал од 40цм

759.00 ден
• Димензии: 40х27х2,4 цм • Практичен и привлечен мал овал изработен од инох кој може да го користите за послужување на најразличен

Овал од 34.5цм

529.00 ден
• Димензии: 34,5х22,5х2,4 цм • Практичен и привлечен мал овал изработен од инох кој може да го користите за послужување на најразличен

Овал од 26.5цм

433.00 ден
• Димензии: 26,5х17,5х2,2 цм • Практичен и привлечен мал овал изработен од инох кој може да го користите за послужување на најразличен

Чинија – капак ф24

579.00 ден
• Димензии: 24х6,5 цм • Чинија што може да ја користите во повеќе комбинации • Може да се користи за сервирање, за послужување

Чинија – капак ф20

479.00 ден
• Димензии: 20х6 цм • Чинија што може да ја користите во повеќе комбинации • Може да се користи за сервирање, за послужување

Чинија за послужување

549.00 ден
• Димензии: 31х1 цм • Елегантна чинија за послужување изработена од инох • Може да се користи за послужување торти, колачи, но и

Супиера

1,549.00 ден
• Димензии: 24х19,5х3 цм • Совршена за послужување на супи и вкусни чорби • Изгледа како украс на вашата трпеза • Изработен од висококвалитетен