Showing all 2 results

Show sidebar
-40%
Lazy Holder - Држач за мобилен телефон
Затвори

Lazy Holder – Држач за мобилен телефон

499.00 ден 299.00 ден
Држачот се прилагодува во секоја положба, според Ваша желба со 360 степени ротација. Совршен е за користење на мобилните телефони
Sold out
Држач за мобилен телефон за во кола, 3 во 1
Затвори

Држач за мобилен телефон за во кола, 3 во 1

339.00 ден
Во пакетот добивате држач за мобилен телефон кој може да се монтира на шофершајбна, на шалт-табла, како и на парното.