Showing all 11 results

Show sidebar
-20%
Затвори

Mp3 Led магична топка

999.00 ден 799.00 ден
Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова Функција: MP3 и USB и Bluetooth
-29%
Затвори

Новогодишен проектор со 12 различни слајда за проекција

1,399.00 ден 999.00 ден
Изберете од 6 божиќни слајда, 2 слајда за Ноќта на вештерките или 4 празнични слајда Има 2 брзини, брзо или
-36%
Затвори

LED сијалица со Bluetooth

699.00 ден 449.00 ден
Сијалицијата има вграден стерео звучник. Можете да ја  поврзете со Вашиот телефон или таблет со Bluetooth и да ја слушате
Затвори

SENCOR Батериска лампа SLL 12

399.00 ден
Батериска ламба отпорна на прав и вода Боја : црна/ сина 3 LED диоди Работи во сите временски услови Опсег
Затвори

R&G LED Ласер

899.00 ден
R&G LED Ласер со црвено и зелено светло кој може да се користи за домашна или полупрофесионална употреба во локали
Затвори

Ѕвезден ласер

999.00 ден
Заборавете на одмотувањето на кабли со сијалички кои многу често знаат да прегорат. Сега го имате вистинското решение. Ласерот има
Затвори

Ротирачка LED ламба

399.00 ден
E27 3W RGB LED светло со целосна боја со ротирачка сијалица – Висок квалитет, издржлив и безбеден за употреба –
Sold out
Затвори

LED соларни дискови

899.00 ден
LED соларните дискови се многу едноставни за користење,и не бараат никакви батерии, електрична енергија или други посебни инсталации. Акумулираат и
Sold out
Безжични LED светилки со далечински управувач
Затвори

Безжични LED светилки со далечински управувач

599.00 ден
Овие безжични зидни светилки можат да се управуваат со далечински управувач на должина од 13 до 15 метри. Има опција
-40%
Безжична LED светилка во форма на прекидач
Затвори

Безжична LED светилка во форма на прекидач 1+1 гратис

499.00 ден 299.00 ден
Оваа LED светилка функционира на батерии, идеално решение за сите темни места во вашиот дом. Можете да го поставите било
-50%
Ever Brite LED Ламба
Затвори

Ever Brite LED Ламба

599.00 ден 299.00 ден
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ДО ВАШИОТ ГРАД! Неверојатната Ever Brite LED Ламба со соларно полнење и сензор на движење се полни од