Showing all 3 results

Show sidebar
-13%
USB запалка
Затвори

USB запалка

399.00 ден 349.00 ден
Запалката се полни на струја, а можете и преку вашиот лап топ или персонален компјутер, како и од power bank.
-17%
Паричник и полнач за мобилен телефон 2 во 1
Затвори

Паричник и полнач за мобилен телефон 2 во 1

599.00 ден 499.00 ден
Отсега ќе можете да го полните вашиот мобилен телефон или таблет преку вашиот паричник. Одличниот паричник/полнач има вградена батерија од
-25%
Сигурносен алуминиумски паричник
Затвори

Сигурносен паричник (1+1 гратис)

399.00 ден 299.00 ден
Овој стилски и неверојатен паричник е лесен, тенок, функционален и сигурносен. Наменет е за мажи и за жени и достапен