Showing 1–40 of 71 results

LED огледало за шминкање

599.00 ден
LED огледало за шминкање со 22 светилки. LED светилки имаат задача да симулираат дневна светлина, која лесно може да се

UV ламба за сушење нокти

849.00 ден
Совршено решение за прекрасен маникир и педикир Елегантен дизајн. Безбедна и лесна за употреба. Моќност 48W

Дигитален терапевтски масажер

649.00 ден
Дигиталниот терапевски масажер ви нуди физикална терапија по Ваш избор во Вашиот дом. Ќе Ве ослобди од болката во Вашето

Маица за слабеење Hot Shaper

499.00 ден
• Изработена од NEOTEX, материјал кој ја зголемува основната температура на вашето тело, ќе се потите многу повеќе додека вежбате,

Електрична четка за заби

399.00 ден
Електричната четка за заби има помала глава и е многу полесно да допре до местата на кои може да се

Влошки од мемори пена – Memory insoles

299.00 ден
Ставете крај на уморните стапала. Memory влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков вид на

Фен за коса FABBYGO HD-2204

599.00 ден
Шифра: 200529 Моќност : 800 w 2 брзини Материјал: метал, пластика, гума Гаранција: 1 година

Фен за коса FABBYGO HD-2205 син

599.00 ден
Шифра: 200530 Моќност : 800 w 2 брзини Материјал: метал, пластика, гума Гаранција: 1 година

Фен за коса FABBYGO HD-2205 розев

599.00 ден
Шифра: 200530 Моќност : 800 w 2 брзини Материјал: метал, пластика, гума Гаранција: 1 година

Фен за коса FABBYGO MGS-8018 А

799.00 ден
Шифра: 200533 Моќност : 1800 w 2 брзини Копче за ладно дување Материјал: метал, пластика, гума Гаранција: 1 година

Фен за коса FABBYGO MGS-6901

899.00 ден
Шифра:200532 Моќност : 2000 w 2 брзини Копче за ладно дување Материјал: метал, пластика, гума Гаранција: 1 година

Фен за коса FABBYGO MGS-8006

899.00 ден
Шифра: 200531 Моќност : 2000 w 2 брзини Материјал: метал, пластика, гума Бар код: 560564529538 Гаранција: 1 година

SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK

999.00 ден
Две глави за бричење Самоостречки ножеви за сечење Време за полнење: 8 часа Време за работа: 45 минути Тивок режим

SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

919.00 ден
Боја: Црна/Виолетова Лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C Мала цевка со дијаметар 19мм

SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

749.00 ден
Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

SENCOR Фигаро за коса SHS 7401WH

1,499.00 ден
2 температури Копче за ладен воздух Индикаторско светло 3 додатоци кои се менуваат Штипки за виткање (дијаметар 18 mm, работна

SENCOR Фен SHD 6400 V

749.00 ден
 • Патен фен за сушење
 • Рачка која се преклопува
 • Куќиште од мек материјал
 • Променлива волтажа
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Можност за закачување
 • Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz
 • Моќност од :  850 W
 • 2 години гаранција

SENCOR Фен SHD 40 G

749.00 ден
 • Патен фен за сушење
 • 2 брзини
 • Антибактериска површина
 • Сребрен прекинувач
 • Вклучен е насочувач за воздух
 • Можност за закачување
 • Работи на напон од: 230 V, 50-60 Hz
 • Моќност од : 1200 W
 • 2 години гаранција

SENCOR Тример за влакна SNC 101

599.00 ден
Отстранува влакна од уши и нос 2 променливи глави Тример од нерѓосувачки челик Отстранлива глава за полесно чистење Вградено осветлување

SENCOR Миксер SHM 5203

1,499.00 ден
Рачен миксер Приклучна сила: 300 W Прекинувач со 5 позиции Прекинувач за турбо Одвојена типка за исфрлање на додатокот Маталките

SENCOR Пегла за коса SHI 3100VT

1,599.00 ден
5 температури 150/170/190/220/230 ° C Титаниумска површина на металните плочки Тенок дизајн Должина на кабел 180 cm Дигитален дисплеј Време

SENCOR Пегла за коса SHI 131

659.00 ден
Боја: Темно сива Апарат за рамнење на косата Погоден и за кратка коса Грејна плоча од керамика и турмалин Рамномерно

SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

659.00 ден
Боја: Црна Лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C 2 години гаранција

SENCOR Фен SHD 108VT

1,149.00 ден
Боја: црна/виолетова 2 брзини,3 нивоа на температура Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет Вклучен е насочувач за

ST Жична Машинка за шишање

549.00 ден
ST HC-U4639AC црна боја Моќен АС мотор сечила од нерѓосувачки челик контрола на нивоата 4 додатоци за шишање (3/6/9/12mm) четка

Фен за коса

899.00 ден
Superior Technology Фен за коса Црн со сребрена линија 2400W 2 брзини 3 температури копче за ладен воздух концентратор DC

Четка за сушење и фенирање на коса

699.00 ден
Со електричната четка можете истовремено да ја сушите и обликувате косата. Вашата коса ќе има свиленкаст и природен сјај. Ќе

Четка за тело 5во1

699.00 ден
Го ублажува акумулираниот стрес со смирувачка масажа и ја чисти кожата од нечистотии Дизајнот со долга рачка ви овозможува да

Четка за чистење и масажа на лице

399.00 ден
Длабоко исчистете ја и освежете ја кожата. Ја чисти кожата и нежно ги отстранува мртвите клетки. Доаѓа во сет со
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Фигаро Nova

599.00 ден
Со помош на ова фигаро можете сами да ја стилизирате косата и ќе имате прекрасни локни во секое време. Не

Сет за нокти Salon Shaper

399.00 ден
Со пет прецизни изработени глави за нокти во еднa aлатка Ротација со голема брзина, доволно моќна за да ги исечете

Nova тример

449.00 ден
Одличен за обликување на вашата брада. Безжична машинка, многу лесна за употреба Издржливо остро сечило Вградена батерија која се полни
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

AEG Сет за маникир MPS 5693

1,499.00 ден
Практичен уред за козметичка нега на вашите раце и нозе Вклучување / исклучување на држачот 10 различни додатоци: -1 за

Масажер за слабеење

999.00 ден
Мултифункционален – за опуштање и слабеење. Помага во губењето на тежина, подобрување на метаболизмот, продобрување на циркулацијата, ги масира  уморни

Сет од 10 лепенки за детоксификација Kinoki

299.00 ден
Kinoki е производ што ги извлекува сите токсини од вашето тело Во едно пакување има 10 Kinoki лепенки. Иако звучи

Безжична машинка за потстрижување и бричење 6 во 1

1,399.00 ден
ST E867EI Superior Technology Потстрижување бричење тример за нос тример за коса сечила од нерѓосувачки челик батерија на полнење се

Апарат за нега на пети

699.00 ден
Одличен за нега на сува и испукана кожа. Ротирачки ролер со широк агол од 300 степени, удобен и едноставен за

Вакум апарат за отстранување на акни и митесери

499.00 ден
Овој професионален уред се грижи за Вашето лице. Располага со 4 различни функции. Ви нуди пилинг на кожата, затегнување на

Електрична четка за исправување на коса

499.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

NIKAI 10 во 1 професионална машинка за шишање

1,199.00 ден
Разновидната машинка ќе ви овозможи удобна грижа за несаканите влакна. Машинката со 10 додатоци е погодна за брада, лице, коса,
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе