Showing 1–20 of 30 results

Show sidebar
Затвори

3во1 ProGemei машинка за бричење, машинка за потстрижување и тример за нос

699.00 ден
3во1 ProGemei машинка за бричење, машинка за потстрижување и тример за нос Погоден за патувања. Долго време на работа Остри
-50%
Затвори

BeActive – појас за колено

700.00 ден 349.00 ден
Појасот BeActive за колено помага во олеснување на затегнатоста на ишијалниот нерв, исто така помага во олеснување на непријатноста во
Затвори

Depilatory Heater- Универзална топилка за сите видови на восок

799.00 ден
Depilatory Heater- Универзална топилка за сите видови на восок Топилката може да собере ролони и патрони од 100гр и има
-15%
EMS Стимулатор за зацврстување на стомачни
Затвори

EMS Стимулатор за зацврстување на стомачни

649.00 ден 549.00 ден
Сега можете да ги оформете вашите стомачни мускули без напорно вежбање. ЕМС (електрична мускулна стимулација) е технологија која директно испраќа
Затвори

Geemy тример 10во1

1,099.00 ден
Разновидниот, сигурен и високо-технолошки тример ќе ви овозможи вистинска грижа за несаканите влакна. Електричниот мултифункфионален тример со 10 додатоци е
Затвори

NOVA 3 во 1 пегла, преса и фигаро

599.00 ден
Доколку сакате права или навиткана коса за неколку минути тогаш ова е вистинското решение за вас. Со притискање на само
NOVA Фен за коса
Затвори

NOVA Фен за коса

549.00 ден
Одличниот модел на фен за коса од брендот NOVA сега достапен и кај нас. – Моќност: 1500W – Број на
NOVA Фен за коса 850W
Затвори

NOVA Фен за коса 850W

449.00 ден
Со компактниот фен кој е одличен за патувања можете да ја исушете вашата коса поефикасно каде и да сте. Има
Затвори

Pro Wax 100 Апарат за топење на восок

699.00 ден
Pro Wax 100 Апаратот за топење на восок е одличен за приватна и професионална употреба, температурата на апаратот може да
Hot
Relax &tone - масажер
Затвори

Relax &tone – масажер

699.00 ден
-Лесно за употреба – 5 глави за различни масажи -заштита при случаен контакт со косаМасажерот ги намалува вашите проблеми со:
Sold out
Затвори

Revoflex Xtreme – Фитнес справа за вежбање

599.00 ден
Revoflex Xtreme е нов модел на фитнес справа наменета за интезивно, но и лесно вежбање. Доволно е само 15 минути
Sold out
Затвори

ROZIA 5 во 1- Сет за мажи

899.00 ден
Изгледајте секогаш уредно, отстранете ги несаканите влакнести површини, обликувајте делови од брадата, косата и сл. Не предизвикува иритација или сува
-55%
Затвори

Shiatsu 3D масажер

3,199.00 ден 1,449.00 ден
Шиатсу е една од најважните техники на масирање . 3D масажерот ја имитира токму шиатсу масажата. Со користење на масажерот
Solo Тример
Затвори

Solo Тример

599.00 ден
Solo Тример, уредот кој го посакува секој маж. -Ви претставуваме идеално решение за оформување и обликување на вашата брада. Отсега
Безжична машинка за потстрижување
Затвори

Безжична машинка за потстрижување

449.00 ден
Безжична машинка за потстрижување од брендот Nova за 449 денари,вршиме достава низ цела Македонија. Подесива по висина од 0.5mm до
Затвори

Електрична четка за исправување на коса

599.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка
-18%
Затвори

Инстант избелувач на заби

489.00 ден 399.00 ден
Совршен за избелување на вашите заби, кој можете да го користите во домашни услови. Инстант избелувачот на заби е лесен
Затвори

Магично пенкало за избелување на забите

349.00 ден
Dazzling White ќе ви помогне да ги избелите вашите заби за многу брзо време. Доволно е само да го нанесете
-25%Hot
Магнетен елек за потпора на грбот
Затвори

Магнетен елек за потпора на грбот

599.00 ден 449.00 ден
Магнетен елек за потпора на грбот достапен за само 599 ден. Магнетниот елек за потпора на грбот ви помага при
Затвори

Магнетен појас за врат

399.00 ден
Магнетниот појас за врат со вградени 5 магнети ќе ви помогне да се ослободите од вкочанетоста и болката во вратот.