Showing 1–20 of 26 results

Show sidebar
Затвори

SENCOR Фигаро за коса SHS 7603

919.00 ден
Боја: Црна/Виолетова Лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C Мала цевка со дијаметар 19мм
Затвори

SENCOR Фигаро за коса SHS 2001

749.00 ден
Боја: Црна/Виолетова 2 степени на температура 200 / 400 W Кукица за обесување Заштита од прегрејување Помагало за одложување Округла
Затвори

SENCOR Фигаро за коса SHS 7401WH

1,499.00 ден
2 температури Копче за ладен воздух Индикаторско светло 3 додатоци кои се менуваат Штипки за виткање (дијаметар 18 mm, работна
Затвори

SENCOR Миксер SHM 5203

1,499.00 ден
Рачен миксер Приклучна сила: 300 W Прекинувач со 5 позиции Прекинувач за турбо Одвојена типка за исфрлање на додатокот Маталките
Затвори

SENCOR Пегла за коса SHI 3100VT

1,599.00 ден
5 температури 150/170/190/220/230 ° C Титаниумска површина на металните плочки Тенок дизајн Должина на кабел 180 cm Дигитален дисплеј Време
Затвори

SENCOR Пегла за коса SHI 131

659.00 ден
Боја: Темно сива Апарат за рамнење на косата Погоден и за кратка коса Грејна плоча од керамика и турмалин Рамномерно
Затвори

SENCOR Пегла за коса SHI 110 BK

659.00 ден
Боја: Црна Лизгачки прекинувач со контролно светло 2 температури Брзо загревање Температурата од 140- 200°C 2 години гаранција
Затвори

SENCOR Фен SHD 108VT

1,149.00 ден
Боја: црна/виолетова 2 брзини,3 нивоа на температура Јонизатор-не дозволува оштетување,ја прави косата помазна и посјајна,отстранува електрицитет Вклучен е насочувач за
Затвори

Фен за коса

899.00 ден
Superior Technology Фен за коса Црн со сребрена линија 2400W 2 брзини 3 температури копче за ладен воздух концентратор DC
-30%
Затвори

Четка за сушење и фенирање на коса

999.00 ден 699.00 ден
Со електричната четка можете истовремено да ја сушите и обликувате косата. Вашата коса ќе има свиленкаст и природен сјај. Ќе
Sold out
Затвори

Четка за чистење и масажа на лице

399.00 ден
Длабоко исчистете ја и освежете ја кожата. Ја чисти кожата и нежно ги отстранува мртвите клетки. Доаѓа во сет со
Затвори

Фигаро Nova

599.00 ден
Со помош на ова фигаро можете сами да ја стилизирате косата и ќе имате прекрасни локни во секое време. Не
Затвори

Сет за нокти Salon Shaper

399.00 ден
Со пет прецизни изработени глави за нокти во еднa aлатка Ротација со голема брзина, доволно моќна за да ги исечете
-17%Sold out
Затвори

Електрична четка за исправување на коса

599.00 ден 499.00 ден
Едноставно ја исправа вашата коса за многу кратко време, додека ја чешлате. Комбинација од керамичка плочка на струја и четка
Sold out
Затвори

Depilatory Heater Konsung

599.00 ден
Едноставен за домашна употреба. Ги отстранува несаканите вланка на рацете, нозете, дланките, лактите, пазувите, бикини зона итн. Совршен е и
Затвори

Стегач за глужд

299.00 ден
Стегач за глужд наменет за третман при свиткување и истегнување на глуждот . Помага во спречување на повторни повреди. Помага
-24%
Затвори

NOVA 3 во 1 пегла, преса и фигаро

699.00 ден 529.00 ден
Доколку сакате права или навиткана коса за неколку минути тогаш ова е вистинското решение за вас. Со притискање на само
-13%
Затвори

Обликувач за веѓи

399.00 ден 349.00 ден
Создадете совршени, рамномерно обликувани веѓи за неколку секунди со обликувачот за веѓите! Само со шаблоните за веѓи и пудра во
-17%
Затвори

Pro Wax 100 Апарат за топење на восок + гратис восок

699.00 ден 579.00 ден
Pro Wax 100 Апаратот за топење на восок е одличен за приватна и професионална употреба, температурата на апаратот може да
NOVA Фен за коса 850W
Затвори

NOVA Фен за коса 850W

449.00 ден
Со компактниот фен кој е одличен за патувања можете да ја исушете вашата коса поефикасно каде и да сте. Има