Showing 1–40 of 69 results

Токи Воки BAOFENG BF 888 радио станици

2,099.00 ден
– 16 Меморирани фреквенции кои најчесто се користат во слободна-цивилна комуникација во опсег од 400-470MHz така да можат да се

Сет од 3 ластици за вежбање

599.00 ден
Ластици за затегнување на задникот и бутовите Погодни се за ефикасно тренирање на мускулите на бутовите,задникот и рацете. Гумирана внатрешност

Појас за слaбеење

399.00 ден
Појас за слабеење со патенти кој одговара на сечиј обем на половина. Идеален за намалување на вишокот на масни наслаги

Сет од 50 трослојни заштитни маски за еднократна употреба

349.00 ден
Заштитна хируршка трослојна маска за еднократна употреба. Маската за еднократна употреба е лесна за употреба, антиалергична и пријатна за кожата.

Сет од 10 заштитни маски KN95 со филтер

449.00 ден
KN95 e респираторна маска која ви овозможува висок степен на заштита и потполно се адаптира на лицето на корисникот со

Мултифункционален сет за вежбање – Resistance bands set

599.99 ден
Одличен мултифункционален сет за вежбање кој ќе придонесе за одржување на вашата форма, како и напредок и постигнување на врвни

SENCOR Радио SPT 207

3,329.00 ден
Преносен радио ресивер со CD Player и касета CD/CD-RW компатибилно Телескопска FM антена Дисплеј Преслучување и снимање на касета Стерео

CONTEC Безконтактен топломер TP500

2,599.00 ден
Прецизно мерење на температура со помош на инфрацрвен систем за детекција Брзо мерење на температура ≤ 1 секунда Лесен за
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Ламба со проектор Star Master

419.00 ден699.00 ден
Ламба проекторот е совршен за во детска, спална соба, декорација за празници, забави или секоја прилика што сакате да создадете
Купи на рати 180 денSelect options

One Power очила

349.00 ден499.00 ден
Иновативни очила за читање што автоматски се прилагодуваат на вашите потреби, без разлика дали читате одблизу, на средни растојанија или
Купи на рати 180 денSelect options

Vivax tablet TPC 705 Kids

3,499.00 ден
Vivax tablet TPC-705 Kids е таблет прилагоден за забава и едукација на најмладите. На таблетот е инсталирана Kids апликација ориентирана
Купи на рати 200 денПрочитај повеќе

Vivax CM-700TG кафемат

1,599.00 ден
Vivax CM-700TG кафемат наменет за филтер или турско кафе, со мала димензија и тежина што го олеснуваат ракувањето и поставувањето

Преносен полнач PowerBox (16800mAh) со гратис држач за мобилен

599.00 ден
Преносен полнач PowerBox (16800mAh) Дигитален преносен PowerBank со 3 USB излези кој служи како екстерна батерија за Вашиот смартфон. Ги
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Стегач за колено

449.00 ден
Изработен е од високо квалитетен материјал неопрен кој лесно се прилагодува и го поддржува зглобот на коленото. Квалитетниот материјал од

Маска против воздушно загадување

299.00 ден
Маската делува против смог, полен, прашина, аеро-загадување, автомобилски издувни гасови, PM2.5 честички кои вклучуваат согорувачки елементи, органски соединенија, метали итн.

Рачна машина за шиење

419.00 ден
Рачна машина за шиење е дефинитивно нешто што може да ви се најде за дома, за секоја пригога каде и

M3 смарт спортска нараквица

599.00 ден
Главни функции на M3 смарт спортската нараквица се часовник, поминато растојание, пресметување на потрошени калории, педометар, мерење на срцев ритам,
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Flame Heater – мини греалка

799.00 ден
Flame Heater греалката не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штеќер. Може да затопли простор до 20м2. Спецификации:

Дигитален преносен PowerBank

499.00 ден
Дигитален преносен PowerBank со 3 USB излези кој служи како екстерна батерија за Вашиот смартфон. Ги полни сите уреди кои

8.5″ LCD таблет за пишување

419.00 ден
Користењето на таблетот за пишување секојдневно може да ви заштеди многу хартија. Има копче со кое може да избришете се

WONDERARMS фитнес справата

599.00 ден
Со помош на оваа иновативна справа со леснотија ќе ги затегнете и раздвижите бицепс и трицепс мусклуите на рацете, рамењата,

Royal Posture – магнетeн појас за грб

549.00 ден
Појасот е наменет за да го држи вашето тело исправено и да ги спречи несаканите искривувања на рбетниот столб, како
Купи на рати 180 денSelect options

Шише за пиење вода за миленичиња

349.00 ден
Доколку имате миленик куче на кого му е потребна прошетка како и физичка активност. Исто така потребно му е да
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Нинтендо

999.00 ден
Ова е производот кој ќе ве врати во вашето детство со 620 игри. Во пакетот е вклучено: Нинтендо Конзола со

Пенкало за гравирање

299.00 ден
Mожете да ги гравирате сите ваши важни предмети. Заштедете пари време и бидете креативни и уживајтe. Пенкалото за гравирање ви

Метален држач на телевизор

599.00 ден
Металниот држач за телевизор има неколку предности во однос на повеќето тенки држачи. Има посилен механизам за навалување за да
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Nicer Dicer Quick – Рачен сечко

599.00 ден
Nicer Dicer Quick е мал и компактен сечко кој лесно се држи во рака и многу лесен за употреба. Многу
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

E-Table – масичка за лаптоп

799.00 ден
Сакате удобност додека гледате некој филм со вечера, додека појадувате, додека работите со филџан кафе, тогаш E-Table е прав погодок

Мини USB вентилатор

Мини USB вентилаторот е ултра-тивок вентилатор кој го прави совршен за во канцеларија, дома, библиотека, студентрски дом. Од него добивате

Big Vision – Очила за зголемување

449.00 ден
Big Vision наочарите кои зголемуваат моќност на гледање до 160%. Потреба при секоја детална работа, хоби или читање. Имаат висок
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

2 во 1 Масажер перница за патување

499.00 ден
Мазнa перница со вграден масажер покриена со 100% полиестер, која е супер мека и ви обезбедува врвен комфор. Дизајнот во

Преносен фрижидер за ладење и греење

1,599.00 ден
Преносливиот фрижидер е идаелeн за секој автомобил и за секоја пригода. Изладете ги вашите пијалоци летоска или користете го во

Електрична машинка за полнење цигари

899.00 ден
Совршено и прецизно полнење на цигара за само неколку секунди. Копчиња за различна брзина на полнење. Во пакетот е вклучена

LED соларни дискови

899.00 ден
LED соларните дискови се многу едноставни за користење,и не бараат никакви батерии, електрична енергија или други посебни инсталации. Акумулираат и

Магична шолја за кафе

399.00 ден
Лесно се одржува и чисти, заштедува време и енергија, како за подготовка така и за миење на шолјата. Матријалот на

Безжична Bluetooth слушалка за мобилен

449.00 ден
Отсега можете слободно да зборувате без да ви се здрви раката од држење на вашиот мобилен телефон? Ослободете ги рацете

NOVA Фен за коса 850W

449.00 ден
Со компактниот фен кој е одличен за патувања можете да ја исушете вашата коса поефикасно каде и да сте. Има

NOVA Фен за коса

549.00 ден
Одличниот модел на фен за коса од брендот NOVA сега достапен и кај нас. – Моќност: 1500W – Број на

Relax &tone – масажер

749.00 ден
-Лесно за употреба – 5 глави за различни масажи -заштита при случаен контакт со косаМасажерот ги намалува вашите проблеми со:

Power Bank MI 10400mAh-преносна батерија

PowerBank MI 10400mAh преносна батерија. Брзо полнење и голем квалитет Издржлива и можна батерија која може да се користи во
Купи на рати 180 денSelect options