Showing 1–20 of 62 results

Show sidebar
Затвори

CONTEC Безконтактен топломер TP500

2,599.00 ден
Прецизно мерење на температура со помош на инфрацрвен систем за детекција Брзо мерење на температура ≤ 1 секунда Лесен за
-31%
Затвори

Ламба со проектор Star Master

699.00 ден 479.00 ден
Ламба проекторот е совршен за во детска, спална соба, декорација за празници, забави или секоја прилика што сакате да создадете
Затвори

One Power очила

399.00 ден699.00 ден
Иновативни очила за читање што автоматски се прилагодуваат на вашите потреби, без разлика дали читате одблизу, на средни растојанија или
Sold out
Затвори

Vivax tablet TPC 705 Kids

3,499.00 ден
Vivax tablet TPC-705 Kids е таблет прилагоден за забава и едукација на најмладите. На таблетот е инсталирана Kids апликација ориентирана
Затвори

Vivax CM-700TG кафемат

1,599.00 ден
Vivax CM-700TG кафемат наменет за филтер или турско кафе, со мала димензија и тежина што го олеснуваат ракувањето и поставувањето
Sold out
Затвори

Преносен полнач PowerBox (16800mAh) со гратис држач за мобилен

599.00 ден
Преносен полнач PowerBox (16800mAh) Дигитален преносен PowerBank со 3 USB излези кој служи како екстерна батерија за Вашиот смартфон. Ги
Затвори

Стегач за колено

449.00 ден
Изработен е од високо квалитетен материјал неопрен кој лесно се прилагодува и го поддржува зглобот на коленото. Квалитетниот материјал од
Затвори

Маска против воздушно загадување

299.00 ден
Маската делува против смог, полен, прашина, аеро-загадување, автомобилски издувни гасови, PM2.5 честички кои вклучуваат согорувачки елементи, органски соединенија, метали итн.
-20%
Затвори

Рачна машина за шиење

499.00 ден 399.00 ден
Рачна машина за шиење е дефинитивно нешто што може да ви се најде за дома, за секоја пригога каде и
Затвори

M3 смарт спортска нараквица

699.00 ден
Главни функции на M3 смарт спортската нараквица се часовник, поминато растојание, пресметување на потрошени калории, педометар, мерење на срцев ритам,
-17%
Затвори

Flame Heater – мини греалка

1,199.00 ден 999.00 ден
Flame Heater греалката не зафаќа воопшто простор и се вклучува директно во штеќер. Може да затопли простор до 20м2. Спецификации:
-50%
Затвори

Дигитален преносен PowerBank

999.00 ден 499.00 ден
Дигитален преносен PowerBank со 3 USB излези кој служи како екстерна батерија за Вашиот смартфон. Ги полни сите уреди кои
-48%
Затвори

8.5″ LCD таблет за пишување

899.00 ден 469.00 ден
Користењето на таблетот за пишување секојдневно може да ви заштеди многу хартија. Има копче со кое може да избришете се
-50%
Затвори

WONDERARMS фитнес справата

1,199.00 ден 599.00 ден
Со помош на оваа иновативна справа со леснотија ќе ги затегнете и раздвижите бицепс и трицепс мусклуите на рацете, рамењата,
-45%
Затвори

Royal Posture – магнетeн појас за грб

999.00 ден 549.00 ден
Појасот е наменет за да го држи вашето тело исправено и да ги спречи несаканите искривувања на рбетниот столб, како
-30%Sold out
Затвори

Шише за пиење вода за миленичиња

499.00 ден 349.00 ден
Доколку имате миленик куче на кого му е потребна прошетка како и физичка активност. Исто така потребно му е да
-27%Sold out
Затвори

Нинтендо

1,499.00 ден 1,099.00 ден
Ова е производот кој ќе ве врати во вашето детство со 620 игри. Во пакетот е вклучено: Нинтендо Конзола со
-46%
Затвори

Пенкало за гравирање

549.00 ден 299.00 ден
Mожете да ги гравирате сите ваши важни предмети. Заштедете пари време и бидете креативни и уживајтe. Пенкалото за гравирање ви
Затвори

Метален држач на телевизор

599.00 ден
Металниот држач за телевизор има неколку предности во однос на повеќето тенки држачи. Има посилен механизам за навалување за да
Sold out
Затвори

Nicer Dicer Quick – Рачен сечко

599.00 ден
Nicer Dicer Quick е мал и компактен сечко кој лесно се држи во рака и многу лесен за употреба. Многу