Showing 1–40 of 61 results

Безжични слушалки P47

699.00 ден 599.00 ден
Вграден Bluetooth за лесна конекција со bt уред Лесни за управување, со копчиња за контрола на волумен и менување на

JBL Everest JB950 безжични слушалки

799.00 ден 699.00 ден
JBL JB950 обезбедува стабилен квалитет на звукот и извонреден бас. Овие слушалки може да се користи за слушање на музика

Електрична четка за заби

599.00 ден 399.00 ден
Електричната четка за заби има помала глава и е многу полесно да допре до местата на кои може да се

Блутут слушалка

449.00 ден
Блутут слушалка која ви нуди целосна безжична слобода. Дизајнирана е во минималистички стил што ви овозможува комотно искуство додека ја

Mp3 Led магична топка

999.00 ден 799.00 ден
Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова Функција: MP3 и USB и Bluetooth

LED сијалица со Bluetooth

699.00 ден 449.00 ден
Сијалицијата има вграден стерео звучник. Можете да ја  поврзете со Вашиот телефон или таблет со Bluetooth и да ја слушате

Безжичен кароке звучник

619.00 ден
Моќност: 5W Времетраење на батерија 3-4часа Полнење на батерија 2-3 часа Димензии: 15 x9,3 x22,5 cm Bluetooth, Usb, AUX, Micro

Sup Game Box конзолата со 400 вградени игри

799.00 ден
Конзолата има вградена литиумска батерија. До 6 часа континуирана игра. Можете да ја поврзувате со вашиот телевизор, како и компјутерски

Bluetooth Smart Watch

1,449.00 ден
Совршен дизајн, водоотпорен и отпорен на удари. Не е само спортски часовник, туку вистински smart watch со податочни мултифункции за
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Sup Game Box конзолата со 400 вградени игри

999.00 ден
Sup Game Box конзолата со 400 вградени игри + гратис уште еден џоистик Конзолата има вградена литиумска батерија. До 6

Bluetooth Tracker “iTag”

399.00 ден
Bluetooth Tracker “iTag” е дел од најновата технологија со ниска моќност, преку употреба на “itracing” софтвер, мобилни телефони и други

Преносен водоотпорен звучник

1,099.00 ден
Водоотпорен звучник со моќност од 15W. Безжичен и лесно преносен, одличен за вашиот дом, тераса или патување. Овозможува неверојатни 12
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Сигурносен ранец + QUANTUM Power Bank 2200mAh

1,399.00 ден
Секојдневно се случуваат голем број на кражби на паричници, како и разни работи кои се наоѓаат во ранците. Со овој

Телевизор Vivax TV-50UHD122T2S2SM

17,999.00 ден
Дијагонала: 50″ / 127 cm Светлина [cd / m2]: 270 Контраст: 4000: 1 Видлив агол (час.) [°]: 178 Видлив агол

Телевизор Vivax LED TV-32LE140T2S2SM

7,999.00 ден
Дијагонала: 32 “/ 80 см Светлина [cd / м2]: 225 Контраст: 3000: 1 Видлив агол (час.) [°]: 178 Видлив агол

Телевизор Vivax TV-40LE112T2S2

9,999.00 ден
Дијагонала: 40 “/ 100 см Светлина [cd / m2]: 240 Контраст: 4000: 1 Видлив агол (час.) [°]: 178 Видлив агол

Телевизор ST-43RE7400, 43″ (109cm)

12,499.00 ден
43″ (109cm) Android SMART FullHD LED TV Superior Technology Frameless DVB-T/T2/DVB-C CVTE 5510 DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core
Купи на рати 730 денПрочитај повеќе

Телевизор ST-40RE6700, 40” (102cm)

10,999.00 ден
40” (102cm) Android SMART FullHD LED TV Superior Technology DVB-T/T2/DVB-C CVTE 5510 DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core @1.3GHz
Купи на рати 650 денПрочитај повеќе

Телевизор ST-40RE5300, 40″ (102cm)

9,499.00 ден
40″ (102cm) Full HD LED TV Superior Technology DVB-T/T2/DVB-C CVTE 3663 USB port with PVR (Power Video Recording) Coaxial out
Купи на рати 560 денПрочитај повеќе

Телевизор ST-32RE4700, 32″ (82cm)

7,499.00 ден
32″ (82cm) Android SMART LED TV Superior Technology HD Ready DVB-T/T2/DVB-C CVTE 5510 DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core
Купи на рати 440 денПрочитај повеќе

Телевизор ST-32RE4300, 32″ (82cm)

5,999.00 ден
32″ (82cm) HD Ready LED TV Superior Technology DVB-T/T2/DVB-C CVTE 3663 USB port with PVR (Power Video Recording) Coaxial out
Купи на рати 350 денПрочитај повеќе

Караоке микрофон со вграден Hi Fi звучник

799.00 ден 549.00 ден
Караоке микрофон со звучник и Bluetooth – електронски уред за забава за деца и возрасни Монжост за подесување на: Treble,

M4 смарт спортска нараквица

599.00 ден
Капацитет на батеријата: 90 mAh Работното време достигнува 7 ~ 10 дена Време на полнење: околу 3H Резолуција: 240RGB *

Haier BREEZE AS35S2SF2FA-CL/1U35S2SM1FA WiFi, ИНВЕРТЕР Клима

32,999.00 ден
ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени Вграден WiFi Скриен Дисплеј 5 години гаранција на компресор

ST TAC-18INV32 SIBERIA, 18000 BTU ИНВЕРТЕР

29,999.00 ден
Superior Technology 18000 BTU ИНВЕРТЕР Климатизер компресор SANYO Ладење 5.13KW и Греење 5.23KW Скриен Дисплеј SEER за ладење 6.3 SCOP

Midea MB-12N8D0-I / MB-12N8D0-O, MISSION FullDC QUATTRO

28,999.00 ден
MISSION FullDC QUATTRO ИНВЕРТЕР SMART WIFI Клима уред СО ДВОЕН ГРЕАЧ НА КУЌИШТЕ И НА КОМПРЕСОР 12000BTU 3500W на ладење

Haier TIDE GREEN AS35TAMHRA/1U35YEMFRA, ИНВЕРТЕР

22,499.00 ден
ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени Бела Боја на внатрешната единица Тивок режим на работа

ST GAC-18SOO,18000 BTU ON/OFF Климатизер

19,999.00 ден
Superior Technology 18000 BTU ON/OFF Климатизер Ладење 5.2KW и Греење 5.33KW Скриен Дисплеј LANDA КОМПРЕСОР EER за ладење 3.21 COP

ST TAC-12SOO,12000 BTU ON/OFF Климатизер

13,999.00 ден
ST TAC-12SOO Superior Technology 12000 BTU ON/OFF Климатизер Ладење 3.53KW и Греење 3.66KW Скриен Дисплеј EER за ладење 3.21 COP

ST GAC-12SOO, 12000 BTU ON/OFF Климатизер

12,999.00 ден
Superior Technology 12000 BTU ON/OFF Климатизер Ладење 3.25KW и Греење 3.40KW Скриен Дисплеј LANDA КОМПРЕСОР EER за ладење 3.21 COP

ST PAC-J09W Портабл клима уред ПИНГВИН

13,499.00 ден
Superior Technology Портабл клима уред ПИНГВИН 9000BTU Бела боја Одвлажнување 24л на ден ЛЦД Дисплеј Ладење Тајмер Sleep mode Самоиспарувачки

Електричен тротинет NEUTRON N3 WHITE со гратис M3 смарт спортска нараквица

25,999.00 ден
– 10″ тркала – Мотор: 350W, – Носивост: 100 kg – Брзина: 25 km/h, – Домет: 20 – 28 km,

Електричен тротинет NEUTRON N3 RED со гратис M3 смарт спортска нараквиц

25,999.00 ден
– 10″ тркала – Мотор: 350W, – Носивост: 100 kg – Брзина: 25 km/h, – Домет: 20 – 28 km,

Електричен тротинет NEUTRON N3 DARK GREY со гратис M3 смарт спортска нараквица

25,999.00 ден
– 10″ тркала – Мотор: 350W, – Носивост: 100 kg – Брзина: 25 km/h, – Домет: 20 – 28 km,

Електричен тротинет NEUTRON N2 PLUS со гратис M3 смарт спортска нараквица

29,999.00 ден
– 10″ тркала – Мотор: 350W, – Носивост: 100 kg – Брзина: 25 km/h, – Домет: 20 – 28 km,

Електричен тротинет NEUTRON N1 со гратис M3 смарт спортска нараквица

22,999.00 ден
– 8″ тркалa – Мотор: 250 W – Носивост: 120 kg – Брзина: 25 km/h – Домет: 18 – 22

ST-50NE6700

15,999.00 ден
ST-50NE6700  50″ (127cm) Android SMART FullHD LED TV  Superior Technology  DVB-T/DVB-C  CVTE 5510  DUAL CORE Processor Cortex A7 x2 core
Купи на рати 940 денПрочитај повеќе

Philips 32PFS5823

13,499.00 ден
PHILIPS 32PFS5823  32″ (82cm) SMART FullHD LED TV  Resolution 1.920 x 1.080  PPI 500  Pixel Plus HD  Philips app gallery
Купи на рати 790 денПрочитај повеќе

Philips 32PHS4504

10,999.00 ден
PHILIPS 32PHS4504  32″ (82cm) Ultra Slim LED TV  Resolution 1.366 x 768 HD Ready  Pixel Plus HD  200PPI  tuner DVB-T/C/T2/T2-HD/S/S2
Купи на рати 650 денПрочитај повеќе

Quantum преносен полнач (powerbank) 1+1

499.00 ден
Quantum преносен полнач (powerbank) 2200mah. Малиот и компактен Quantum преносен полнач (powerbank) можете да го носите насекаде со вас и