Showing all 30 results

Бебешка торба–кревет

1,399.00 ден
Мутифункионална и многу практична кревет-торба за бебиња. Се монтира за некоку секунди. Има многу прегради за носење на сите потребни

Метро за мерење на висина Kikka Boo – Love Rome

749.00 ден
Шифра: 55490 – црвена 55494 – плава • Фамилијата Kikka Boo – Love Rome играчки за бебиња се забавни, слатки
Купи на рати 180 денSelect options

Вртелешка за креветче со проектор – Ouls Kikka Boo

1,699.00 ден
Музичка вртелешка за на креветче од Kikka Boo која делува доста стимулирачки и смирувачко на вашето бебе. Со самата игра
Купи на рати 180 денSelect options

Термос за две шишиња – Kikka Boo

499.00 ден
Шифра: 550299 – розева 550300 – зелена 550301 – плава • Термос кој нуди практично закопчување и затворање со патент.
Купи на рати 180 денSelect options

Ергономско перниче со мемори пена Bear Kikka boo

699.00 ден
Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата, со јадро направено од вискоеластична мемори пена која нуди идеална поддршка
Купи на рати 180 денSelect options

Ранец Kikka Boo – Ava

749.00 ден
• Ранец за додатоци за бебиња со компактен и лесен дизајн. • Широк главен џеб за лесен пристап. • 1
Купи на рати 180 денSelect options

Термос за едно шише – Kikka Boo

399.00 ден
Шифра: 550296 – розева 550297 – зелена 550298 – плава • Термос кој нуди практично закопчување и затворање со патент.
Купи на рати 180 денSelect options

Ранец Kikka Boo – Caira

1,849.00 ден
• Мултифункционален ранец за додатоци за бебиња. • Лесно се закачува на рачката на количката. • Подлога за пресоблекување •
Купи на рати 180 денSelect options

Ранец Kikka Boo – Ivy

1,649.00 ден
• Мултифункционална торба за додатоци за бебиња; • Вклучено подлога за пресоблекување. • Лесно се закачува на рачката на количката.
Купи на рати 180 денSelect options

Торбица Kikka Boo – UNI

1,399.00 ден
• Се трансформира во подлога за пресоблекување • Mек и квалитетен материјал. • Копчиња на рачките со кои лесно се
Купи на рати 180 денSelect options

Бебифон Kikka Boo – Foster

3,599.00 ден
Шифра: 550093 • LCD екран. • Технологија FHSS. • Опсег на отворено 270-300м. • Опсег во затворен простор 30-50м. •

Бебифон Kikka Boo – Echo

2,199.00 ден
Шифра: 550084 • Бебифон Echo 2.4 GHz. • Технологија FHSS. • Опсег на отворено 270-300м. • Опсег во затворен простор

Камера безжична Kikka boo – 24/7

2,899.00 ден
Шифра: 550054 • Wi-Fi видео-монитор за бебиња 24/7. • Пренос во живо преку телефон или таблет iOS/ Android,користејќи ја апликацијата

Грејач 3 во 1 Warmy Kikka Boo

1,699.00 ден
Шифра: 550100 • Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, за потребите на мајката. • Функција за

Стерилизатор со сушење Twill Kikka Boo

3,999.00 ден
Шифра: 550098 – розева 550099 – зелена • Производ изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, проектиран за потребите на
Купи на рати 230 денSelect options

Детски сет за маникир Bear Kikka Boo

599.00 ден
Шифра: 550088 – розева 550089 – зелена 550090 – сина • Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува
Купи на рати 180 денSelect options

Сет за нега во несесер – Kikka Boo

1,199.00 ден
Шифра: 550388 • Сет за нега на бебе од 8 парчиња кој го нуди она што му е потребно на
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Столче за капење Kikka Boo Hipo

1,299.00 ден
Шифра: 550056 – сино 550057 – розево • Столчето е наменето за деца од 7-16 месеци може да поднесе тежина
Купи на рати 180 денSelect options

Мрежа за количка – Kikka Boo

419.00 ден
Шифра: 55535 • Лесно се монтира во сите позиции на количката во седечка и во лежечка положба. Идеална за сите

Ракавица глодалка Kikka Boo

449.00 ден
Шифра: 550400 – розева 550401 – зелена 550402 – плава • Комплет за бебиња, направен од водоотпорен материјал, кој обезбедува
Купи на рати 180 денSelect options

Лигавче силиконско Kikka Boo

419.00 ден
Шифра: 550381 – жолто 550382 – плаво 550383 – зелено 550381 – розево • Практично силиконско лигавче со џебче за
Купи на рати 180 денSelect options

Сталажа за сушење шишиња Kikka Boo – Tulip

499.00 ден
Шифра: 550372 – розева 550373 – сива 550374 – зелена • Идеален сталак за сушење шишиња, чаши, вентили, делови од
Купи на рати 180 денSelect options

Сет четка и чешел со природно влакно – Kikka Boo

419.00 ден
Шифра: 550269 – розева 550270 – зелена 550271 – плава • Комплет чешел и четка, погоден за дневна нега за
Купи на рати 180 денSelect options

Сталажа за сушење шишиња

699.00 ден
Шифра: 550222 – беж 550225 – зелена • Идеален сталак за сушење шишиња, чаши, вентили, делови од пумпа и многу
Купи на рати 180 денSelect options

Перниче ергономско со мемори пена зајаче

699.00 ден
• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на зајаче. • Со мемори пена. • Навлака

Перниче ергономско со мемори пена облак

699.00 ден
• Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на облак. • Со мемори пена. • Навлака

Перниче ергономско со мемори пена срце

699.00 ден
550253 сиво 550254 бело 550255 беж 550256 минт Eргономско перниче за правилно оформување на главата на бебињата во облик на
Купи на рати 180 денSelect options

Анатомско корито хипо

1,599.00 ден
Шифра: 550031 сино 550032 беж • Кадичка Kikka Boo со испуст, идеално осмислена и направена да го олесни капењето на
Купи на рати 180 денSelect options

Нокшир нелизгачки хипо

699.00 ден
Шифра: 550027 – сина 550029 – зелена 550030 – крем Нокширчето е за 18 + месечна возраст. Димензии на нокшир:
Купи на рати 180 денSelect options

Адаптер за вц шолја хипо

559.00 ден
Шифра: 50004 Универзален адаптер за WC шоља Димензии на адаптер: 40x29x12cm