Showing 1–40 of 414 results

Бамбус ролетни

499.00 ден1,299.00 ден
Купи на рати 180 денSelect options

Метална тенда на расклопување 2х2м

2,899.00 ден
Димензии: 2х2
Купи на рати 180 денSelect options

Метална тенда на расклопување 3х3м

3,599.00 ден
Димензии: 3х3
Купи на рати 210 денSelect options

Вентилатор FS 30

1,299.00 ден
Моќност 35w Напон 220-240V~50Hz 3 брзини Ротација 180C Состав: метал, пластика, гума Шифра 177565

Вентилатор FS 40

1,399.00 ден
Моќност 45w Напон 220-240V~50Hz 3 брзини Ротација 180C Состав: метал, пластика, гума Шифра 177566

Подвижна клима – Разладувач на воздух FKL-JH20

3,999.00 ден
Моќност 80w Напон 220-240V~50Hz 3 брзини Резервоар за вода 4л Состав: метал, пластика, гума Шифра 177563

Air Cooler FKL-JH12R

5,999.00 ден
FKL-JH12R Моќност 80w 3 брзини Тајмер Усмерувач на воздух Далечинско оправување Резервоар за вода 7л Лед екран Состав: метал, пластика,

Tons Garden 9542 Сет клупи и маса на расклопување

7,399.00 ден
Димензии: Маса: 200 x 80 x 76 cm Клупа: 200 x 25 x 45 cm

Tons Garden 9543 Сет клупи и маса на расклопување

9,499.00 ден
Димензии: Маса: 200 x 80 x 76 cm Клупа: 200 x 25 x 45 cm

Сет маса со столици Madura бел

3,499.00 ден
Шифра: 162796 Димензии на маса: 60 x 45 x 45 cm Димензии на стол: 44 х 48 х 80 cm

Сет маса со столици Madura црн

3,499.00 ден
Шифра: 180508 Димензии на маса: 60 x 45 x 45 cm Димензии на стол: 44 х 48 х 80 cm

Сет маса со столици Akita бел

4,999.00 ден
Шифра: 176616 Во сетот се вкучени: маса х 1, стол х 2 Димензии на маса: 59 x 47 x 40

Сет маса со столици Tree бел

5,499.00 ден
Шифра: 176617 Во сетот се вкучени: маса х 1, стол х 2 Димензии на маса: 53 x 53 x 40

Стол на расклопување 7739

2,199.00 ден
Димезии: 87х 61х 52cm

Столче хамок 9074

1,799.00 ден
Димензии: Ширина: 100 см Должина: 130 см

Нишалка 9071

1,099.00 ден
Димензии: Ширина: 80 см Должина: 200 см

Нишалка 9072

1,099.00 ден
Димензии: Ширина: 80 см Должина: 200 см Боја: плаво/ зелена

Air Cooler Blu Breeze

999.00 ден
Компактен и пренослив уред што ќе троши малку енергија. Доволно е мал за да се смести на која било површина

Arctic Air Ultra уред за ладење, навлажнување и прочистување на воздухот

699.00 ден
Arctic Air е едноставен за употреба и супер-тивок разладувач кој го лади воздухот во секоја просторија во вашиот дом. Има
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Нишалка Tons Garden

5,399.00 ден
Нишалка тросед со тежина од 14 kg Носивост: 180 кг Должина: 170 см Ширина: 110 см Висина: 153 см Шифра
Купи на рати 320 денSelect options

Dynamic подвижна клима 7392

4,599.00 ден
Напон: 220-240V 50Hz Моќност: 60W Проток на воздух 25м кубни/мин Капацитет на сад за вода: 10л Потрошувачка на вода: 300
Купи на рати 270 денПрочитај повеќе

Dynamic подвижна клима 7391

3,399.00 ден
Напон: 220-240V 50Hz Моќност: 60W Брзини на вентилаторот: 3(ниска,средна и висока) Oсцилирачки перки со 3 брзини Преграда за вода: 3.5л
Купи на рати 200 денПрочитај повеќе

Базен Bestway 3.66m x 76cm

5,999.00 ден
Димензии: 3.66m x 76cm Производител: Bestway Идеален за одлична забава во текот на летото. Одличен за вашиот двор или градина.

Детски базен Bestway 1.83m x 51cm

1,999.00 ден
Димензии: 1.83m x 51cm Производител: Bestway Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.68m x 46cm

1,499.00 ден
Димензии: 1.68m x 46cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.47m x 33cm

1,099.00 ден
Димензии: 1.47m x 33cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Детски базен Intex 1.14m x 25cm

949.00 ден
Димензии: 1.14m x 25cm Производител: Intex Идеален за одлична забава во текот на летото со вашето дете. Одличен за вашиот

Фигура 3Д гумена

399.00 ден
• Гумена фигура со која што ви е загарантирана забавата на вашите дечиња. • Делфин, тигар или дино нека избере
Купи на рати 180 денSelect options

Базен виножито тобоган

4,549.00 ден
Шифра: 3057453 • Децата сакаат да играат, тие може да уживаат со часови во тоа. • Прекрасен базен на надувување за

Базен дино тобоган

3,549.00 ден
Шифра: 3057444 • Децата сакаат да играат, тие може да уживаат со часови во тоа. • Прекрасен базен на надувување кој

Базен 114cmX25cm

699.00 ден
• Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за вас и вашите најмили за

Гума дубак со покрив жаба

599.00 ден
Шифра: 3056584 • Без разлика дали сте на бела песочна плажа или во вашиот базен во градината, овие базенти се одлични

Гума дубак со покрив

549.00 ден
Шифра: 3056581 • Чувајте го вашето дете заштитено од сонце со овој детски чамец. Дизајниран е со намена да го заштити

Замок за играње Ројал

1,349.00 ден
Шифра: 3045642 • Децата сакаат да играат, тие може да уживаат со часови во тоа. • Замок изработен од ПВЦ материјал,

Филтер пумпа 604

2,449.00 ден
Шифра: 3028604 • Пумпа која е неопходна за сопствениците на базени да ја одржуваат водата во базенот чиста во текот на

Детски базен 147cm

849.00 ден
Шифра: 3058439 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Базен сет со пумпа 396cmX84cm

9,999.00 ден
Шифра: 3028142 • Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за
Купи на рати 590 денПрочитај повеќе

Детски базен 168 cm

949.00 ден
Шифра: 3058446 • Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Базен 366cmX76cm

6,999.00 ден
Шифра: 3028130 • Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за
Купи на рати 410 денПрочитај повеќе

Гума дубак/ чамец

399.00 ден
Лесно се надувуваат, практични, во пријатни и забавни бои. Димензии на производ: Шифра: 3059380-1 Риба: 132×94 cm. Шифра: 3059380-3 Авион:
Купи на рати 180 денSelect options