Showing 1–40 of 293 results

Универзален клуч 48 во 1

699.00 ден
Tiger Wrench уникатно дизајнирана алатка што комбинира 48 алатки во едно и ја прави секоја поправка брза и лесна. Ротирачки

Чистач co пена за повеќенаменскa употреба

399.00 ден
Брзо и лесно обезбедува хигиена во воздухот во вашиот автомобил или дом. Ги елиминира непријатните миризби и не предизвикува алергиски

Дигитална лажица за мерење

499.00 ден
Направена е од безбеден материјал. Идеална за мерење на мали количини, за додатоци во исхраната, храна за бебиња и готвење.

Led ламба во форма на месечина

799.00 ден 649.00 ден
Led ламбата во форма на месечина е амбинтално светло за секој дом. Погодна за украсување на просторијата, користете ја како

Рачен блендер 4 во 1

1,399.00 ден 1,299.00 ден
Тивок и моќен мотор Ергономска рачка лесна за користење 2 брзини Одвојување на основата за лесно чистење Моќност 300w Производот

Електрична кујнска вага

499.00 ден 399.00 ден
Направен е од високо квалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно користење. Прекрасен изглед, специјален површински третман. Oдличен за употреба Широк

Сет за готвење од 13 делови

1,599.00 ден 1,199.00 ден
Тава за пржење од 22cm Тенџере од 22cm Тенџере од 18cm Тава за сос од 16cm +3 капаци + 6

Рачен миксер Scarlett

999.00 ден 699.00 ден
Рачениот миксер Scarlett има 7 брзини и 2 пара мешалки: едните се за брашно, а другите за промешување на други

Мелница Nima

999.00 ден 799.00 ден
Мултифункционална мелница за: кафе, јаткасти плодови, шеќер, зачини итн. Капацитет: 50 – 100g Моќност: 150W Лесна и едноставна употреба Капакот

Аголна полица организер

1,299.00 ден 1,099.00 ден
Едноставен дизајн кој овозможува заштеда на простор во вашиот дом Оваа полица има прилагодлива должина од 100 до 260 см

Mp3 Led магична топка

999.00 ден 799.00 ден
Боја на светлината: црвена / зелена / сина / жолта / бела / виолетова Функција: MP3 и USB и Bluetooth

Проектор-снеглуки

1,599.00 ден 1,299.00 ден
Снеглуките ќе Ви приредат романтична и пријатна атмосфера. Проекторот има далечински управувач. Широкиот агол обезбедува поголема површина на покривање. Водоотпорен

Новогодишен проектор со 12 различни слајда за проекција

1,399.00 ден 999.00 ден
Изберете од 6 божиќни слајда, 2 слајда за Ноќта на вештерките или 4 празнични слајда Има 2 брзини, брзо или

Рачна преса за цедење на овошје

1,699.00 ден 1,199.00 ден
Исцедете сок од портокали, лимони, лимета или цитруси брзо и ефикасено. Ваквиот начин на цедење овозможува зачувување на корисните својства
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Организер за над машина за перење

1,399.00 ден 1,199.00 ден
Материјал: Нерѓосувачки челик Овозможува максимално искористување на просторот

Монтажна двојна закачалка за алишта

999.00 ден 799.00 ден
Мултифункционалната закачалка за облека е тука за да заштедите простор во Вашите плакари која има компактна големина и е лесна

Ламба Star Master со bluetooth

899.00 ден 769.00 ден
Ламбата може да се поврзе со bluetooth и Вашите деца да ја слушаат омилената музика. Одлична за во детска соба

Ламба Star Master Gizmos

349.00 ден499.00 ден
Ламба проекторот е совршен за во детска, спална соба, декорација за празници, забави или секоја прилика што сакате да создадете
Купи на рати 180 денSelect options

Антибактериски UV стерилизатор за диспанзер за паста за заби со држач за четки

1,099.00 ден 899.00 ден
Антибактериски, автоматски диспанзер за паста за заби со држач за четки кој го активирате за да започне процесот на стерилизација

Дигитален апарат за мерење на притисок

1,599.00 ден 1,349.00 ден
Апаратот работи на струја. но и на батерии, има вклучено USB кабелче во пакувањето. Со мерење на надлактица апаратот ги

Безконтактен инфраред топломер

1,299.00 ден 999.00 ден
Практичен за употреба Автоматски сензор се активира на темепература +37.5° со трепкање на дисплејот Ппогоден за мерење на температурата кај

Дигитален апарат за мерење на крвен притисок и пулс на срце

1,399.00 ден 999.00 ден
Во секој момент можете да ги следите промените на вашиот крвен притисок, како и на вашиот пулс. Модерен и прилагодлив
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Преносен уред за дезинфекција

1,599.00 ден 619.00 ден
Со моќта на ултравиолетовата светлина можете лесно да ги стерилизирате предметите и површините за само неколку секунди. Насочете го уредот

Миксер FABBYGO LSM-580

1,190.00 ден
Шифра: 200527 Моќност: 350 w 5 брзини Нето тежина на производ: 0.875 kg Бруто тежина на производ: 1.004 kg Материјал:

Електрично ѓезве бело FABBYGO FB-303A

999.00 ден
Моќност: 650 w Ротација: 360 C ON / OFF копче Нето тежина на производ: 0.500 kg 1 година гаранција

Електрично ѓезве FABBYGO INOKS RD220A

1,199.00 ден
Моќност: 800 w Ротација: 360 C ON / OFF копче Нето тежина на производ: 0.535 kg 1 година гаранција

Шејкер бел FABBYGO SB-102

1,099.00 ден
Моќност: 100 w 2 брзини Пластична чаша 450 ml. Нето тежина на производ: 0.916 kg Бруто тежина на производ: 1.1

Тостер FABBYGO ХЅ-808

849.00 ден
Моќност: 750 w Нелепливи плочи Индикаторска ламба Материјал: метал, пластика, стакло, гума 1 година гаранција

Термо бокал AKD-18

849.00 ден
Моќност: 1800 w Капацитет : 1,8 л. Материјал: метал, пластика, гума Автоматско исклучување 1 година гаранција

Тостер FABBYGO ХЅ-809

899.00 ден
Шифра: 167019 Моќност: 750 w Нелепливи плочи Индикаторска ламба Материјал: метал, пластика, стакло,гума 1 година гаранција
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Шејкер инокс FABBYGO SB-102C

1,290.00 ден
Шифра: 200526 Моќност: 100 w 2 брзини Пластична чаша 450 ml Нето тежина на производ: 0.917 kg Бруто тежина на
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Термо бокал AL-180GA

999.00 ден
Моќност: 1800 w Капацитет : 1,8 л. Материјал: метал, пластика, гума Автоматско исклучување

Миксер со постоље FABBYGO LSM-580W

1,790.00 ден
Шифра: 200528 Моќност: 350 w 5 брзини Димензии: Нето тежина на производ: 1.662 kg Бруто тежина на производ: 1.987 kg

Термо бокал GLB-CL 308

1,199.00 ден
Моќност: 1500 w Капацитет : 1,8 л. Материјал: стакло, метал, пластика, гума Автоматско исклучување

Правосмукалка FABBYGO VES-298

3,490.00 ден
Моќност 2600w Капацитет 3,5л Должина на кабел: 5m Нера филтер Материјал: метал, пластика, гума, текстил, хартија

Електрична цедалка FABBYGO NE-106T

799.00 ден
Шифра: 200524 Моќност: 30 w Транспарентен сад Волумен на сад: 0.8 л. Нето тежина на производ:0.766 kg Бруто тежина на

SENCOR Будилник SRC 136B

1,149.00 ден
Радио будилник Боја: црна PLL FM радио 0,6 ” LED дисплеј (1,5 см) Можност до 20 мемориски станици Hi /

SENCOR Блендер SNB 4300WH

3,999.00 ден
Боја: бела Идеален за правење супи, храна за бебиња ,сосови,коктели, и други јадења . Може да се мие во машина

SENCOR Машина за мелење месо SMG 4381

6,999.00 ден
Метална цевка Метален нож Сила 1500W Опција за цедење на рибизли Капацитет 1,65 кг/мин. 3 челични дискови за мешање Инокс

SENCOR Соковник SJE 1055 SS

3,329.00 ден
Соковник со квалитетно куќиште од inox Од нерѓосувачки челик за лесно и хигиенско одржување Моќност на моторот (max): 800 W