Showing 1–20 of 193 results

Show sidebar
Затвори

Мултифункционална подлога за вежбање

699.00 ден
Подлогата за вежбање овозможува удобност при вежбањето. Мека е на допир и е идеална за аеробик, јога, фитнес вежби Површината
Затвори

Пумпа на батерии за пренесување на течности

749.00 ден
Пумпа за пренесување на течноста која лесно и брзо ви овозможува да пренесувате течности како вода, бензин  и др. течности
Затвори

Организатор сталажа за ролни

799.00 ден
Практична кујнска сталажа со држачи за сите ролни што секојдневно ги користите во домот. Можете да ја користите за алуминиумска
Затвори

ST Тостер за топли лепчиња

999.00 ден
Бел 750W Фиока за трошки Електронска контрола на печењето Заштита од прегревање Гаранција (дена): 360
Затвори

ST Голем Грил Тостер

1,999.00 ден
Инокс нелепливи плочи 1800W термоизолирана рачка автоматско исклучување резервоар за собирање отпадно масло Гаранција (дена): 720
Затвори

ST Пегла на пареа патничка

1,099.00 ден
Сино бела боја Керамичка површина 1100W моќност 15гр постојана пареа 50гр ударна пареа Систем против капење Систем против бигор Вертикална
Затвори

ST Електрично решо со 1 рингла

899.00 ден
Бела боја 1000W регулационен термостат 1м должина на кабел 15.5цм дијаметар на рингла заштита од прегревање Гаранција (дена): 360
Затвори

ST Кафемат

1,099.00 ден
Црна боја 0.6 литри (4-6 шолји) Anti drip функција против капење Перманентен Филтер стаклен сад со мерач резервоар за вода
Затвори

ST Електрична скара

1,999.00 ден
Половина грил и половина рамна површина 2000W термостат за регулација на температурата со 5 степени 48×26 нелеплива површина заштита од
Затвори

Плинско решо со 3 горилници

1,499.00 ден
ST 0-300 Superior Technology Плинско решо со 3 горилници емајлирано тело горен капак бела боја
Затвори

Индукциско стаклокерамичко решо

1,599.00 ден
ST IHS-2000S Superior Technology Индукциско стаклокерамичко решо 2000W ЛЦД Дисплеј Siemens IGBT 15A 10 нивоа на моќност Заштита од прегревање
Затвори

Плинско решо

899.00 ден
ST 0-100 Superior Technology Плинско решо со 1 горилник емајлирано тело горен капак бела боја
Затвори

AQUAPHOR AMETHYST Бокал за филтрирање вода

599.00 ден
AQUAPHOR AMETHYST Бокал за филтрирање вода Сина боја 2.8л капацитет на бокалот 1.4л капцитет на инката со автоматски индикатор кој
Затвори

Лажна камера

499.00 ден
Лажната камера ќе ги измами натрапниците и ќе превенирате штета во домот или деловниот простор. Изгледот е идентичен како на
Затвори

Електрична скара

1,299.00 ден
Електричната скара има регулатор на топлина, светлосен индикатор и хромирана решетка што ја прави совршен додаток во вашата кујна. Лесно е
Затвори

NOVA уред против комарци

499.00 ден
Ламбата против комарци и инсекти има моќнo LED светло со вентилатор кое ги привлекува и заробува комарците и инсектите. Работи
Затвори

Електрично Ѓезве

499.00 ден
Ѓезвето има капацитет од 3 шолји за кафе. Лесно и многу практично за употреба. Лесно и многу компактабилно за одржувањe
Затвори

Организер за фрижидер Refrigerator Storage Box 1+1

599.00 ден
Искористете го максимално просторот во фрижидерот со Refrigerator storage box. Ќе Ви овозможи дополнително место за складирање потполнувајќи го неискористениот
Затвори

VIVAX FT-31T вентилатор

1,199.00 ден
Вентилаторот разладува и опушта со три различни брзини на дување.Овој уред е практичен и не зазема многу простор. Може да
Затвори

VIVAX FS-41T вентилатор

1,599.00 ден
Вентилаторот разладува и опушта со три различни брзини на дување, а неговата бела боја се вклопува во секој простор. Овој