Showing 1–40 of 74 results

Метална тенда на расклопување 2х2м

2,899.00 ден
Димензии: 2х2
Купи на рати 180 денSelect options

Метална тенда на расклопување 3х3м

3,599.00 ден
Димензии: 3х3
Купи на рати 210 денSelect options

Tons Garden 9542 Сет клупи и маса на расклопување

7,399.00 ден
Димензии: Маса: 200 x 80 x 76 cm Клупа: 200 x 25 x 45 cm

Tons Garden 9543 Сет клупи и маса на расклопување

9,499.00 ден
Димензии: Маса: 200 x 80 x 76 cm Клупа: 200 x 25 x 45 cm

Сет маса со столици Madura бел

3,499.00 ден
Шифра: 162796 Димензии на маса: 60 x 45 x 45 cm Димензии на стол: 44 х 48 х 80 cm

Сет маса со столици Madura црн

3,499.00 ден
Шифра: 180508 Димензии на маса: 60 x 45 x 45 cm Димензии на стол: 44 х 48 х 80 cm

Сет маса со столици Akita бел

4,999.00 ден
Шифра: 176616 Во сетот се вкучени: маса х 1, стол х 2 Димензии на маса: 59 x 47 x 40

Сет маса со столици Tree бел

5,499.00 ден
Шифра: 176617 Во сетот се вкучени: маса х 1, стол х 2 Димензии на маса: 53 x 53 x 40

Стол на расклопување 7739

2,199.00 ден
Димезии: 87х 61х 52cm

Столче хамок 9074

1,799.00 ден
Димензии: Ширина: 100 см Должина: 130 см

Нишалка 9071

1,099.00 ден
Димензии: Ширина: 80 см Должина: 200 см

Нишалка 9072

1,099.00 ден
Димензии: Ширина: 80 см Должина: 200 см Боја: плаво/ зелена

Нишалка Tons Garden

5,399.00 ден
Нишалка тросед со тежина од 14 kg Носивост: 180 кг Должина: 170 см Ширина: 110 см Висина: 153 см Шифра
Купи на рати 320 денSelect options

Ултрасоничен соларен уред против штетници

1,099.00 ден
Идеална заштита од несакани посети на глувци, кртови, верверички, диви животни. Овој уред користи ултасонични бранови и соларна енергија. Целосно

Преносна скара на ќумур

699.00 ден
Преносна скара на ќумур која е практична за носење и одржување, не зафаќа простор. Лесно се чисти, изработена од метал

Хамок нишалка

799.00 ден
Хамок нишалката е изработена со врвен материјал и има издржливост до 200кг. Нуди чувство на мекост и супериорна издржливост, како

Tons Garden Тенда 2.5 x 2.5 10113

5,499.00 ден
Карактеристики на производот: Tons Garden Тенда 2.5 x 2.5 (10113) Димензии: 2.5 x 2.5 x 2.55 m Чадор систем Боја:Крем

Tons Garden Тенда 2.4 x 2.4 10112

1,699.00 ден
Карактеристики на производот: Tons Garden Тенда 2.4 x 2.4 (10112) Димензии: 2.4 x 2.4 x 2.45 m Боја: Зелена

Tons Garden Стол ратан 9558

1,199.00 ден
Карактеристики на производот: Димензии: 55 x 58 x 73 cm Боја: Црна
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Tons Garden Дрвен стол на расклопување 9092

1,999.00 ден
Карактеристики на производот: Tons Garden Дрвен стол на расклопување (9092) Димензии на производот: 40 x 51.5 x 82 cm Боја: Багремово

Tons Garden Стол на расклопување 7744

1,599.00 ден
Карактеристики на производот: Tons Garden Стол на расклопување (7744) Димензии на производот: 183 x 59 x 95 cm Боја: Сина
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Tons Garden Стол на расклопување 7739

1,499.00 ден
Карактеристики на производот: Tons Garden Стол на расклопување (7739) Димензии на производот: 87 x 61 x 52 cm Боја: Сина
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Стол со три ногарки во боја по избор

399.00 ден
Карактеристики на производот: Димензии на производот: 32 x 32 x 42 cм

Tons Garden Стол 7372

999.00 ден
Карактеристики на производот: Димензии: 55 x 58 x 73 cm Боја:Сива

Tons Garden Маса 150 x 90 7228

4,299.00 ден
Карактеристики на производот: Димензии на производот: 150 x 90 x 71cm Материјал: Метал и стакло Боја: Црна

Стол ратан TONS GARDEN 7217

1,199.00 ден
Карактеристики на производот: Димензии: 55 x 58 x 73 cm Боја: Сива
Купи на рати 180 денПрочитај повеќе

Маса округла со стакло TONS GARDEN 7216

2,299.00 ден
Карактеристики на производот: Димензии: 90 х 70 см

Тенда TONS GARDEN 6285

1,799.00 ден
Карактеристики на производот: Боја: Бела Шифра 6285 Големина: 3 х 3 м Висина 2,5 м Материјал: Полиетилен

Стол Garden

1,399.00 ден
Шифра: 9545 – црн 10095 – кафеав Димензии: 55 x 59 x 73 cm Материјал: Пластика
Купи на рати 180 денSelect options

Црна масичка Garden

1,999.00 ден
Шифра:9544 Димензии: 60×70 cm Материјал: Пластика

Тенда со метал

3,999.00 ден
Шифра: 9526 – бела 9527 – црвена Димензии 3x3m Материјал: полиестер
Купи на рати 230 денSelect options

Странична тенда

4,799.00 ден
Шифра: 10075 – бела 10076 – темно сива Димензии 160x300cm
Купи на рати 280 денSelect options

Маса со 2 столчиња 9551

4,999.00 ден
Шифра:9551 маса:60x71cm стол:42x46x82 cm

Маса со 2 столчиња

4,599.00 ден
Шифра: 9550 маса:60x71cm стол:42x46x82 cm

Нишалка со чадор Garden

12,999.00 ден
Шифра: 10098 Димензии:190 x 105 x 205 cm

Чадор за сонце Garden 2.7 м

2,699.00 ден
Шифра: 9521 Беж 9522 Кафеава 9523 Сива Диаметар: 2.7 m
Купи на рати 180 денSelect options

Чадор за сонце Garden

7,999.00 ден
Шифра 9524 Беж 9525 Сива Диаметар: 3m
Купи на рати 470 денSelect options

Чадор за сонце Garden 300 cm

4,899.00 ден
Шифра: 9081 Темно сив 9082 Светло сив Големина: 300 см Материјал: Полиестер
Купи на рати 290 денSelect options

Сет маса со 2 столици Garden

7,499.00 ден
Шифра 9350 Димензии: Маса: 70 х71cm 2 столици: 56х 60х 88cm

Клупа на расклопување /бела

2,999.00 ден
Шифра: 9099 Димензии: 180 x 25 x 43 cm Бела боја